Sold
Reitzstraat 832021 TP HaarlemDe Goede Hoop
€ 465,000 k.k.
- 92 m²living area
- 78 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- November 14, 2025
- Date of sale
- December 3, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Heerlijke eengezinswoning met opbouwmogelijkheid op een zeer centrale locatie!
Welkom in de geliefde Transvaalbuurt! In een rustige, gezellige straat staat deze goed onderhouden gezinswoning. De royale, uitgebouwde woonkamer is heerlijk licht en sfeervol met een prachtige visgraat PVC-vloer en hoog plafond (2.78m). De woning beschikt over een moderne keuken, nette badkamer en twee slaapkamers. Er is een achtertuin en een ruim dakterras (18m²).
In de toekomst meer ruimte nodig? Er kan nog een tweede verdieping worden geplaatst, zodat er aanzienlijk meer woonoppervlakte kan worden gerealiseerd. Hiervoor dien je een vergunning bij de gemeente aan te vragen.
De ligging is ideaal: de gewilde Transvaalbuurt staat bekend om haar gezellige straten, creatieve sfeer en kindvriendelijke karakter. Het is niet voor niets dat deze wijk zo geliefd is om te wonen. Lopend kun je naar het NS centraal station Haarlem, maar ook naar het gezellige centrum van Haarlem. Hier geniet je van winkels, gezellige lunchrooms, hippe koffietentjes, restaurants en prachtige monumentale gebouwen. Op loopafstand vind je diverse speeltuinen, basisscholen en sportverenigingen, ideaal voor gezinnen.
Winkelstraat "De Cronjé" is ook lopend te bereiken, net als het Nelson Mandela park. Hier kun je heerlijk wandelen en sporten. Om de hoek is het gezellige winkelcentrum "Spaarneboog" met een klimmuur, grote supermarkt en tal van andere winkels. Dit gebied wordt in de komende jaren flink onder handen genomen. Ook de uitvalswegen richting Alkmaar, Schiphol, Amsterdam, Den Haag en Rotterdam liggen in de directe omgeving. In de straat en omgeving is het vrij parkeren.
Indeling
Begane grond:
Entree, hal met meterkast en garderobe. Ruime woonkamer met erg fijne lichtinval en hoog plafond (2.78m). De moderne open keuken bevindt zich in de aanbouw (2020) en is voorzien van koelkast, vriezer, 4-pits gaskookplaat, oven en afwasmachine. Vanuit de keuken heb je toegang tot de nette badkamer (2022) welke is voorzien van een douche, wastafelmeubel en toilet. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de achtertuin met fijne bergruimte met wasmachine/droger en CV-installatie (Intergas bj. 2022).
1e verdieping:
Overloop met ruime bergruimte/kast. Ruime ouderslaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het zonnige dakterras (18 m²). Hier kun je heerlijk de gehele dag van de zon genieten. Tweede slaapkamer aan de voorzijde voorzien van houten kozijnen met dubbel glas en een laminaatvloer. De vliering is toegankelijk vanaf de overloop.
Bijzonderheden:
- Ruime en lichte gezinswoning op een zeer centrale locatie;
- Vrij uitzicht aan de voorzijde;
- Begane grond is uitgevoerd met een broodjesvloer en afgewerkt met een fraaie visgraat PVC-vloer;
- Royale plafondhoogte (2.78m) in de woonkamer;
- Moderne keuken, nette badkamer;
- Royaal dakterras van ca. 18m²;
- Thans 2 slaapkamers, een 3e slaapkamer is eenvoudig te realiseren;
- Volledig voorzien van dubbelglas, energielabel: D;
- CV-installatie: Intergas bj. 2022;
- Aanbouw is gerealiseerd in 2010;
- Mogelijkheid tot het realiseren van een dakopbouw (vergunningsplichtig);
- Gratis parkeren voor de deur;
- De gezellige binnenstad van Haarlem met haar vele terrassen en winkelstraatjes is op 5 minuten fietsafstand gelegen;
- Op loopafstand van (basis)scholen, supermarkten, winkelstraat Cronjé en N.S. station Haarlem;
- Uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol, Hoofddorp, Den Haag en Rotterdam zijn snel en eenvoudig bereikbaar;
- De stranden en duinen van Bloemendaal en Zandvoort zijn op fietsafstand gelegen;
- Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 465,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,054
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1910
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 78 m²
- Volume in cubic meters
- 368 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Sliding door and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- SCHOTEN B 3064
- Cadastral map
- Area
- 78 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 5 m² (3.10 metre deep and 1.56 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,910x
Viewed
57x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood

De Goede Hoop
Haarlem- Residents
- 2,595
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 5,757
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




