Under offer
Schelpstraat 84661 EM HalsterenDe Beek
€ 295,000 k.k.
- 74 m²living area
- 252 m²plot size
- 2bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherLeuk 2-onder-1-kap renovatieproject met ruime tuin!
Description
RENOVATIEPROJECT MET POTENTIE IN HALSTEREN
Aan de rustige Schelpstraat 8 staat een compacte twee-onder-een-kapwoning uit 1963 die wacht op iemand met lef. De woning is gedateerd en toe aan modernisering, maar vormt daardoor juist een mooie kans voor starters met gouden handen of investeerders die op zoek zijn naar een interessant flip-project. Met een gebruiksoppervlakte wonen van ca. 73 m², een perceel van 252 m², een vrijstaande stenen schuur en een royale tuin, ligt hier een sterke basis.
Welkom binnen
We komen binnen in de hal, waar je de meterkast (twee groepen), een trapkast, de trapopgang naar de verdieping en het toilet terugvindt. Vanuit hier lopen we door de keuken naar de woonkamer. Een nette en lichte ruimte, een zogenaamde "doorzonwoonkamer", voorzien van HR++ beglazing met rolluiken. De open keuken aan de achterzijde is gedateerd, maar biedt een praktische indeling en toegang tot de tuin. De muur tussen keuken en woonkamer is in het verleden al doorgebroken en hierdoor kun je zonder moeite een moderne leefkeuken realiseren met een keukeneiland. Liever meer ruimte, dan is uitbreiden met een aanbouw een heel goed idee bij deze woning! De tuin is groot genoeg en een aanbouw zou zeker niet misstaan achter de woning.
Slapen
Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers en de badkamer aanwezig. Alles is in oudere staat, maar netjes onderhouden. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van HR++ beglazing en de slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een rolluik. Aan de achterkant vinden we ook de badkamer, welke is voorzien van een douchecabine, wastafelmeubel, wasmachineaansluiting. Ook de badkamer is voorzien van een rolluik.
Op de overloop vinden we aan de voorkant van de woning nog een berg- of wasruimte. Voorheen bevond zich hier de badkamer, maar deze is in de loop van de jaren verhuist naar een ruimte aan de achterkant van de woning. Hierdoor is de kleine badkamer aan de voorkant vrijgekomen en hier zou een tweede toilet of wasruimte absoluut op zijn plaats zijn.
Zolder of slaapkamer?
De tweede verdieping is nu een bergzolder met dakraam en opstelplaats voor de Remeha HR-combiketel uit 2016. Ideaal voor extra opslag, maar alleen te bereiken middels de vlizotrap. Een heel verstandige investering zou een vaste trap zijn én een royaal dakraam of eventueel een dakkapel. De zolder valt dan onder de gebruiksoppervlakte wonen en die neemt daarmee toe van ca. 73 m² tot wel 90 m² of meer! Een derde slaapkamer is hier dan zo te realiseren en daarmee zal de woningwaarde snel stijgen.
En verder
De tuin ligt fijn op het westen en is verrassend ruim: perfect voor liefhebbers van de zon of voor wie een uitbouw of veranda wil realiseren.
Er is een achterom in de vorm van een oprit, een garage achter de woning valt daarmee ook binnen de mogelijkheden. Momenteel vinden we in de tuin een vrijstaande stenen schuur met elektra (ca. 10,8 m²), maar die gedroomde garage én grote schuur met overkapping is zeker een optie!
De woning heeft houten kozijnen, aan de voorzijde reeds voorzien van HR++ beglazing en aan de achterzijde van rolluiken, de basis is daarmee gezet, hoe maak jij het af?
BIJZONDERHEDEN:
- In 2026 direct beschikbaar
- Rustige wijk met voldoende parkeergelegenheid
- Voorzien van Energielabel-E
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 1/1/2026
- Asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,986
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 252 m²
- Volume in cubic meters
- 323 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- HALSTEREN C 3916
- Cadastral map
- Area
- 252 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 148 m² (18.30 metre deep and 8.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,864x
Viewed
58x
Saved
18-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





