Under offer
Het Bleekveld 237772 PV HardenbergBaalderveld
€ 469,500 k.k.
- 154 m²living area
- 388 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRiante opgebouwde en uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning
Description
Op een zeer geliefde locatie, in de wijk 'Baalderveld', staat deze riante opgebouwde en uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning. De woning heeft energielabel A en is voorzien van 21 zonnepanelen. Uniek is de diepe achtertuin, fraai aangelegd, grenzend aan gemeentelijk groen en aan de rechterzijde geen directe buren. Hierdoor is het een tuin met volop ruimte, zon en veel privacy. Aan de achterzijde van de woning biedt de tuin een fijn terras en achterin een luxe overkapping, afsluitbaar middels glazen deuren en een aparte berging. De tuin beschikt verder over een zij-om (langs de garage).
Door de uitbouw aan de achterzijde beschikt de woning over een fijne leefkeuken met openslaande deuren naar de tuin. Door de lichtkoepel en de grote raampartij is het een heerlijke lichte plek met prachtig uitzicht op de tuin. Vanuit de keuken toegang tot de bijkeuken (met witgoedaansluiting) en een handige binnendoor naar de garage. De woning beschikt over 5 slaapkamers. Op de eerste etage 4 slaapkamers, waarbij de slaapkamer boven de garage riant te noemen is. Deze ruimte is ook ideaal voor bijvoorbeeld een kantoor of praktijkruimte aan huis. Op de tweede etage een ruime vijfde slaapkamer, overloop met bergruimte en witgoedaansluitingen.
De indeling van de woning is als volgt:
Begane grond
Entree/hal met o.a. trapkast, modern toilet met fonteintje, meterkast en de trapopgang. Aan de voorzijde is de woonkamer gesitueerd, deze is licht en ruim door de erker. De keuken is uitgebouwd, waardoor er een fijne leefkeuken is ontstaan. Deze is voorzien van een lichtkoepel en openslaande deuren naar de tuin. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur en biedt volop werk- en opbergruimte. Vanuit de keuken toegang tot de bijkeuken met witgoedaansluiting en een binnendoor naar de garage. De garage is aan de voorzijde voorzien van een kanteldeur en aan de achterzijde van een loopdeur naar de tuin. De tuin is tevens te bereiken middels een achterom.
Eerste verdieping
Overloop met daaraan vier slaapkamers. De masterbedroom aan de voorzijde is voorzien van een balkon en een luxe inbouwkast. De opbouw op de garage is aan de voorzijde voorzien van een dakkapel. Hierdoor is er een mooie doorgang gecreëerd vanuit de woning. Naast de dakkapel beschikt deze kamer over een riant zijraam en een dakraam aan de achterzijde. Dit zorgt voor veel lichtinval en maakt het een aangename ruimte. Deze kamer is tevens voorzien van een bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap.
De badkamer is aan de achterzijde van de woning gesitueerd en voorzien van een ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Overloop met daglichttoetreding, witgoedaansluitingen, bergruimte, cv-ketel en de omvormer van de zonnepanelen. De slaapkamer op deze etage is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en verder voorzien van een dakraam en knieschotten.
Zolder
Vanaf de overloop van de tweede etage een vlizotrap naar de bergzolder.
Buitenom
Keurig aangelegde voortuin, oprit met ruimte voor twee auto's en een overkapping bij de voordeur. De achtertuin is gelegen op het noordwesten en biedt door de diepte zowel volop zon als schaduw. De achtertuin grenst aan gemeentelijk groen, hierdoor zijn er geen directe achterburen, maar ook geen zij-buren aan de rechterzijde. Hierdoor biedt de tuin volop privacy. Achterin de tuin is een luxer overkapping gerealiseerd met glaswand en een aparte berging.
Bijzonderheden.
- Prachtige aangelegde diepe tuin;
- Geen achterburen en geen zij-buren aan de rechterzijde;
- Uitgebouwde en opgebouwde woning;
- 5 slaapkamers;
- Riante leefkeuken;
- Woning voorzien van energielabel A;
- 21 zonnepanelen;
- Woonkamer voorzien van een houten vloer;
- Goed onderhouden;
- Woning beschikt over een achterom (langs de garage);
- Zonnescherm aan de achterzijde;
- Luxe overkapping met aparte berging;
- Twee keer een bergzolder aanwezig, beide voorzien van een vlizotrap;
- Bijkeuken met binnendoor naar garage;
- Riante oprit.
Toelichting meting gebruiksoppervlakte
De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Kenmerk: doorstroomwoning
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,049
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 29 m²
- Plot size
- 388 m²
- Volume in cubic meters
- 623 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (2011, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-HARDENBERG Z 3581
- Cadastral map
- Area
- 373 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-HARDENBERG Z 5121
- Cadastral map
- Area
- 15 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 171 m² (19.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,009x
Viewed
72x
Saved
6-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





