Brinkhorst 429751 AT Haren (GR)Haren-Centrum
€ 425,000 k.k.
- 115 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
HARTJE HAREN - GELIJKVLOERS OP 2e WOONLAAG EN 3e WOONLAAG - LIFT, DAKTERRAS EN BERGING - 2 SLAAPKAMERS MET MOGELIJKHEID VAN EXTRA KAMER - MOGELIJKHEID TOT EXTRA AANKOOP GARAGE
Dit verrassend ruime drie-(mogelijk vijf-) kamer appartement ligt super centraal in het dorpshart van Haren direct naast de dorpskerk. Het appartement kan geheel gelijkvloers worden bewoond maar het beschikt tevens over een zeer royale extra verdieping. Hier is de zeer ruime (zolder)kamer eenvoudigweg op te splitsen tot twee aparte slaapkamers. Dat geldt ook voor de multi functionele zolderruimte met c.v.ketel en wasmachine aansluiting. Deze kan worden opgesplitst in een bijkeuken of badkamer en een slaapkamer. Kortom een unieke bovenwoning met mogelijkheid tot vier slaapkamers.
Ligging
Het appartement ligt centraal in het dorpshart en markant direct naast de dorpskerk. Het wordt omringd door de levendigheid en de gezelligheid en de activiteiten welke zich in het dorpscentrum van Haren afspelen. Letterlijk liggen de winkels, het cultureel centrum en de bibliotheek naast de deur.
Bereikbaarheid appartement
De woning is bereikbaar via een centrale gemeenschappelijke en afgesloten entree met een intercominstallatie. Het appartement kan worden bereikt met de lift en de trap en via en galerij aan de achterzijde van het complex.
Mogelijkheid tot koop Garagebox
Als extra kan worden gekocht een garagebox. Deze box bij de rotonde op de hoek van de Rijksstraatweg en de Vondellaan. De afgesloten entree tot het gemeenschappelijk garageplein bevindt zich direct naast Pizzeria Ristorante Sa Capanna. Deze garagebox is beschikbaar in combinatie met het appartement. Voor de garagebox geldt een vraagprijs van € 30.000,--.
Verkoopinformatie
Van deze woning is een eigen website beschikbaar met documenten, plattegronden, foto’s, video en een virtuele 360 tour. Download daarvoor op Funda de digitale brochure. Na het inplannen van een afspraak ontvangt u een inlogcode om de volledige website te kunnen bekijken. Wilt u de woning bezichtigen en de inlogcode ontvangen vraag dan een bezichtiging aan op Funda of bel met Feenstra ERA Makelaars – 050-5347066 voor een afspraak. We leiden u graag rond.
Indeling appartement
1e woonlaag: ruime entree/hal met trapkast en toiletruimte met fonteintje. De zonnige L-vormige woonkamer heeft een openslaande deur naar het ruime dakterras. Van hier heeft u een fantastisch zich op het plein voor de dorpskerk. De gedeeltelijk open keuken heeft een lichte en L-vormige keukeninrichting met ingebouwde gaskookplaat en afzuigkap. De slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en de badkamer is v.v. een inloopdouche, wastafelmeubel en hangkast.
2e woonlaag: overloop met dakraam, zeer ruime (zolder)kamer met dakraam en een extra multi functionele kamer met c.v.ketel en wasmachineaansluiting.
Kenmerken
- woonoppervlak: 115 m2
- gebouw gebonden buitenruimte: 7 m2
- externe bergruimte: 4 m2
- inhoud: 380 m3
- bouwjaar: 1998
Vereniging van Eigenaren
- actieve VvE
- ingeschreven in KvK
- Meerjaren Onderhoudsplan / MJOP
- periodieke bijdrage € 261,22 per maand
Verduurzaming en energielabel
- c.v. met Remeha Tzerra M 28C-Plus HR ketel bouwjaar 2017
- warmwater via c.v.ketel
- muur- en dakisolatie
- isolerende beglazing
- energielabel A
Bijzonderheden
- hal, woonkamer en keuken v.v. parket
Informatie aangaande Aardbevingsschade
- geen melding aardbevingsschade ingediend
- geen verduurzamingssubsidie aangevraagd
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,696
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 261.22 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 381 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra M 28c Plus (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HAREN K 10457
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 261.22 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,076x
Viewed
19x
Saved
13-1-2026
On Funda
Neighborhood

Haren-Centrum
Haren (GR)- Residents
- 1,180
- Family with children
- 16%
- Avg. asking price / m²
- € 4,143
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



