Sold

Schoolpad 439751 RG Haren (GR)Haren-Centrum

€ 297,500 k.k.
Map
  • 73 m²
  • 2
  • B

Sales history

Listed since
August 15, 2025
Date of sale
September 2, 2025
Term
2 weeks

Description

ZORGELOOS WONEN - INSTAPKLAAR - BENEDENWONING - 2 SLAAPKAMERS - VRIJE TUIN - GEMODERNISEERD 2022 - CENTRUM HAREN - Heerlijke, instapklare benedenwoning met 2 slaapkamers en eigen besloten tuin. De woning is in 2022 grondig verbouwd en gemoderniseerd en voorzien van 5 zonnepanelen. De woning: Entree, hal, garderobe, toilet en inloopkast met wasmachine en droger. Royale L-vormige woonkamer met open keuken (samen ca. 38 m² groot). De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer is er toegang naar de hoofdslaapkamer van ca. 12 m² met annex een moderne badkamer met douchehoek, wastafelmeubel en 2e toilet. De 2e slaapkamer van ca. 8 m² is geschikt als logeer-, werk- of kinderkamer. Buitenom: Aan de voorzijde is er een betegelde plaats van ca. 20 m². Achter het huis bevindt zich een goed aangelegde vrije tuin van ca 50 m2 welke ook via de achterom bereikbaar is. De aangebouwde stenen berging is prima geschikt voor tuingereedschap en fietsen. De omgeving: De woning is gelegen aan een pleintje met alleen bestemmingsverkeer en maakt deel uit van een klein complexje met 4 woningen. Centrum Haren met alle voorzieningen zoals scholen, winkels, openbaar vervoer en terrasjes ligt op een paar minuten lopen. Parkeerruimte is er op het pleintje en bewoners kunnen een parkeervergunning aanvragen (schilgebied haren ca 60 p/jr) Goed om te weten: Woning in 2019 gerenoveerd en verbouwd; PVC vloeren 2019; Keuken en badkamer 2019; Toilet gemoderniseerd 2019; 5 zonnepanelen 2022; Energielabel B nadien de zonnepanelen geplaatst; C.V. Ketel 2023; Goed werkende VvE (MvgM) met bijdrage van € 135,- per maand; Ideale starterswoning; Aanvaarding kan eventueel snel.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 297,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,075
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 135.00 per month

Construction

Type apartment
Ground-floor apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1991

Surface areas and volume

Areas
Living area
73 m²
Other space inside the building
4 m²
Volume in cubic meters
286 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, toilet, and washstand
Number of stories
1 story
Facilities
Mechanical ventilation and solar panels
Located at
Ground floor

Energy

Energy label
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
HR (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)

Cadastral data

HAREN K 11056
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Garden
Back garden
Back garden
45 m² (6.00 metre deep and 7.50 metre wide)
Garden location
Located at the northwest with rear access

Storage space

Shed / storage
Attached brick storage

Parking

Type of parking facilities
Public parking and resident's parking permits

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 135.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Popularity

3,310x

Viewed

36x

Saved

15-8-2025

On Funda

Neighborhood

Haren-Centrum

Haren (GR)
Residents
1,180
Family with children
16%
Avg. asking price / m²
€ 4,168

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.