Sold
Warmoezerij 39753 CB Haren (GR)Oosterhaar
€ 575,000 k.k.
- 158 m²living area
- 310 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 3, 2025
- Date of sale
- April 22, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Deze ruim bemeten gezinswoning kenmerkt zich door kwaliteit en zorgvuldigheid. Kwalitatief goede materialen en zorgvuldig onderhoud zorgen voor een solide basis die naar eigen smaak is in te richten. Vijf grote slaapkamers én diverse praktische ruimtes maken het bovendien wel héél eenvoudig om hier uw leven in te richten zoals u dat wilt. Of u nu een hobby heeft die veel ruimte vraagt, deel uitmaakt van een groot gezin of ruimte wilt inrichten voor sport, werk of studie: het is allemaal mogelijk.
De twee-onder-een-kapwoning ligt in een doodlopende uitloop van de Warmoezerij: een rustige straat in Haren. Het is een heerlijke buurt om op te groeien met zeer veel mogelijkheden als het gaat om opvang, school, spelen en sporten op loop- en fietsafstand. Voor de kleintjes zijn er diverse speeltuinen en de dieren van zorgboerderij Mikkelhorst in de buurt, terwijl oudere kinderen afspreken bij de nieuw aangelegde skatebaan of op de vele trapveldjes. Zodra de middelbare schooltijd aanbreekt hebben ze de keus uit tal van middelbare scholen op fietsafstand.
Alleen al vanwege de locatie en de beschikbare ruimte is de woning de moeite waard. Daarnaast is het ook een sfeervolle en praktische woning met een goed aangelegde voor- en achtertuin boordevol bloeiende planten, bomen en heesters. Grote ramen zorgen voor een prettige lichtinval en zicht op de veelal groene omgeving. De L-vormige woonkamer en eethoek zijn gezellig in te richten en in de praktische keuken met inbouwapparatuur heeft u heel veel bergruimte. Daarnaast zijn er nog een bijkeuken en een diepe garage. Diverse loopdeuren vergemakkelijken de verschillende looproutes in en rondom het huis.
Op de eerste verdieping vindt u de eerste drie ruime slaapkamers. Twee slaapkamers kijken uit op de autoluwe straat. De derde kamer kijkt uit over de achtertuinen en - dankzij verschillende doorkijkjes - op de Klaverlaan en de Oude Middelhorst. Een vierde deur geeft toegang tot de zeer ruime zolder boven de garage. Deur vijf opent de ruime badkamer die voorzien is van een ligbad, inloopdouche, tweede toilet en wastafel. De neutrale basis van de badkamer heeft een tijdloze uitstraling. Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping. Hier zijn de laatste twee slaapkamers en een grote overloop.
Niet alleen binnen, maar ook rondom de woning is het praktisch gemak groot. Van het puur functionele zijpad langs de woning tot de overkapte entree: aan alles is gedacht. De garage heeft houten openslaande deuren, wat niet alleen stijlvol is, maar ook handig met fiets of volle boodschappentassen. Op de lange oprit kunt u ook uw auto eenvoudig kwijt. Tot slot is het waarschijnlijk fijn om te weten dat de woning dankzij goede isolatie en zonnepanelen op het zuiden energiezuinig en comfortabel is.
Gelukkig maar, want des te meer tijd houdt u over om te genieten! Te genieten van deze leuke wijk met volop voorzieningen en prachtige natuur waar u zo naar toe wandelt. Maar ook te genieten van de gezellige mix aan bewoners van alle leeftijden, mensen die hier met net zo veel plezier wonen als u. U geniet ’s ochtends van de ochtendzon in de woonkamer en voortuin en daarna een groot deel van de dag in tuin. Daar zit u, omringd door geurende kruiden, sappige druiven en mooie heesters, rozen en bomen te genieten van een prettig leven in een thuis zonder zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,639
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 158 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 310 m²
- Volume in cubic meters
- 632 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- HAREN C 3330
- Cadastral map
- Area
- 310 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 115 m² (11.50 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,496x
Viewed
77x
Saved
3-4-2025
On Funda
Neighborhood

Oosterhaar
Haren (GR)- Residents
- 4,250
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,679
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




