Sold
Duitslandlaan 201966 XB HeemskerkOosterwijk
€ 575,000 k.k.
- 132 m²living area
- 240 m²plot size
- 5bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- March 4, 2026
- Date of sale
- April 8, 2026
- Term
- 5 weeks
Description
Fijn thuiskomen bij de riante hoekwoning mét garage!
Aan een markante straat in Heemskerk staat deze uitgebouwde hoekwoning die méér doet dan alleen onderdak bieden, ze omarmt je. Met een royale zij-uitbouw én een uitgebouwde keuken waardoor er een slaapkamer en badkamer op de begane grond (levensloopbestendig dus) is gerealiseerd, maar liefst vier volwaardige slaapkamers, acht zonnepanelen en recente een (deels) dak vernieuwing.
Zodra je de straat in rijdt, merk je het meteen: een prettige buurt waar rust en levendigheid hand in hand gaan. De hoekligging geeft de woning licht, ruimte en privacy. Binnen valt direct de royale opzet op.
Dankzij de zij-uitbouw is er op de begane grond een riante leefruimte ontstaan. De woonkamer is breed en licht, met grote raampartijen die de zon vrij spel geven. De uitgebouwde moderne keuken vormt het hart van het huis. Direct naast de keuken bevindt zich een veranda (die volledig afsluitbaar is). Een heerlijke verlenging van je leefruimte waar je al vroeg in het voorjaar en tot laat in het najaar comfortabel buiten zit.
Bijzonder is het levensloopbestendige karakter. Op de begane grond bevinden zich een slaapkamer en ruime badkamer. Ideaal voor gelijkvloers wonen of een praktijk aan huis!
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, waarvan één momenteel is ingericht als kastenkamer, en een moderne badkamer met een frisse, eigentijdse uitstraling. De tweede verdieping biedt een ruime voorzolder en een vierde slaapkamer met dakkapel: licht, comfortabel en veelzijdig in gebruik.
De tuin is gelegen op het zuidwesten, wat betekent: volop middag- en avondzon. Achter in de tuin bevindt zich de garage met een aangebouwde kast voor al je tuinspullen en gereedschap, praktisch en netjes uit het zicht. Bovendien parkeer je comfortabel op eigen terrein of in je eigen garage.
Ervaar het zelf. Woorden kunnen veel, maar dit huis moet je voelen.
Maak een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen!
Bijzonderheden:
- Hoekwoning mét garage, royale zij-uitbouw én uitgebouwde achterzijde;
- Levensloopbestendig dankzij slaapkamer en badkamer op de begane grond;
- 5 volwaardige slaapkamers;
- 2 badkamers;
- Dakkapel op de tweede verdieping;
- 8 zonnepanelen;
- Recent deels vernieuwde daken (garage en keuken);
- Mechanische ventilatie in de badkamer;
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,356
- Year of construction
- 1962
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 240 m²
- Volume in cubic meters
- 466 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 toilets, 2 sinks, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- HEEMSKERK C 846
- Cadastral map
- Area
- 240 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 85 m² (9.00 metre deep and 9.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,496x
Viewed
43x
Saved
3-3-2026
On Funda
Neighborhood

Oosterwijk
Heemskerk- Residents
- 240
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 4,306
Discover the neighborhood