Sold
Pastoors acker 211965 RV HeemskerkWaterakkers
€ 649,000 k.k.
- 139 m²living area
- 191 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 6, 2025
- Date of sale
- October 2, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
In de populaire woonwijk "De Waterakkers" staat deze goed onderhouden, geschakelde twee-onder-een-kapwoning (type Luzerne) met garage en 4 slaapkamers.
De woning is bovendien volledig geïsoleerd heeft energielabel A.
Daarnaast heeft deze woning een ruime, zonnige achtertuin met een fantastische tuinkamer in de veranda met berging.
MEER ZIEN?
Via 'Download brochure' en 'Bekijk de unieke website' kom je terecht in de online omgeving van deze woning. Hier kun je alle informatie, documenten en meer van de woning bekijken.
Indeling:
Begane grond:
Entree, ruime hal met meterkast, moderne toiletruimte, toegang naar de inpandige garage en trapopgang naar eerste verdieping.
Ruime tuingerichte woonkamer met massief houten Curapau vloer, diepe trapkast en schuifpui naar de achtertuin.
Aan de voorzijde gelegen open keuken in hoekopstelling met diverse inbouw apparatuur zoals een inductie kookplaat, vaatwasser en koelkast.
Heerlijk zonnige achtertuin met grotendeels sierbestrating en een breed elektrisch bedienbaar zonnescherm over de gehele breedte van de woning. Achterin de tuin nog een gezellige overkapping met glaswand, verlichting en aparte berging met achterom.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers waarvan die aan de achterzijde voorzien van verduisterende rolluiken. Bovendien heeft deze slaapkamer een tussenwandje waarachter een praktische walk in closet.
Luxe badkamer met inloop(regen)douche, groot wastafelmeubel, sierradiator en whirlpool.
Naast de badkamer is er nog een separate moderne toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje aanwezig.
Tweede verdieping:
Voorzolder met installatie cv ketel, mechanische ventilatie boxen en aansluiting wasmachine/droger.
Extra zolderkamer met dakraam en ingebouwde hoogslaper.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1998;
- Gebruikersoppervlakte wonen: ca. 139 m²;
- Volledig geïsoleerd, energielabel A, HR+ glas;
- Inpandige garage met elektrische sectionaaldeur;
- Zonnige achtertuin op het zuidoosten met tuinhuis/veranda over de gehele breedte;
- Elektrisch bedienbare zonwering en rolluiken over de gehele breedte;
- Zeer kindvriendelijke woonomgeving;
- Scholen, centrum Heemskerk en sportverenigingen op loop- en fietsafstand;
- Strand, zee en duinen op fietsafstand;
- Goede verbindingswegen richting rijksweg A9 en A22.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 649,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,669
- Year of construction
- 1998
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 139 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 191 m²
- Volume in cubic meters
- 551 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HEEMSKERK D 9150
- Cadastral map
- Area
- 191 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 91 m² (12.09 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity