Sold
- 161 m²living area
- 192 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 8, 2025
- Date of sale
- October 17, 2025
- Term
- 3 months
Description
Ruime en sfeervolle 2-onder-1-kapwoning met garage en oprit gelegen in het centrum van Heerde.
In het hart van Heerde ligt deze uitstekend onderhouden en verrassend ruime 2-onder-1-kapwoning met garage, oprit én zonnige tuin. De woning heeft een woonoppervlakte van ca. 160 m², is gebouwd in 1978 en door de jaren heen smaakvol gemoderniseerd.
De speelse indeling biedt volop ruimte en comfort. Zo beschikt de woning over een royale woonkamer met sfeervolle gashaard, een moderne keuken met eiland, een luxe badkamer, drie ruime slaapkamers én een grote zolderverdieping/-slaapkamer met de mogelijkheid om extra kamers te realiseren.
In de zonnige, besloten achtertuin is het heerlijk vertoeven. Dankzij de overkapping met haard geniet je hier het hele jaar door van het buitenleven.
Parkeren doe je gemakkelijk op de eigen oprit. Daarnaast zijn er een garage én een berging aanwezig, wat zorgt voor extra bergruimte.
De woning is gelegen midden in het gezellige dorpscentrum van Heerde met allerhande voorzieningen binnen handbereik. De Veluwse natuurgebieden en de IJsselvallei liggen op fietsafstand. Via de nabijgelegen uitvalswegen ben je bovendien snel in steden zoals Zwolle en Apeldoorn.
Benieuwd naar deze verrassend ruime en complete woning? Plan snel een bezichtiging in en ontdek de mogelijkheden!
Indeling:
Begane grond:
Entreehal met trapopgang, meterkast en toiletruimte met zwevend toilet en fontein. Ruime en lichte woonkamer aan de voorzijde met gashaard en laminaatvloer. Aan de achterzijde bevindt zich de moderne keuken met spoeleiland en veel werk- en kastruimte. De keuken is voorzien van Siemens apparatuur, zoals een 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast. Er is voldoende plek voor een royale eethoek met uitzicht op de tuin door de fraaie ramen tot aan de grond. De begane grond is voorzien van airco.
Eerste verdieping:
Overloop. drie royale slaapkamers, waarvan één met vaste kastenwand en één met airco. Moderne en luxe badkamer voorzien van een wastafelmeubel, ligbad, inloopdouche en een tweede zwevend toilet.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap te bereiken zolderverdieping. Overloop. Ruime zolderkamer voorzien van een vaste kast. De zolder biedt de ideale ruimte om te splitsen en 2 slaapkamers te realiseren. Verder is er een afgesloten ruimte met opstelling van CV ketel.
Tuin:
De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het oosten en beschikt over een terras met overkapping. Daarnaast zijn er twee praktische bergingen en een garage met elektrische deur aanwezig.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,950
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 161 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 192 m²
- Volume in cubic meters
- 631 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- HEERDE K 7277
- Cadastral map
- Area
- 192 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (8.00 metre deep and 4.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,687x
Viewed
47x
Saved
8-7-2025
On Funda
Neighborhood

Heerde
Heerde- Residents
- 9,120
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,079
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




