Maria Austria erf 21705 LE HeerhugowaardZuidwijk
€ 799,000 k.k.
- 205 m²living area
- 513 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaand wonen aan het water met ruimte, rust en 5 slaapkamers!
Description
Robuust, ruim en een beetje verstopt – maar oh, wat een plek!
Aan de Maria Austria Erf 2 staat een woning die je niet op elke hoek van de straat vindt. Een solide, vrijstaande woning uit 2007 die zich verscholen houdt op een heerlijk plekje aan het water. Hier woon je rustig en privé, terwijl de Middenweg, winkelcentrum Middenwaard en de uitvalswegen vlakbij liggen. Een robuust huis met een sterk fundament, maar ook eentje dat uitnodigt om er jouw frisse wind van 2025 doorheen te laten waaien.
Binnen vind je volop ruimte: een riante woonkeuken als hart van het huis, een lichte living en vijf ruime slaapkamers. Daarnaast is er een extra kamer op de begane grond en een grote tweede verdieping die nog naar wens kan worden ingedeeld. De inpandige berging en de tuin rondom – deels aan het water – maken het wooncomfort compleet.
Benieuwd hoe dit huis voelt van binnen en buiten? Onze makelaars laten je het graag zelf ervaren tijdens een bezichtiging – je zult verrast zijn door de ruimte, de ligging en de mogelijkheden!
Indeling begane grond: Via de ruime entree met toilet, meterkast en trapopgang kom je binnen in de woning. De living is royaal opgezet en krijgt veel licht door de grote raampartijen. Er is ruimte genoeg voor een gezellige zithoek en een extra eethoek. Aan de achterzijde ligt de ruime woonkeuken, die door de rechte opstelling praktisch is ingericht en voorzien is van een inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en een afzuigkap. De keuken biedt voldoende plaats voor een grote eettafel waar familie en vrienden samenkomen. Vanuit de keuken is er direct toegang tot de berging én de woonkamer, waardoor het huis heel praktisch is ingedeeld. Extra pluspunt op de begane grond is de extra kamer, die uitstekend kan worden gebruikt als werkplek, game-room of hobbyruimte. De inpandige berging van circa 22 m² is zowel via de keuken als buiten bereikbaar, beschikt over dubbele openslaande deuren en biedt plaats voor de wasmachine en droger.
Indeling eerste verdieping: De eerste verdieping beschikt over vijf ruime slaapkamers, waarvan vier zijn voorzien van een dakkapel. Alle kamers zijn goed bemeten en bieden volop mogelijkheden voor gebruik als kinder- of tienerkamer, thuiskantoor of master bedroom. De overloop is royaal en voorzien van een vaste kast met een handige stortkoker voor het wasgoed. Verder zijn er op deze verdieping een separaat toilet en een ruime badkamer aanwezig, ingericht met een inloopdouche en een dubbele wastafel.
Indeling tweede verdieping: De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en wordt momenteel gebruikt als opbergruimte. Dankzij de aanwezige dakramen is er veel natuurlijk licht en met een nokhoogte van 2,69 meter is het heel goed mogelijk om hier volwaardige extra kamers of een royale hobbyruimte te realiseren.
Tuin: De tuin ligt rondom de woning en biedt altijd een plek om van de buitenlucht te genieten. Dankzij de verschillende terrassen kun je zowel de zon als de schaduw opzoeken, terwijl je volop privacy ervaart. De ligging aan het water maakt de tuin extra bijzonder en zorgt voor een vrij en groen uitzicht. Daarnaast is er nog een houten berging aanwezig, ideaal voor fietsen en tuingereedschap.
Techniek en duurzaamheid: Deze woning is uitstekend geïsoleerd, volledig gasloos en voorzien van stadsverwarming. Met energielabel A en 11 zonnepanelen (geplaatst in 2020) woon je hier duurzaam en energiezuinig. Verder is de woning uitgerust met kunststof kozijnen, wat zorgt voor een onderhoudsarm karakter, en een intern stofzuigsysteem als mooi extraatje.
Bijzonderheden: Vrijstaande, robuuste woning (2007) met ca. 205 m² woonoppervlak, Vijf slaapkamers en een extra kamer op de begane grond, Grote zolder met mogelijkheden voor uitbreiding, Kunststof kozijnen en onderhoudsarm, Energielabel A, volledig gasloos, 11 zonnepanelen, Tuin rondom, deels aan het water, met houten berging, Gelegen op 513 m² eigen grond
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 799,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,898
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 205 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Plot size
- 513 m²
- Volume in cubic meters
- 794 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink and walk-in shower
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Rolldown shutters and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- HEERHUGOWAARD P 8789
- Cadastral map
- Area
- 513 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, sheltered location and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,809x
Viewed
83x
Saved
20-9-2025
On Funda
Neighborhood

Zuidwijk
Heerhugowaard- Residents
- 3,855
- Family with children
- 50%
- Avg. asking price / m²
- € 3,808
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





