New
Sportlaan 151701 GN HeerhugowaardRecreatiebuurt
€ 500,000 k.k.
- 107 m²living area
- 232 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
KARAKTERVOLLE 2 ONDER 1 KAPWONING GELEGEN IN DE GELIEFDE SPORTLAAN IN HEERHUGOWAARD, MET 14 ZONNEPANELEN, ENERGIELABEL B, VERNIEUWD DAK, KUNSTSTOF DAKKAPEL EN EEN PRACHTIGE DIEPE ACHTERTUIN. Aan de geliefde Sportlaan in Heerhugowaard staat deze karaktervolle twee-onder-een-kapwoning waar sfeer, ruimte en comfort perfect samenkomen. Een woning met authentieke details én diverse moderne verbeteringen, gelegen op een van de meest gewilde locaties van Heerhugowaard. En als kers op de taart geniet je hier van het hertenkamp grenzend aan je achtertuin. De woning is de afgelopen jaren op meerdere punten gemoderniseerd. Zo is het dak vernieuwd en voorzien van nieuwe dakpannen, beschikt de woning over maar liefst 14 zonnepanelen, is aan de achterzijde een kunststof dakkapel geplaatst en heeft de woning een energielabel B. De lichte woonkamer vormt het hart van het huis. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van een prachtige hoeveelheid daglicht. Via de openslaande deuren loopt de woonkamer naadloos over in de achtertuin, waardoor binnen en buiten mooi met elkaar verbonden zijn. De recent vernieuwde keuken is modern uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Het schiereiland biedt volop werkruimte en vormt een gezellige plek om samen te koken of na te tafelen. Aansluitend bevindt zich een praktische bijkeuken. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een nette badkamer aanwezig. Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping, waar dankzij de kunststof dakkapel een ruime vierde slaapkamer is gerealiseerd. De royale achtertuin van ruim 15 meter diep en bijna 8 meter breed biedt zowel zonnige als schaduwrijke plekken. Een heerlijke tuin om in alle rust te genieten. Ben je al geïnteresseerd? Je kunt telefonisch contact met ons op nemen of een mail sturen voor het maken van een bezichtigingsafspraak.
Omgeving
Ligging: Gelegen aan de geliefde Sportlaan nabij het oude centrum van Heerhugowaard. Scholen, winkels, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving. De achtertuin grenst aan het hertenkamp, wat zorgt voor een groen en vrij gevoel.
INDELING WONING:
Begane grond: Via de entree/hal, voorzien van een meterkast met 9 nieuwe groepen en slimme meters, kom je de woning binnen. Aan het einde van de hal bevindt zich een ruime separate toiletruimte met een zwevend toilet en fonteintje. Daarnaast is er onder de trap praktische extra bergruimte aanwezig. De woonkamer is ruim opgezet, met het zitgedeelte aan de voorzijde van de woning, voorzien van een elektrisch zonnescherm aan de buitenzijde. Aan de achterzijde bevinden zich het eetgedeelte en de halfopen keuken, die dankzij de openslaande deuren in directe verbinding staan met de achtertuin. De woonkamer is afgewerkt met een moderne tegelvloer, glad gestucte wanden en plafonds, sfeervolle sierlijsten en plafondplinten. De moderne keuken is compleet uitgerust met een koel-/vriescombinatie, een 4-pits inductiekookplaat met RVS afzuigkap, een kokend waterkraan, vaatwasser en combi oven. Het schiereiland beschikt bovendien over een gezellig zitgedeelte met ruimte voor vier barkrukken. Vanuit de keuken bereik je de bijkeuken, die volop bergruimte biedt en is voorzien van aansluitingen voor de wasmachine en droger. Vanuit hier heb je tevens toegang tot de achtertuin.
1e verdieping: Via de vaste trap bereik je de overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer 1 (2,72 x 1,83) bevindt zich aan de voorzijde en is voorzien van een dakkapel. Slaapkamer 2 (3,66 x 3,58) is eveneens aan de voorzijde gelegen. Aan de achterzijde bevindt zich slaapkamer 3 (3,11 x 2,68) en deze is voorzien van een groot Velux dakraam met elektrische verduistering op zonne-energie. Alle slaapkamers zijn uitgevoerd met hardhouten kozijnen en thermopane beglazing. De badkamer (1,73 x 2,80) is compleet uitgevoerd met een ligbad, douchecabine, tweede zwevend toilet, vaste wastafel, designradiator en een nieuw dakraam.
2e verdieping: Via de vaste trap bereik je de voorzolder van de tweede verdieping. Hier bevindt zich een praktische vaste 3-deurs kastenwand, de opstelling van de cv-ketel en de omvormer van de zonnepanelen. Daarnaast is de verdieping voorzien van een kunststof dakkapel (2018) met HR++ beglazing. Vanuit de voorzolder bereik je slaapkamer 4 (2,97 x 3,03), gelegen aan de achterzijde en voorzien van een dakkapel met elektrisch rolluik.
Achtertuin: De royale achtertuin biedt veel privacy en grenst direct aan het hertenkamp, wat zorgt voor een prachtig groen uitzicht. De tuin beschikt over meerdere zitplekken, een overkapping geplaatst in 2009 en een vrijstaande berging voorzien van elektra. Dankzij de royale afmetingen is er altijd een fijne plek in de zon of schaduw te vinden.
Berging: Achter de bijkeuken bevindt zich een praktische berging voorzien van elektra, ideaal voor het opslaan van fietsen, tuinspullen of hobbymateriaal.
Verwarming
HR Atag 2011, eigendom
Zonnepanelen
In 2019 zijn er 14 zonnepanelen geplaatst.
Aanvaarding
In overleg.
Bezichtiging
Na afspraak met Kandidaat Register Makelaar i.o. Jasper Keuken, Vastgoedadviseur Ralf de Pagter of Gecertificeerd Register Makelaar/Taxateur Jim Tesselaar.
Bieding
Mocht je interesse hebben in deze woning dan verzoeken wij je jouw bieding uitsluitend te doen via je account op Move.nl. Het gehele biedingsproces verloopt via Jim Tesselaar, RM/RT.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,673
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1936
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 232 m²
- Volume in cubic meters
- 340 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Atag (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- HEERHUGOWAARD N 6120
- Cadastral map
- Area
- 202 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HEERHUGOWAARD N 7055
- Cadastral map
- Area
- 16 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HEERHUGOWAARD N 7301
- Cadastral map
- Area
- 14 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, sheltered location, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 122 m² (15.47 metre deep and 7.89 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-7-2026
On Funda
Neighborhood

Recreatiebuurt
Heerhugowaard- Residents
- 2,210
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 3,341
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




