Stationsweg 331702 AA HeerhugowaardSchrijverswijk
€ 1,450,000 k.k.
- 394 m²living area
- 1,795 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherUnieke woning! Royale villa - 394m2 woonoppervlak - 1795m2 grond!
Description
EEN UNIEKE WONING; ROYALE VILLA MET EEN INDRUKWEKKENDE INHOUD EN KAVEL GROND AAN DE HISTORISCHE STATIONSWEG!
Met een woonoppervlak van maar liefst circa 394 m², een perceel grond van 1.795 m² en een indrukwekkende inhoud van 1.929 m³, is dit een woning die je simpelweg zelf moet ervaren.
Of je nu droomt van:
- Dubbele bewoning
- Ruimte voor een praktijk
- Kantoor aan huis
- Levensloopbestendig
- of gewoon royaal wonen;
Een unieke kans om te wonen op een van de mooiste plekken maar ook een hele centrale plek binnen Heerhugowaard! Deze vrijstaande villa aan de geliefde Stationsweg biedt een combinatie van ruimte, stijl, comfort en ligging die je zelden tegenkomt.
Check de EXCLUSIEVE EIGEN SITE VAN DE WONING (stationsweg33.nl) voor meer informatie over de woning en de omgeving via de site van EV Wonen Makelaardij.
Voor het voormalige bedrijfsgedeelte hebben we al even een idee gegeven wat de mogelijkheden daarvan kunnen zijn. Zie de twee impressie foto's!
LIGGING:
De Stationsweg is zonder twijfel een van de mooiste en meest karakteristieke straten van Heerhugowaard. Je woont hier letterlijk in het centrum, maar door het royale perceel en de groene omgeving voelt het als buitenaf. Binnen enkele minuten wandel je naar winkelcentrum Middenwaard, het gezellige Coolplein, diverse restaurants, basisscholen, het treinstation en nog veel meer. Daarnaast zijn ook de uitvalswegen richting Alkmaar, Amsterdam of Hoorn snel en goed bereikbaar.
Alle voorzieningen dichtbij en het gevoel alsof je midden in een park woont – rust, ruimte en privacy zijn volop aanwezig!
BEZICHTIGING: Plan een afspraak via Funda of de website van EV Wonen Makelaardij. Wij laten je deze unieke villa met veel plezier zien!
INDELING:
BEGANE GROND
Bij binnenkomst valt meteen de grandeur op: een statige hal met prachtige geslepen glasdeuren, een zwevend toilet en urinoir. De royale woonkamer ademt klasse dankzij het fraaie plafond, een bijzondere gashaard, stijlvolle lichtstraat en getrommeld marmeren vloer met vloerverwarming. Openslaande deuren bieden een prachtig uitzicht en directe toegang tot de tuin.
De keuken is een droom voor de kookliefhebber: een kookeiland, natuurstenen werkblad, luxe inbouwapparatuur zoals een 5-pits gasfornuis, inbouwfrituur, elektrische grillplaat, dubbele RVS wasbak, vaatwasser, koelkast, vriezer, combi-oven én een krachtige plafondafzuiger. De hoekopstelling met eiland zorgt voor zowel sfeer als functionaliteit.
Aan de achterzijde bevindt zich een zeer royale slaapkamer (ca. 7 x 4 m), ideaal voor levensloopbestendig wonen, met daarbij een moderne badkamer voorzien van inloopdouche, wastafelmeubel, toilet, vloerverwarming en een lichtkoepel.
Via een tussenhal kom je in het voormalige bedrijfsgedeelte met een plafondhoogte van circa 5,5m: een volledig geïsoleerde ruimte met vloerverwarming, een eigen cv-installatie, openslaande deuren aan de voorzijde en volop kastruimte. Er is een keukenopstelling met vaatwasser (2023), fornuis, wasbak en aansluitingen voor wasmachine/droger. Aangrenzend bevindt zich een multifunctionele ruimte die momenteel dienstdoet als logeer- en speelkamer met een eigen douche en toilet.
Achterin de woning is nog een extra kamer in gebruik als sportruimte en daarnaast een heerlijk lichte kantoorruimte met uitzicht op de achtertuin – een mooiere en inspirerende werkplek kan je je haast niet voorstellen! De royale oprit aan de voorzijde biedt parkeergelegenheid voor zeker vier auto's op eigen terrein.
1e VERDIEPING
De bovenverdieping is ruim en licht. Vanaf de overloop zijn drie royale slaapkamers bereikbaar, waaronder een masterbedroom met dakkapel. De slaapkamer aan de voorzijde heeft openslaande deuren naar een balkon, perfect om de dag te beginnen met frisse lucht.
Op deze verdieping vind je ook de derde badkamer: voorzien van een ligbad, inloopdouche, zwevend toilet, wastafelmeubel én vanuit de overloop bereikbaar een eigen sauna – pure ontspanning in je eigen huis!
TUIN
Wat een parel van een tuin! De prachtig aangelegde achtertuin is royaal, groen en volledig privé. Met gazon, borders, rozenstruiken, meerdere terrassen en speeltoestellen is er voor iedereen een perfecte plek te vinden – van spelen tot ontspannen, van barbecueën tot werken in de buitenlucht. Door de ligging is er van zonsopgang tot zonsondergang altijd een zonnige of schaduwrijke plek beschikbaar. Ook heel handig in deze tijd is de bron voor het watergeven en de beregeningsinstallatie. De tuin is omzoomd met groen en geen directe achterburen – dus volop privacy!
BERGING:
Een royale houten berging (9,85m x 5,17m) aan de achterzijde voor het plaatsen van de grasmaaier en het tuingereedschap.
KENMERKEN
- Perceeloppervlakte: 1.795 m²
- Woonoppervlakte: ca. 394 m²
- Inhoud woning: ca. 1.929 m³
- Overige inpandige ruimte: ca. 51 m²
- 24 zonnepanelen (355 Wp, 2021)
- 2 CV-ketels (2020)
- Vloerverwarming op meerdere plaatsen
- Bouwjaar: 1946, verbouwd in 1978, 1988 en 1993
- Dubbele bewoning en/of kantoor aan huis mogelijk
- Volledig geïsoleerd
AANVAARDING: in overleg
INTERESSE? Bel ons of plan eenvoudig een afspraak via Funda of de website van EV Wonen Makelaardij. We laten je deze exclusieve villa graag persoonlijk ervaren!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,680
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1946
- Living area
- 394 m²
- Other space inside the building
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Plot size
- 1,795 m²
- Volume in cubic meters
- 1,929 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, walk-in shower, 2 toilets, 2 sinks, shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, sauna, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Combi HR 28 ( combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- HEERHUGOWAARD O 240
- Cadastral map
- Area
- 1,795 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 1,315 m² (65.75 metre deep and 20.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present