Sold
Kerkstraat 1-D5473 GM Heeswijk-DintherSt. Servatius - Schoonstr - Den Dolvert
€ 250,000 k.k.
- 41 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 6, 2025
- Date of sale
- June 27, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Wonen in het hart van Heeswijk-Dinther – comfortabel en energiezuinig appartement op de begane grond
Heb je altijd al willen wonen op een centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik? Of ben je op zoek naar je eerste woning, of juist naar een gelijkvloers appartement met comfort en gemak? Dan is dit frisse en instapklare appartement op de begane grond van het kleinschalige complex “Hof van Soest” precies wat je zoekt. Met een eigen tuin, een lichte woonkamer en moderne afwerking is dit een ideale woonplek. Bel ons gerust voor een bezichtiging – we laten je het appartement graag zien!
Locatie
Het appartement maakt deel uit van het kleinschalige complex Hof van Soest, waar we al meerdere appartementen succesvol hebben verkocht – zowel op de eerste verdieping als op de begane grond. Het complex is in 2019 opgeleverd en bestaat uit acht appartementen, elk met eigen voorzieningen. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenstalling én een privéberging per woning.
De ligging is ideaal: in het centrum van Heeswijk-Dinther, op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen zoals supermarkt, bakker, slager, drogist en bloemist. De directe omgeving biedt bovendien volop mogelijkheden voor cultuur en natuur. Bezoek bijvoorbeeld het nabijgelegen Kasteel Heeswijk, de Kilsdonkse Molen, De Kersouwe of de Abdij van Berne, waar het hele jaar door bijzondere evenementen worden georganiseerd. Voor wandelaars en natuurliefhebbers zijn er talloze routes in de omgeving. Ook qua bereikbaarheid zit je hier goed – op slechts 100 meter afstand vind je een bushalte met verbindingen richting ’s-Hertogenbosch en Veghel.
De woning
Het appartement is instapklaar en voelt dankzij de grote raampartijen en schuifpui heerlijk licht en ruim aan. De woonkamer loopt naadloos over in de open keuken, die is uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koelkast. Via de schuifpui stap je zo het terras op, dat grenst aan je eigen tuin. De overhang van het balkon boven je biedt een natuurlijke overkapping – een fijne plek om te ontspannen na een drukke dag.
De hele woning is afgewerkt met een moderne pvc-vloer die zorgt voor een rustige, eigentijdse uitstraling. In de slaapkamer vind je een en-suite badkamer met een stijlvolle witte wastafelmeubel en een comfortabele douche. De grote ramen zorgen ook hier voor veel daglicht, wat bijdraagt aan de prettige sfeer.
Energiezuinig wonen
Het appartement is volledig geïsoleerd, voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas en beschikt over een eigen cv-ketel. In combinatie met de energiezuinige voorzieningen van het complex resulteert dit in energielabel A – goed voor het milieu én voor je portemonnee.
Dit is jouw kans om comfortabel en zorgeloos te wonen op een geliefde plek. Neem contact met ons op voor een bezichtiging – we leiden je graag rond!
Bijzonderheden:
Betaalbare starterswoning
Energielabel A
Instapklaar, direct te betrekken
Eigen parkeerplaats voor het complex
Tuin op het oosten
Goede busverbinding naar 's-Hertogenbosch en Veghel (100 meter afstand)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,098
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2019
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 41 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 136 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Solar panels
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2019
Cadastral data
- HEESWIJK-DINTHER C 6752
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HEESWIJK-DINTHER C 6752
- Cadastral map
- HEESWIJK-DINTHER C 6752
- Cadastral map
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 18 m² (3.44 metre deep and 5.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
2,945x
Viewed
58x
Saved
6-6-2025
On Funda
Neighborhood

St. Servatius - Schoonstr - Den Dolvert
Heeswijk-Dinther- Residents
- 710
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 5,529
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




