Jonker Speelmanstraat 145473 CB Heeswijk-DintherGraaf Wernerstraat
€ 560,000 k.k.
- 132 m²living area
- 319 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherVrijstaande woning met veel leefruimtes in Heeswijk-Dinther!
Description
Vrijstaande woning met 4 slaapkamers, garage en bergingen aan de Jonker Speelmanstraat 14 in Heeswijk-Dinther!
Ben je op zoek naar een vrijstaande woning met volop ruimte, een praktische indeling en veel mogelijkheden voor wonen, werken en hobby’s aan huis? Dan is deze woning aan de Jonker Speelmanstraat 14 zeker het bekijken waard. De woning ligt in een rustige, ruim opgezette woonstraat en beschikt over een royale bebouwing met meerdere bergingen, een garage en een besloten achterterrein. Een huis met karakter, waar je met modernisering en eigen smaak iets heel moois van kunt maken.
Ligging
De Jonker Speelmanstraat ligt in een rustige woonomgeving in Heeswijk-Dinther. Voorzieningen zoals winkels, scholen en sportverenigingen zijn op korte afstand bereikbaar. Daarnaast liggen natuurgebieden en het buitengebied op fiets- en loopafstand, ideaal voor wie graag wandelt of fietst. De ligging combineert rust met een goede bereikbaarheid.
Kenmerken:
Perceelgrootte: 319 m²
Woonoppervlakte: 132 m²
Overig inpandige ruimte: 16 m²
Externe bergruimte: 59 m²
Inhoud woning: 547 m³
Bouwjaar: 1968
Vrijstaande woning met karakteristieke uitstraling
Woonkamer van circa 35 m² met veel lichtinval
Vier slaapkamers en twee badkamers, waarvan 1 op de begane grond Zolderverdieping met bergruimte en uitbreidingsmogelijkheden
Garage met openslaande deuren
Twee vrijstaande stenen bergingen, voorzien van elektra en water
Achtertuin op het zuiden met achterom
Praktische indeling met meerdere leef- en slaapruimtes
Rustige ligging in een woonwijk
Volop mogelijkheden om te moderniseren en naar eigen wens in te richten
Parkeren op eigen terrein (aan beide zijden van de woning) en openbaar parkeren in de straat Isolatie: dakisolatie en gedeeltelijk dubbele beglazing / HR-glas
Verwarming via cv-ketel en open haard
Energielabel E
Gelegen in het centrum van Heeswijk-Dinther
Aanvaarding: in overleg
Indeling
Begane grond
Via de entree aan de voorzijde stap je binnen in de woning. De hal biedt toegang tot de keuken en trapopgang naar de eerste verdieping. Hier bevindt zich de meterkast, uitgevoerd met 6 groepen, een kookgroep en krachtstroom.
Vanuit de hal bereik je de keuken, gelegen aan de linkerzijde van de woning. De keuken heeft een praktische L-opstelling en biedt volop werk- en kastruimte. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en beschikt over een groot raam dat uitkijkt op de oprit.. Tevens bevindt zich in de keuken een praktische kelder, ideaal voor extra opslag.
De woonkamer bevindt zich aan de rechterzijde van de woning en is royaal van opzet. Grote raampartijen zorgen hier voor veel daglicht en een prettige verbinding met buiten. De ruimte is afgewerkt met een tegelvloer en spachtelputz wanden. Eyecatcher in de woonkamer is de karakteristieke open haard met natuurstenen schouw en geïntegreerde zitbanken.
Aangrenzend aan de woonkamer bevindt zich de eetkamer, die door de open verbinding een mooi geheel vormt met het zitgedeelte, maar toch een duidelijke eigen plek heeft. Hier is voldoende ruimte voor een royale eettafel, ideaal voor lange diners of gezellige momenten met familie en vrienden. Ook hier zorgen grote ramen voor een aangename lichtinval en een ruimtelijk gevoel.
Via de keuken is de bijkeuken bereikbaar. Deze ruimte is volledig betegeld en bijzonder praktisch ingericht. Hier vind je aansluitingen voor witgoed (weggewerkt in een inbouwkast), toiletruimte, badkamer op de begane grond en een loopdeur naar de achtertuin. De toiletruimte is volledig betegeld en voorzien van een staand toilet en een fonteintje. Dankzij het raam is er natuurlijke ventilatie en daglicht.
Eerste verdieping
Via de vaste trap bereik je de overloop op de eerste verdieping. De overloop is afgewerkt met spachtelputz wanden, een schroten plafond en eiken vloerdelen. Vanuit hier zijn alle vertrekken toegankelijk.
Slaapkamer 1 – achterzijde
Deze slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en beschikt over granol wanden, een kraaldelen plafond en eiken houten vloerdelen. Het Velux dakraam zorgt voor prettige lichtinval en onder de knieschotten is extra opbergruimte gecreëerd.
Slaapkamer 2 – voorzijde
De slaapkamer aan de voorzijde is afgewerkt met stucwerk wanden, een Parador plafond, inbouwkast en een laminaatvloer. Een lichte en verzorgde kamer die zich uitstekend leent als hoofdslaapkamer, werk- of logeerkamer.
Slaapkamer 3 – zijkant
Deze slaapkamer heeft een eigen karakter dankzij de grenen delen wanden, schoonmetselwerk wanden en grenen plafonddelen. De houten vloerdelen en de aanwezige inbouwkast maken deze kamer praktisch en sfeervol, ideaal als kinder-, hobby- of werkkamer.
Slaapkamer 4 – achterzijde
De vierde slaapkamer is een bijzondere ruimte en tot in de nok open, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. De wanden bestaan uit schoonmetselwerk, het plafond is afgewerkt met houten delen en de vloer bestaat uit eiken vloerdelen. Daarnaast beschikt deze kamer over twee inbouwkasten. Een sfeervolle kamer met veel mogelijkheden.
Badkamer
De badkamer is functioneel ingericht en voorzien van een ligbad, duoblok toilet, wastafel en een praktische inbouwkast. Dankzij het raam is er natuurlijke ventilatie en daglicht. De badkamer biedt een solide basis en kan desgewenst worden gemoderniseerd naar eigentijdse wensen.
Zolderverdieping
Via een vlizotrap op de overloop van de eerste verdieping is de zolderverdieping bereikbaar. Deze verdieping bestaat uit twee ruime zolderruimtes die zich uitstekend lenen voor gebruik als bergruimte.
Op de zolder bevindt zich tevens de opstelplaats van de cv-installatie (Atag uit 2004). Dankzij de praktische indeling en het goede vloeroppervlak biedt deze verdieping volop mogelijkheden voor opslag of eventueel een andere invulling.
Buitenruimte
Voortuin en oprit
Aan de voorzijde beschikt de woning over een verzorgde voortuin met groenblijvende beplanting. Aan beide zijden van de woning liggen ruime, volledig verharde opritten, waardoor parkeren op eigen terrein voor meerdere auto’s mogelijk is. De linker oprit biedt toegang tot de achterzijde van het perceel en de rechter oprit biedt toegang tot de garage.
Achtertuin
De achtertuin is gelegen op het zuiden en volledig bestraat, waardoor deze onderhoudsvriendelijk is ingericht. De tuin is omsloten door bebouwing en erfafscheidingen en biedt daardoor veel privacy. Met enkele groene accenten is hier eenvoudig een fijne zitplek of buitenruimte te creëren.
Garage en bergingen
De woning beschikt over een ruime garage met dubbele deuren aan de voorzijde, een praktische loopdeur aan de tuinzijde en openslaande deuren naar de achtergelegen berging. De garage is voorzien van elektra en biedt volop ruimte voor het stallen van een auto, fietsen en gereedschap.
Daarnaast zijn er twee separate bergingen aanwezig, ideaal voor extra opslag of hobbygebruik. Eén van de bergingen is direct bereikbaar vanuit de overkapping en beschikt over een eenvoudig keukenblok.
Samengevat
Jonker Speelmanstraat 14 is een vrijstaande woning met karakter, ruimte en potentie, gelegen op een rustige en centrale locatie in Heeswijk-Dinther. Een ideale woning voor wie op zoek is naar ruimte, praktische bijgebouwen en de mogelijkheid om het geheel naar eigen smaak te moderniseren.
De woning wordt verkocht in de staat "as is, where is". “As is, where is” betekent dat de woning wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt. De koper accepteert de woning met alle zichtbare en onzichtbare gebreken en de verkoper geeft geen garanties. Eventuele gebreken zijn in principe voor rekening van de koper, waarbij de koper een onderzoeksplicht heeft.
Ben je nieuwsgierig geworden? Wij nodigen je graag uit voor een bezichtiging om zelf de ruimte en mogelijkheden van deze woning te ervaren.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend en deze kan niet worden gezien als een aanbod tot verkoop.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 560,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,242
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- External storage space
- 59 m²
- Plot size
- 319 m²
- Volume in cubic meters
- 547 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 toilets, 2 sinks, and bath
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler, electrical boiler and gas water heater
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- HEESWIJK-DINTHER B 3863
- Cadastral map
- Area
- 319 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 42 m² (5.00 metre deep and 8.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,384x
Viewed
11x
Saved
7-1-2026
On Funda
Neighborhood

Graaf Wernerstraat
Heeswijk-Dinther- Residents
- 395
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




