Dionisiusstraat 66598 AP HeijenHeijen
€ 425,000 k.k.
- 138 m²living area
- 415 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Description
Algemeen: Deze charmante vrijstaande woning is gelegen op een mooie locatie midden in het centrum van Heijen. De woning is in 1965 door de huidige eigenaren laten bouwen en altijd met plezier bewoond. Dit is terug te zien in het karakter, de verzorgde staat en de warme uitstraling. De woning beschikt over een verrassend ruime en lichte woonkamer en is in de loop der jaren uitgebouwd. Een belangrijk pluspunt is de aangebouwde serre / tuinkamer, die afsluitbaar is en is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming. Deze ruimte vormt een fijne verbinding tussen wonen en tuin en zorgt voor extra leefruimte. De tuin is beschut, goed onderhouden en zorgvuldig aangelegd. Hier bevinden zich een betegeld zwembad, een tuinhuis voor het opbergen van tuingereedschap en een extra berging. Het gehele huis is voorzien van aluminimum raamkozijnen. De eigen oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein.
Daarnaast beschikt de woning over een garage en carport. Een karaktervolle vrijstaande woning met veel ruimte, praktische voorzieningen en een prettige ligging in het centrum van Heijen.
Begane grond:
Aan ruimte en lichtinval is zeker geen gebrek in deze vrijstaande woning. Via de voordeur komt u binnen in de hal met trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de kelderkast, waar zich tevens de kruipruimte en de badkamergeiser bevinden. Deze kelderkast is praktisch als provisieruimte. Vanuit de hal is de woonkamer bereikbaar. De woonkamer is ruim van opzet en door de uitbouw aan de achter- en zijkant zijn meerdere leefzones ontstaan, wat resulteert in een prettige Z-vormige indeling. Dankzij de vele ramen en de schuifpui naar de achtertuin is er veel natuurlijke lichtinval. De woonkamer is afgewerkt met een parketvloer, voorzien van een gashaard, elektrische bedienbare rolluiken, en staat in direct contact met de serre en de op het zuidwesten gelegen tuin. De keuken is een nette, gesloten keuken in lichte kleuren en voorzien van een koelkast, magnetron, halogeenkookplaat met vier zones, vaatwasser en een spoelbak.
Aansluitend bevindt zich een tweede halletje met toegang tot de bijkeuken. Deze ruimte is ingericht als wasruimte en beschikt over wasmachine-aansluiting, een praktische inbouwkast en is voorzien van een rolluik. Vanuit deze hal zijn tevens de toiletruimte met fontein, een aparte kast met de cv-ketel en de achterdeur naar de tuin bereikbaar.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot twee ruime en lichte slaapkamers en de badkamer. De master bedroom is aan de voorzijde van de woning gelegen. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en is iets compacter, maar functioneel ingericht. Beide slaapkamers zijn afgewerkt met vloerbedekking en voorzien van rolluiken. De badkamer is netjes onderhouden en compleet uitgevoerd met een ligbad, aparte douche, zwevend toilet, een enkele wastafel in meubel, mechanische afzuiging en rolluik. Op de overloop is daarnaast een praktische inbouwkast aanwezig. Het raam op de overloop is tevens voorzien van een rolluik.
Zolder:
De zolder is bereikbaar via een vaste trap en bestaat uit een voorruimte en een tweede met een deur afsluitbare ruimte. Mogelijkheid voor een slaapkamer, hobbyruimte of andere doeleinden. Daarnaast is de zolder onder de schuine kap voorzien van 4 bergruimten.
Serre:
Een absolute plus is de serre, waar je in het voorjaar, najaar en tijdens de zomerdagen volop
kunt genieten. Deze is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming, elektrische bedienbare
zonwering op het dak en een dubbele schuifdeur naar de achterzijde.
Tuin en bijgebouwen:
De keurig onderhouden en fraai aangelegde tuin is een heerlijke plek om te verblijven. Dankzij de beperkte inkijk voelt de tuin beschut aan.
Verder staat er in de tuin staat een houten tuinhuis voor het opbergen van tuingereedschap. Dit tuinhuis beschikt over een keldertje met tegelvloer en elektra. Naast het tuinhuis is een praktische plek ingericht voor het plaatsen van afvalbakken. De tuin is ruim, groen en sfeervol aangelegd.
Het betegelde zwembad 8 bij 4 en 1,5 meter diep is voorzien van een filterinstallatie met zandfilter, zeswegklep, zonnecollector (op dak van garage), jetstream, gloor dossering en besturingskast. In de winterperiode is het zwembad leeg en te voorzien van een demontabele kap welke tijdens de zomer periode op de zolder van het tuinhuis wordt opgeborgen.
Garage/carport:
Aan de voorzijde bevindt zich de carport met elektrisch bedienbare roldeur en een loopdeur naar de oprit, geschikt voor
het stallen van een auto of motor. De garage is voorzien van elektra (kracht) en verwarming. In de garage bevindt zich een kelder waarin de filterinstallatie, jetstream, hydrofoor en perslucht installatie zijn voorzien. Deze kelder geeft tevens toegang tot de smeerput. De garage is tevens voorzien van een spoelbak met aansluiting op de hydrofoor.
Overige informatie:
Bouwjaar 1965, inhoud 674 m³, woonoppervlak 138 m², perceeloppervlak 415 m², verwarming en warm water via een HR cv-combiketel en geiser voor de badkamer.
Hoogtepunten:
- Goed onderhouden, degelijke woning
- Zwembad
- Garage en carport
- Ruime serre
- Rustige, kindvriendelijke buurt met vrij uitzicht
- Op loopafstand van de bossen tussen Gennep en Heijen
Een woning met verrassend veel ruimte en mogelijkheden. Dit is een plek die je moet ervaren, maak snel een afspraak en ontdek zelf wat deze woning te bieden heeft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,080
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 56 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 415 m²
- Volume in cubic meters
- 674 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, rolldown shutters, and swimming pool
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant HR (gas-fired from 2007, in ownership)
Cadastral data
- GENNEP G 79
- Cadastral map
- Area
- 415 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, in residential district, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 150 m² (10.00 metre deep and 15.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,156x
Viewed
32x
Saved
26-1-2026
On Funda
Neighborhood

Heijen
Heijen- Residents
- 1,630
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,708
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





