Sold
Plataan 208141 SN HeinoHeino Zuid
€ 349,000 k.k.
- 103 m²living area
- 250 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 26, 2025
- Date of sale
- August 13, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
- HOEKWONING MET BERGING OP RUIM PERCEEL - (ENERGIELABEL C)
'Een uitstekende keuze voor starters of een (jong) gezin!'
Deze hoekwoning met berging ligt op een hele rustige en fijne locatie in het dorp Heino. Het betreft een echte gezinswoning. Zo zijn er 3 slaapkamers op de 1e verdieping en is een 4e slaapkamer prima te realiseren op de 2e verdieping. Het geheel ligt op een ruim perceel van 250 m². Aan de achterzijde grenst het perceel aan een groenstrook met bomen en aan de voorzijde grenst de woning aan een voetpad, zodat u geen hinder heeft van auto's. Hierdoor is het heel aangenaam en rustig wonen aan de Plataan 20.
De achtertuin ligt gunstig op het Zuid-westen en is ruim te benoemen. Daarnaast is er ook nog tuin aan de zijkant van de woning voor als u bijvoorbeeld graag 's middags even in de schaduw wilt zitten en/of om speeltoestellen te plaatsen. Er is een ruime stenen berging (11 m²) en een zij-ingang zodat u makkelijk uw fiets in de berging kan stallen.
Op een aantal punten dient de woning gemoderniseerd te worden, maar de woning heeft veel potentie om hier uw 'eigen thuis' van te maken!
Heino is een levendig dorp en heeft een actief verenigingsleven voor jong en oud. Het dorp heeft een rijke geschiedenis. Dat verleden zie je terug in zowel het sfeervolle centrum als het landelijke buitengebied. Heino heeft een breed aanbod aan voorzieningen. Denk aan supermarkten, speciaalzaken en restaurants. Daarnaast zijn er meerdere basisscholen, een kinderopvang, sportgelegenheden en een buitenzwembad.
De bereikbaarheid is erg goed. De stad Zwolle ligt op een kleine 15 autominuten rijden en binnen 30 autominuten ligt de stad Deventer. Maar ook middels het openbaar vervoer is Heino goed bereikbaar door de ligging aan de N35 en Station Heino met goede verbindingen.
INDELING
Begane grond:
U komt binnen in de hal met trapopgang en meterkast, vanwaar u toegang heeft tot het toilet en de woonkamer. Het zitgedeelte in de woonkamer is aan de voorzijde gesitueerd en aan de achterzijde treft u de open keuken. De keuken is opgesteld in een U-vorm. Als u het muurtje tussen woonkamer en keuken verwijderd en vervangt door een keuken met opstelling aan een wand en een schiereiland, krijgt u één mooie open ruimte. Wat hier heel mooi zou zijn, is om het muurtje tussen woonkamer en keukengedeelte eruit te halen en hier een kookeiland te plaatsen. Ter hoogte van de keuken is een praktische trapkast voor uw proviand. Via de keuken komt u in het achter-portaal met kastruimte en vanaf hier betreedt u de achtertuin.
1e Verdieping:
Vanaf de overloop heeft u toegang naar de 3 slaapkamers en de badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel met meubel en een toilet. De huidige eigenaresse heeft de wasmachine in de badkamer, maar op de 2e verdieping is ook een wasmachine-aansluiting aanwezig.
2e Verdieping:
Via een vaste trap komt u op 2e verdieping met 2 dakramen en knieschotten. Hier bevindt zich ook de opstelling van de CV ketel en zoals eerder aangegeven een wasmachine-aansluiting. Op deze 2e verdieping is een 4e slaapkamer uitstekend te creëren.
BIJZONDERHEDEN:
- Woningtype: hoekwoning
- Bouwjaar 1980
- Woonoppervlak 103 m²
- Perceeloppervlak 250 m²
- Bruto inhoud 366 m³
- Energielabel C
- Vrijstaande stenen berging
- Schilderwerk buiten (2021) door erkend schildersbedrijf
- CV-ketel Intergas (2016)
- Knikarm zonnescherm achterzijde
- Wasmachine aansluiting 2e verdieping aanwezig
- Voorzieningen op loop-/fietsafstand
- Rustige ligging
Wilt u deze leuke woning bezichtigen?
'Mail dan naar Eikenaar Makelaardij voor het afstemmen van een afspraak'
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,388
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 250 m²
- Volume in cubic meters
- 366 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning and skylight
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE28/24A (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- HEINO C 3209
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,313x
Viewed
35x
Saved
26-7-2025
On Funda
Neighborhood

Heino Zuid
Heino- Residents
- 1,780
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,378
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




