Sold
Rabouw 255988 JZ HeldenSchrames-Stogger
€ 345,000 k.k.
- 110 m²living area
- 159 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- July 18, 2025
- Date of sale
- August 9, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze super onderhouden en modern afgewerkte tussenwoning uit 2008 is volledig instapklaar en van alle gemakken voorzien. Met drie slaapkamers op de verdieping, een vaste trap naar de zolder met mogelijkheden voor een vierde slaapkamer, een diepe tuin met vrije achterom op het westen én een moderne afwerking is dit een ideale woning voor starters of jonge gezinnen. De begane grond is recent vernieuwd met een stijlvolle visgraatvloer en een moderne deur tussen hal en woonkamer. Verder is de woning uitgerust met onder andere 2 airco's en 10 zonnepanelen. Ook de ligging is perfect met om de hoek een basisschool, diverse speelveldjes in de buurt en het centrum van zowel Helden als dat van Panningen op korte afstand gelegen. Waardoor je alle voorzieningen binnen handbereik hebt. Ook het nieuw aangelegde wandelgebied in het buitengebied naast de Kwistbeek, is letterlijk om de hoek gelegen. Zo is voor ieder wat wils, perfect voor starters én ook gezinnen.
Indeling
Begane grond
Entree met ontvangsthal voorzien van trapopgang, vernieuwde trapbekleding met ledverlichting, meterkast en bergkast. Verder toegang tot de gedeeltelijk betegelde toiletruimte met fonteintje en de woonkamer middels een moderne nieuwe deur. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde en voorzien van een functionele trapkast, een loopdeur naar de tuin én een elektrisch zonnescreen. De open keuken aan de voorzijde is uitgerust met een moderne keukenopstelling inclusief werkblad, spoelbak, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en een nieuwe inductiekookplaat. In de keuken is bovendien airconditioning aanwezig, die de gehele benedenverdieping heerlijk verkoelt en verwarmd!
1e Verdieping
De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer en de overloop van airco. De moderne badkamer is geheel betegeld en beschikt over een douche, een vernieuwd badmeubel met verwarmde spiegel, dubbele wastafel en toilet. Slaapkamer 1 ligt aan de achterzijde en is voorzien van een elektrisch rolluik. Slaapkamer 2 ligt aan de voorzijde en heeft een groot raam met mooi zicht naar de straat. Slaapkamer 3 ligt eveneens aan de achterzijde en wordt momenteel gebruikt als inloopkast, maar kan ook goed dienen als werkkamer of slaapkamer.
2e Verdieping
Via een vaste trap bereikbare zolderruimte met dakraam, knieschotberging, witgoedaansluitingen en de cv-installatie (Nefit, 2008). De zolder is afgewerkt met een nieuwe vloer en biedt de mogelijkheid voor het realiseren van een vierde slaapkamer.
Tuin
De zonnige en sfeervol aangelegde achtertuin beschikt over een eigen vrije achterom en is ingericht met diverse beplanting, een ruim terras en een houten berging achterin. De tuin is zo'n 16 meter diep en is dan ook een heerlijk plek om te genieten van het buitenleven. Door de ideale ligging op het westen, geniet je hier tot in de late uurtjes van het zonnetje!
Ligging
Rustig gelegen in de jonge en kindvriendelijke woonwijk 'Schrames' op korte afstand van scholen, sportvoorzieningen, overige voorzieningen in Helden en het uitgebreide winkelcentrum van Panningen. Maar ook tevens op enkele kilometers afstand van de ontsluitingswegen A67 Venlo-Eindhoven, welke aansluit op de A2 en A73. Ook voor de wandelliefhebbers of mensen die 's avonds een lekker blokje om gaan met de hond, is er aan het einde van de straat een mooi aangelegd wandelgebied in het buitengebied naast de Kwistbeek.
Algemeen
- Volledig en hoogwaardig geïsoleerd
- 10 zonnepanelen (2024) op het oosten en westen
- Airco op overloop en in keuken (2024)
- Eigen vrije achterom via de achterzijde van de woning
- Gelegen in de populaire 'Schrames' buurt op korte afstand van alle voorzieningen van Helden en Panningen
- Ideaal geschikt als starterswoning, maar ook zeker voor gezinnen met kinderen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,136
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 159 m²
- Volume in cubic meters
- 389 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- HELDEN V 938
- Cadastral map
- Area
- 159 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 88 m² (16.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,657x
Viewed
33x
Saved
18-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




