Splitlevel singel-appartement (Bouwnr. D2)3223 KH HellevoetsluisRijksstraatweg en omgeving

€ 427,500 v.o.n.
Map
  • 1
  • A+++
Calculate monthly payment

Explore all 2 available homes of this type in project

Acapella meerstemmig wonen II

Description

Overdekt in het privé portaal bevindt zich de voordeur naar de entreehal De entreehal biedt ruimte voor de garderobe, toiletruimte, berging inclusief techniek en toegang tot de woonkeuken De woonkeuken met een hoogte van ca. 4,1 M heeft een grote pui voorzien van dubbele openslaande ramen op het Oosten In de woonkeuken bevindt zich ook de waskast met plek voor de wasmachine en eventuele droger Geeft via de trap toegang tot de woonkamer op dekniveau De woonkamer heeft een schuifpui naar de terrastuin De slaapkamer met badkamer en-suite is direct bereikbaar vanuit de woonkamer Badkamer bestaande uit een wastafel en betegelde douchehoek welke optioneel uitgebreid kan worden met een 2e toilet en/of bad De terrastuin grenst direct aan de gemeenschappelijke binnentuin en heeft er toegang toe. Bouwnummer: D2 Woonoppervlakte: 84m2 Buitenruimte: Terrastuin op het Westen

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 427,500 vrij op naam
Asking price per m²
€ 5,089

Year of construction
2028
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Quality marks
Woningborg Garantiecertificaat

Surface areas and volume

Areas
Living area
ca. 84 m²
Exterior space attached to the building
39 m²
Volume in cubic meters
227 m³

Layout

Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and toilet
Number of stories
1 story
Facilities
Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Located at
1st floor

Energy

Energy label
Insulation
Completely insulated
Heating
Geothermal heating, heat recovery unit and heat pump

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved

4-5-2026

On Funda

Neighborhood

Rijksstraatweg en omgeving

Hellevoetsluis
Residents
1,150
Family with children
37%
Avg. asking price / m²
€ 3,927

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.