Courteniusstraat 43223 HD HellevoetsluisSalem
€ 1,150,000 k.k.
- 206 m²living area
- 606 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcher6 slaapkamers, 2 badkamers en perfect onderhouden in Den Bonsen Hoek.
Description
Stel je eens voor...
In een van de meest gewilde straten in den Bonsen Hoek staat deze prachtige villa. Droom je van een wit huis met rode pannen dan is dit jouw kans. Een zwembad in de tuin waar je zo vanuit de slaapkamer in kunt duiken, een onberispelijke staat van onderhoud, een grote veranda en een moderne inrichting. De indeling van dit familiehuis is meer dan praktisch. We kunnen bijna niet wachten om het te laten zien. Werkelijk overal is over nagedacht. Toen de huidige eigenaren in 2010 hier kwamen wonen heeft het een kleine metamorfose ondergaan. Een grote aanbouw is geplaatst met een slaap, en badkamer (met vloerverwarming) zodat het huis levensloopbestendig is geworden, er is een extra schuur geplaatst, een poolhouse met toilet en een carport.
De woonkamer met vloerverwarming heeft een U vorm met openslaande deuren die uitnodigen om ze al vroeg in het jaar te openen. De ligging op het zuiden en de prachtig aangelegde tuin vormen een verlengstuk van het huis. Onder de grote veranda is het goed toeven voor de buitenhaard en lijkt het alsof de schilder net is geweest. De buitengevels op de kop zijn recent nog voorzien van een nieuwe laag verf en ook het houtwerk wordt zeer zorgvuldig onderhouden. De voormalige garage is deels gebruikt voor de badkamer en aan de voorzijde als bijkeuken. Deze is vanuit de keuken toegankelijk en biedt bijzonder veel bergruimte. Er is een keukenblok geplaatst, de pui is aangepast met een loopdeur en er is geïsoleerd. Uw kostbare fietsen staan hier ook veilig indien u de schuur niet toereikend vindt.
Op de verdieping hebben de kinderen hun eigen domein met 4 ruime slaapkamers en een eigen badkamer. Deze is omstreeks 2020 onder handen genomen samen met de toiletruimte op de begane grond en daardoor weer helemaal van nu. Door de dakkapel kijk je vrij weg over het groen en is de ruimte bijzonder licht. Er is gekozen voor een vaste trap naar de zolder zodat hier desgewenst een 6e slaapkamer ter grootte van een kleine loft gerealiseerd kan worden. Samengestelde gezinnen zullen hier dus ook elk kind een eigen kamer kunnen bieden. Aan de voorzijde van het huis zou je niet direct zeggen dat het zoveel ruimte te bieden heeft.
Zoals gezegd is de tuin helemaal ingericht op een gezin met een verwarmd zwembad (warmtepomp) voorzien van een recent vernieuwd isolerend dek, een verwarmde buitendouche, een poolhouse met toilet, meerdere zitjes en een tuin die kind,- en hond vriendelijk is omheind. De vrouw des huizes heeft de tuin met liefde onderhouden en je ziet aan alles dat hier met zorg is gewoond. Ook is er ruimte om te parkeren op eigen terrein onder en voor de carport. Daarbij is de houten schuur zeer geschikt voor het opbergen van gereedschap en alle fietsen.
Kortom, luxe gecombineerd met een praktische insteek en een zeer gewilde locatie.
Dat is de Courteniusstraat 4.
Uitblinkers:
- Slaap,- en badkamer op de begane grond;
- Vloerverwarming op de begane grond (uitgezonderd de bijkeuken en slaapkamer);
- Carport en garage;
- 16 zonnepanelen (2020) en een warmtepomp om het zwembad te verwarmen;
- Rolluik (2024), 2 zonneschermen en screens (2010) (van Ansol);
- Dakgootbeschermers;
- Energielabel A;
- Oplevering; begin maart 2026.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 3/2/2026
- Asking price
- € 1,150,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,583
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 206 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 51 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 606 m²
- Volume in cubic meters
- 734 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 toilets, underfloor heating, 2 washstands, and shower
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS L 3222
- Cadastral map
- Area
- 501 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HELLEVOETSLUIS L 3463
- Cadastral map
- Area
- 105 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
Popularity
6,854x
Viewed
78x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood

Salem
Hellevoetsluis- Residents
- 1,275
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,514
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





