Sold under reservation
Hermelijn 133225 RC HellevoetsluisMorgen Stont
€ 355,000 k.k.
- 95 m²living area
- 108 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Deze leuke en goed verzorgde woning ligt om de hoek van het Kooisteebos en is ideaal voor starters en (opgroeiende) gezinnen!
De woning beschikt over een lichte woonkamer met een whitewash houten vloer, een open keuken en vier ruime slaapkamers. De luxe badkamer en het toilet zijn de echte eyecatchers; beide zijn in 2024 in dezelfde moderne stijl vernieuwd.
Ook buiten is het genieten; de woning beschikt over een sfeervolle maar onderhoudsvriendelijke achtertuin en ligt op korte afstand van het kooisteebos.
De rustige straat biedt parkeergelegenheid voor de deur en het buurtwinkelcentrum ligt op loopafstand. Ook winkelcentrum De Struytse Hoeck, diverse sportvoorzieningen en het openbaar vervoer zijn op korte afstand.
Indeling:
Begane grond:
Hal/entree met een moderne toiletruimte (2024) met handwasbakje en inbouwcloset, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer is aangenaam licht, beschikt over een praktische trapkast en via een deur is er toegang tot de achtertuin.
De open keuken ligt aan de voorzijde van de woning en is compleet met inbouwapparatuur als: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combioven en een grote koel-vriescombinatie. De gehele begane grond heeft een whitewash Eikenhouten vloer.
1e verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle slaapkamers hebben strakke wanden en een keurig doorgelegde laminaatvloer over de gehele verdieping. De luxe badkamer (2024) is volledig betegeld en uitgerust met een ruime douchecabine met hand- en regendouche, een tweede inbouwtoilet, een wastafelmeubel met twee waskommen en spiegels met verlichting. Daarnaast zorgt de elektrische vloerverwarming voor extra comfort.
2e verdieping:
Via de vaste trap bereik je de voorzolder met toegang tot de wasruimte met de witgoedaansluitingen, bergruimte en de opstelplaats van de nieuwe cv-combiketel. Op deze verdieping bevindt zich tevens de ruime vierde slaapkamer met twee grote dakramen en achter de knieschotten is extra bergruimte gecreëerd. Via een vlizotrap op de overloop is er toegang tot de bergvliering.
De keurige achtertuin is voorzien van betegeling en plantenborders en er is voldoende ruimte voor een lekker lounge- en tuinset. De tuin is bereikbaar via een achterom en heeft een stenen berging. Aan het einde van de straat is een speeltuintje en extra parkeerplaatsen.
Kom je snel kijken bij deze leuke woning met een leuke ligging!
Afmetingen:
- Woonkamer : 4.44 x 4.90
- Keuken : 3.02 x 2.66
- Slaapkamer 1 : 4.42 x 2.72
- Slaapkamer 2 : 3.13 x 2.72
- Slaapkamer 3 : 3.27 x 2.10
- Badkamer : 1.99 x 2.10
- Slaapkamer 4 : 4.09 x 2.74
- Berging : 2.50 x 2.50
- Achtertuin : 9.55 x 5.10
Bijzonderheden:
Gelegen aan een doodlopende straat.
Op loopafstand van het Kooisteebos gelegen.
De luxe badkamer en toilet zijn geplaatst in 2024.
Keukenapparatuur vervangen: koel/vriescombi 2023, oven 2022, vaatwasser 2021.
Cv-combiketel Remeha Avanta 2026.
Schilderwerk buiten is van 2020 en deels 2026.
Energielabel B.
Aanvaarding: in overleg, voorkeur verkopers medio juli.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld en mag worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580 en is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Er is een meetrapport aanwezig.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op nvmzhz.nl en op funda.nl
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 355,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,737
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 108 m²
- Volume in cubic meters
- 337 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- CH boiler
- Remeha (gas-fired from 2026, in ownership)
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS G 1127
- Cadastral map
- Area
- 108 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 43 m² (9.40 metre deep and 4.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Popularity
3,698x
Viewed
74x
Saved
17-3-2026
On Funda
Neighborhood

Morgen Stont
Hellevoetsluis- Residents
- 2,735
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 3,659
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.