Montanusstraat 23223 HL HellevoetsluisSalem
€ 995,000 k.k.
- 263 m²living area
- 1,121 m²plot size
- 5bedrooms
- A+energy label
Description
Wonen, ontspannen en ontvangen, multifunctionele villa met zwembad én gastenverblijf op een royaal perceel in Hellevoetsluis.
Montanusstraat 2 Hellevoetsluis
Aan de brede en rustige Montanusstraat, op een royaal perceel, bieden wij deze unieke vrijstaande woning aan met binnenzwembad, gastenverblijf, kantoorruimte, kelder (pomphuis) en meerdere badkamers. Een woning die verrast door haar omvang, veelzijdige indeling en uitgebreide voorzieningen. Ideaal voor wie ruim wil wonen met plek voor thuiswerken, hobby’s, mantelzorg, praktijk aan huis of het ontvangen van gasten. Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein voor maar liefst 8 auto’s.
De ligging is aantrekkelijk: aan de rand van de wijk met vrij uitzicht, op korte afstand van winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Het Haringvliet en de duinen van Voorne-Putten liggen op fietsafstand.
Indeling begane grond
U betreedt de woning via de hal met plavuizen vloer en loopdeur naar de zijtuin. Vanuit hier toegang tot een kantoor-/slaapkamer en een volledig betegelde toiletruimte met urinoir, hangend closet en wastafel.
De centrale hal met tapijt en trapopgang leidt naar de royale woonkamer met open keuken, een tweede toiletruimte (volledig betegeld met fonteintje en staand closet) en de technische kast met cv-ketel (Nefit 2017).
De woonkamer beschikt over een trapkast, dubbele openslaande deuren naar de tuin en een schuifpui naar het terras. De keuken in L-opstelling is voorzien van koel-/vriescombinatie, keramische kookplaat, oven, vaatwasser, rvs spoelbak en composiet werkblad.
Via een tussenhal bereikt u de badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, wasmachine- en drogeraansluiting, mechanische ventilatie en deur naar buiten. Aansluitend een ruimte geschikt als slaap- of werkkamer met toegang tot het binnenzwembad. Hier bevinden zich in vaste kasten de warmtepomp en een tweede cv-ketel.
Binnenzwembad:
Een uniek kenmerk; het verwarmde binnenzwembad, bereikbaar vanuit binnen en buiten. De ruimte is betegeld, heeft glazen bouwstenen ramen en ventilatiepunten. Er is een aparte doucheruimte met hoekdouche en staand closet, plus een kelder met de pompinstallatie voor het zwembad.
Gastenverblijf:
Volledig zelfstandig aan de zijkant van het perceel, met eigen entree. Kitchenette met 2-pits inductiekookplaat, koelkast, kunststof aanrechtblad en rvs spoelbak. Woonkamer met plavuizen vloer en schuifpui naar de tuin. Volledig betegelde badkamer met inloopdouche, wastafel en wandcloset, aansluitend de slaapkamer. Via een schuifdeur directe toegang tot het zwembad.
Verdieping:
De overloop geeft toegang tot twee royale slaapkamers (één met elektrische rolluiken en airconditioning) en een badkamer met douchecabine, wastafel, staand closet en mechanische ventilatie. Via luik toegang tot de bergzolder met drie inverters voor de zonnepanelen.
Berging en technische installaties:
Ruime inpandige berging met vlizotrap naar bergzolder, waar zich de derde cv-ketel en een 100 liter zonneboiler bevinden. Het gastenverblijf heeft een eigen groepenkast met vier groepen.
Bijzonderheden:
- Gegarandeerd groen en weids uitzicht. Het weiland (gelegen aan achterzijde) is eigendom van de 7 huiseigenaren van de huizen die om het weiland heen liggen middels mandeligheid. Dit is een overeenkomst waarbij de eigenaren hebben afgesproken dat het land gemeenschappelijk nut heeft. Dit is vastgelegd in een notariële akte, die ingeschreven is bij het Kadaster.
Afmetingen:
Woonkamer: 5,80 x 7,30m
Keuken: 2,67 x 2,67m
Slaapkamer I: 2,93 x 5,83m
Slaapkamer II: 2,73 x 4,83m
Slaapkamer III: 5,76 x 2,84m
Slaapkamer IV: 2,75 x 2,87m
Badkamer I: 2,87 x 1,81m
Badkamer II: 1,88 x 1,62m
Zwembad: 4,26 x 10,40m
Gastenverblijf:
Woonkamer: 4,51 x 2,47m
Keuken: 2,38 x 2.39 m
Slaapkamer: 3,13 x 2,47m
Badkamer: 2,68 x 2,39m
Deze veelzijdige villa biedt een zeldzame combinatie van ruimte en locatie en mogelijkheden. Bent u klaar voor écht comfortabel en vrij wonen met zwembad, gastenverblijf en uitzicht dat niet snel verdwijnt? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 1,095,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,783
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 263 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 1,121 m²
- Volume in cubic meters
- 1,057 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, washstand, 2 toilets, 2 sinks, and shower
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS L 3088
- Cadastral map
- Area
- 1,121 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
14,192x
Viewed
109x
Saved
11-6-2025
On Funda
Neighborhood

Salem
Hellevoetsluis- Residents
- 1,275
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,838
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



