Under offer
Palladio 195705 KK HelmondAnnabuurt en Suytkade
€ 350,000 k.k.
- 117 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Description
Deze maisonnette ligt op een fijne hoeklocatie in de jonge wijk Suytkade. Met een woonoppervlakte van circa 117 m² en een inhoud van 418 m³ biedt de woning een uitstekende basis om naar eigen smaak te moderniseren. De ligging is ideaal: rustig, groen en toch op loopafstand van het centrum en station van Helmond.
De woning maakt deel uit van het moderne complex Parage, dat bekendstaat om zijn ronde vormgeving en groene omgeving.
De woonkamer biedt uitzicht op het park De Motte, een prettige plek om te wandelen of even tot rust te komen. De halfopen keuken grenst aan de achterzijde, met directe toegang tot de tuin. Deze tuin is compacter van formaat, maar daardoor onderhoudsvriendelijk en praktisch in gebruik. Bovendien loop je via de zijkant snel naar de parkeergarage.
Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers en een badkamer aanwezig, bereikbaar via de overloop. Hier kun je met kleine aanpassingen een fijne, lichte slaapverdieping creëren die volledig aansluit bij je eigen woonstijl.
In de kelder beschik je over een eigen berging, handig voor fietsen of extra opslag. Ook is er een afgesloten parkeergarage onder het complex, waar je je eigen vaste parkeerplaats hebt.
De ligging is uitstekend. De gezellige Kanaaldijk met terrassen, restaurants en cafés ligt om de hoek. En voor een cultureel uitje is De Cacaofabriek met filmhuis, podium, expositieruimte en café dichtbij.
Kortom: Palladio 19 biedt een solide basis op een mooie plek. Een woning met veel potentie, waar je met wat aandacht en creativiteit iets eigens van kunt maken.
Deze voormalige huurwoning wordt verkocht onder de volgende voorwaarden:
- Koper is ermee bekend dat verkoper het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat verkoper derhalve koper niet kan informeren over eigenschappen respectievelijk gebreken aan het verkochte waarvan verkoper op de hoogte zou kunnen zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In verband hiermee zijn partijen, in afwijking van artikel 6.3. van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW, overeengekomen dat dergelijke eigenschappen respectievelijk gebreken voor rekening en risico van koper komen en dat hier bij de vaststelling van de koopsom rekening mee is gehouden. Koper vrijwaart verkoper voor alle eventuele aanspraken van derden.
- Koper is ermee bekend dat er geen vragenlijst en lijst van zaken aanwezig is van deze woning.
- Koper is ermee bekend dat de woning wordt opgeleverd in de staat waarin deze tijdens de bezichtiging verkeerde.
- Transport zal bij de projectnotaris plaatsvinden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,991
- Status
- Under offer
- VVE (Owners Association) contribution
- € 158.86 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Volume in cubic meters
- 418 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- HELMOND F 825
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HELMOND F 808
- Cadastral map
- HELMOND F 808
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 158.86 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,785x
Viewed
30x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood

Annabuurt en Suytkade
Helmond- Residents
- 2,005
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 3,959
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




