New
Pieter Brueghelstraat 15702 XJ HelmondBloemvelden
€ 349,000 k.k.
- 97 m²living area
- 190 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Wonen in de Pieter Brueghelstraat 1 heeft veel voordelen. We geven u alvast een indruk:
- Leuke hoekwoning
- Uitgebouwde begane grond
- Dak vernieuwd in 2021
- Drie slaapkamers
- Nabij tal van voorzieningen en toch in een woonwijk
LET OP: Deze woning heeft een eigen website. Ga op Funda naar ‘Download brochure’ (rechts op de pagina, onder de naam van ons kantoor) en klik op de link in het document. U krijgt hier veel extra informatie.
De wijk:
De wijk is ruim opgezet met brede lanen voorzien van groenvoorzieningen en speeltuintjes. Het woonhuis is op loopafstand van de winkelcentrum "Straakven", van scholen en van sportaccommodaties. Ook zijn de uitvalswegen in de directe omgeving.
Wat een leuke hoekwoning!
Door de keuring aanlegde voortuin kom je bij de entree.
In de hal vind je de garderobe, de toiletruimte, de meterkast en en kelderkast.
De toiletruimte is modern en er een wandcloset. Er is daglicht, natuurlijk ventilatie en het plafond is voorzien van inbouwspotjes.
De woonkamer is ruim opgezet door de uitbouw van de woning. Ook een voordeel van een hoekwoning is het zijraam en de zijgevel. Dit geeft voor extra licht en sfeer. Het leuke van deze jaren 60 woning zijn ook de grote raampartijen. Hele fijne lichtinval! De living is voorzien van een airco.
Aan de voorzijde van de woning is de woonkamer gelegen, centraal gelegen is er nog ruimte voor een bureau en aan de achterzijde is ruimte voor een grote eettafel en de keuken.
De keuken is in hoekopstelling geplaatst en biedt een fijne ruimte. Er dient wel rekening gehouden te worden met modernisering kosten voor de keuken. Vanuit de keuken kunt in haar eigen achtertuin.
Eerste verdieping
Vanuit de overloop zijn twee fijne slaapkamers te bereiken, de toiletruimte, een opbergkast en de moderne badkamer.
De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, een wastafel in badmeubel en een design radiator.
De badkamer heeft natuurlijk daglicht en ventilatie, en het kozijn is ook hier van kunststof.
De hoofdslaapkamer is aan de achterzijde gelegen, biedt ruimte aan een ruim bed en garderobekast. Deze kamer is voorzien van airconditioning. Ook voorzien van een elektrisch rolluik.
De tweede slaapkamer heeft ook een goed formaat en is gelegen aan de voorzijde van de woning. De kamer kijkt uit over het vrije straatbeeld met volwassen bomen.
De toiletruimte is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van een wandcloset en een fonteintje met meubeltje.
Tweede verdieping
Middels vaste trap is de tweede verdieping te bereiken.
Op de overloop vindt u de aansluitingen voor de wasapparatuur en de cv ketel. De cv ketel is van Nefit en is in 2008 geïnstalleerd. De overloop heeft natuurlijk daglicht en ventilatie.
Hier is een ruime kamer gecreëerd. De verdieping is dan wel wat laag, maar door het dakkapel aan de achterzijde van de woning is er meer ruimte en licht gecreëerd. Het dakkapel is voorzien van kunststof kozijnen en van HR++ glas ook aan de voorzijde is natuurlijk daglicht door een groot VELUX dakraam. De kamer is voorzien van verwarming en in de knieschotten vindt u extra bergruimte.
Wat verder opvalt:
- De woning is voorzien van twee airco's
- De woning is deels voorzien van rolluiken
- Het dak is in 2021 vernieuwd
- De woning is voorzien van keurig stucwerk
- De begane grond is uitgebouwd dus voorzien van een fijne leefruimte
- Glasvezel in 2023 aangelegd
Algemeen:
- Bekijk ook de website van deze woning. Hier vindt u extra informatie.
- Deze informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Wij kunnen echter niet instaan voor onvolkomenheden.
- De plattegronden hebben uitsluitend tot doel u een indruk te geven van de indeling.
- De verkoper verlangt een bankgarantie of waarborgsom van de koper (10% van de koopsom).
- Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing.
- Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing.
- Partijen zijn pas gebonden als er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend.
- De aangegeven gebruiksoppervlakten zijn berekend conform de in de branche geldende meetinstructie. Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De oppervlakte is een indicatie en de juistheid ervan wordt niet gegarandeerd. Kandidaten kunnen indien zij dat wensen in de gelegenheid gesteld worden om de woning en het perceel na te meten.
- Kandidaten worden geacht voor het tekenen van de koopakte de door de verkopende partij verstrekte informatie te hebben geverifieerd op punten die zij als koper (extra) van belang achten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,598
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 190 m²
- Volume in cubic meters
- 345 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- HELMOND E 2288
- Cadastral map
- Area
- 190 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 51 m² (8.09 metre deep and 6.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
638x
Viewed
8x
Saved
4-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





