New
Statenlaan 985708 ZW HelmondDe Veste
€ 489,000 k.k.
- 126 m²living area
- 110 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
De Statenlaan 98 ligt in het hart van De Veste, het oudste en meest karakteristieke deel van Brandevoort. De buurt is ontworpen met een duidelijke knipoog naar een klassieke, historische vestingstad. Het sterke punt van deze locatie is dat u overal op loopafstand bent gelegen. Het NS station ligt letterlijk om de hoek, zodoende staat u binnen 10 minuten in hartje Eindhoven of het centrum van Helmond.
Het fijne van deze woning is dat deze uiteraard goed is geïsoleerd maar ook veel ruimte biedt. Zo is de woning zeker geschikt voor gezinnen. Er zijn namelijk 4 ruime slaapkamers aanwezig. Ondanks dat de woning in het centrum van de Veste is gelegen is parkeren nooit een probleem. U beschikt over een eigen parkeerplaats op het binnenterrein. Uw bezoek parkeert voor in de straat of in de parkeergarage van de Jumbo.
BIJZONDERHEDEN:
- Gelegen in de gewilde wijk Brandevoort in het hartje van de Veste;
- NS station, supermarkten, winkels, horeca en scholen op loopafstand;
- Maar liefst 4 volwaardige slaapkamers;
- Moderne afwerking;
- Eigen parkeerplaats op het binnenterrein. Servicekosten € 17,50 per maand;
BEGANE GROND
HAL & ENTREE:
In de ruime hal is een visgraat pvc-vloer met hoge plint gelegd. Deze vloer ligt ook in de keuken en woonkamer. De hal geeft toegang tot de woonkamer, het gastentoilet en de meterkast. Tussen de woonkamer en de hal is de deur voorzien van glas. Dit zorgt direct voor veel lichtinval. De toiletruimte heeft een wandcloset en een toiletmeubel met fonteintje.
KEUKEN:
De keuken is aan de voorzijde van de woning gelegen. Twee hoge ramen in de voorgevel zorgen voor prettig licht in deze keuken. De keuken is voorzien van een royaal vrijstaand kookeiland en een hoge kastenwand. Het werkblad van het eiland is uitgevoerd in composiet en voorzien van drie inbouwstopcontacten, een spoelbak, een vaatwasser en een 4-pitsinductiekookplaat met daarboven een RVS-afzuigkap. De kastenwand biedt veel bergruimte. De combimagnetron en de koel-/vriescombinatie zijn hierin ingebouwd.
WOONKAMER:
De ruime woonkamer is over de volle breedte aan de achterzijde gelegen. Omdat het hier om een brede woning gaat is de woonkamer prettig ruim. De dubbele deuren met daarnaast de extra loopdeur zorgen voor het licht in het zitgedeelte. Onder de afgesloten dichte trap is een ruime praktische bergkast.
EERSTE VERDIEPING:
De overloop geeft toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de tweede verdieping.
Op beide slaapkamers en de overloop ligt dezelfde laminaatvloer. Deze vloer ligt ook op de 2e verdieping. De ouderslaapkamer aan de achterzijde heeft een ruime kleedkamer, ideaal!!
BADKAMER:
Deze geheel betegelde moderne badkamer heeft een 2e toilet, douche, ligbad met whirlpool en een badkamermeubel met wastafel.
TWEEDE VERDIEPING:
Op deze verdieping zijn de derde en vierde slaapkamer gelegen. Beide slaapkamers hebben een dakkapel en zijn voorzien van internetaansluitingen. Zoals al aangegeven is op de vloer van deze verdieping laminaat gelegen. Verder is er nog een overloop en een berg/wasruimte. In de berg-/wasruimte is de mechanische ventilatie met warmteterugwinning, de witgoedaansluitingen en de HR-combiketel (2007). Via een vlizotrap op de overloop heeft u toegang tot de ruime bergzolder.
TUIN:
De Veste-tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met een royaal terras en kunstgras. De tuin biedt veel privacy en is voorzien van een stenen berging met water en elektra. De inrichting van het binnenterrein bestaat uit parkeerplaatsen, waaronder uw eigen parkeerplaats, en speelvoorzieningen zoals tafeltennistafels en een speelterrein met rubberen tegels en speeltoestellen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 18 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,881
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 110 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Agpo Ferolli (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- HELMOND U 5828
- Cadastral map
- Area
- 110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HELMOND U 5065
- Back garden
- 41 m² (7.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
Popularity
1,154x
Viewed
25x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Veste
Helmond- Residents
- 3,020
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,718
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.