New
Tesselschadelaan 35702 DD HelmondBinderen
€ 479,000 k.k.
- 129 m²living area
- 215 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Tesselschadelaan te Helmond – Ruime, instapklare geschakelde tweekapper
Bent u op zoek naar een ruime, instapklare woning op een rustige en fijne locatie in Helmond? Dan is deze geschakelde tweekapper aan de Tesselschadelaan absoluut een bezichtiging waard. Met een woonoppervlakte van circa 129 m², een praktische indeling, royale leefruimtes én een prachtige serre, biedt deze woning u alles wat u mag verwachten van comfortabel wonen.
BEZICHTIGEN?
Wilt u een afspraak maken voor een bezichtiging? Dan ontvangen wij uw aanvraag graag via 'plan een bezichtiging' op de Funda site.
Wij nemen dan telefonisch contact met u op.
Indeling
Begane grond
Bij binnenkomst wordt u direct verwelkomd in een verzorgde hal met een houten vloer, gestuukte wanden en plafonds. Vanuit hier bereikt u de woonkamer, de toiletruimte en de trapopgang naar de verdieping.
De woonkamer is royaal van opzet en heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde, voorzien van rolluiken. De houten vloer vanuit de hal loopt hier naadloos door en vormt samen met de strak gestuukte wanden en plafonds een sfeervol geheel. De indeling is speels en biedt volop mogelijkheden: een comfortabele tv-hoek, ruimte voor een gezellige zithoek en eventueel plaats voor een royale kast.
Aansluitend vindt u de open keuken, die eveneens is afgewerkt met dezelfde doorlopende houten vloer. Deze moderne keuken is zeer goed onderhouden en beschikt over een kookeiland en een prachtige lichtstraat, die zorgt voor een aangename lichtinval. Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel, waardoor dit echt het hart van de woning vormt. De keuken is compleet uitgerust met een royaal gasfornuis met oven, vriezer, combimagnetron, koelkast, vaatwasser, Quooker en een natuurstenen werkblad. Vanuit de keuken heeft u tevens toegang tot de garage.
Vanuit de keuken bereikt u de royale, volledig afsluitbare serre. Deze ruimte is een absolute meerwaarde voor de woning en biedt u de mogelijkheid om het hele jaar door te genieten. Met een buitenkeuken en een gezellige sfeer is dit dé plek om samen te komen met familie en vrienden.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping beschikt de woning over drie slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde is royaal, terwijl de overige twee kamers eveneens een prettig formaat hebben. Alle slaapkamers zijn keurig afgewerkt met laminaatvloeren en gestuukte wanden en plafonds. De kleinere slaapkamer is voorzien van een praktische inbouwkast en de slaapkamers aan de achterzijde beschikken over rolluiken.
De badkamer is modern, volledig betegeld en goed onderhouden. U vindt hier een dubbele wastafel, een inloopdouche, een toilet en een raam voor natuurlijke ventilatie en daglicht.
De tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar en is praktisch ingedeeld in twee aparte ruimtes. Aan de voorzijde bevindt zich de opstelling van de cv-ketel en de aansluitingen voor witgoed. Daarnaast is er een extra kamer met inbouwkast, die perfect te gebruiken is als thuiswerkplek, hobbyruimte of extra bergruimte.
Buitenruimte
De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en grotendeels betegeld, met een klein gedeelte groen voor een aangename sfeer. Dankzij de ligging op het zuid-westen kunt u hier heerlijk van de middag- en avondzon genieten. Daarnaast beschikt de tuin over een achterom.
Bereikbaarheid
U woont hier in een rustige woonwijk met alle voorzieningen binnen handbereik. Scholen, winkels en sportvoorzieningen bevinden zich op korte afstand, en ook een park met vijver ligt nabij, ideaal voor een ontspannen wandeling. De bereikbaarheid is uitstekend: via nabijgelegen uitvalswegen bent u snel onderweg richting Eindhoven, Venlo en omliggende dorpen. Ook openbaar vervoer is goed bereikbaar.
Tot slot beschikt de woning over een aangebouwde garage en een aangebouwde houten berging, waardoor u volop opslagruimte heeft.
Deze woning is goed onderhouden, instapklaar en netjes afgewerkt. Dankzij de praktische indeling, royale ruimtes en de aanwezigheid van maar liefst 11 zonnepanelen is dit een comfortabel en energiezuinig geheel.
Kortom, bent u op zoek naar een ruime, verzorgde en complete woning op een fijne locatie in Helmond? Dan nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging aan de Tesselschadelaan.
AANVULLENDE BIJZONDERHEDEN
- Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
- Wilt u weten wat de verkoopmogelijkheden van uw eigen woning zijn? Neem gerust eens contact met ons op voor een vrijblijvend verkoopadvies.
- Partijen zijn pas gebonden als er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend.
- De plattegronden dienen er uitsluitend voor om u een indruk te geven van de indeling.
- Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen.
Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend.
Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 479,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,713
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 38 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 215 m²
- Volume in cubic meters
- 511 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- HELMOND E 2722
- Cadastral map
- Area
- 215 m²
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Binderen
Helmond- Residents
- 4,420
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,359
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.