Sold
De Hoge Bogerd 1043342 GC Hendrik-Ido-AmbachtDe Sandeling
€ 589,000 k.k.
- 166 m²living area
- 165 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 15, 2026
- Date of sale
- February 26, 2026
- Term
- 6 weeks
Description
Energielabel A, 10 zonnepanelen, twee airco's en een hele gunstige vierkante-meter-prijs! Zijn dat punten die als muziek in de oren klinken, lees dan eens verder!
Royaal wonen in een herenhuis met inpandige garage en in misschien wel de meest geliefde wijk van Hendrik-Ido-Ambacht? Dat kan in De Hoge Bogerd 104!
Deze hoogwaardig afgewerkte en zeer goed onderhouden woning is gelegen op loopafstand van het Baxpark én recreatiegebied De Sandelingen, in een kindvriendelijke woonomgeving. Uitvalswegen, openbaar vervoer, sportverenigingen, scholen, alles is werkelijk waar in de nabijheid van de woning te vinden!
Dus ben je op zoek naar een luxe, sfeervolle en 166 m2 grote drive-in woning (inpandige garage) met de uitstraling van een herenhuis, met eigen parkeerplaats in de voortuin en met een ruime achtertuin, kom dan gerust eens kijken in deze woning!
De woning is in- en uitwendig modern afgewerkt en zeer verzorgd. Zo is het schilderwerk aan de buitenzijde in 2025 uitgevoerd door een professional, is in 2021 de buitengevel gestraald en gehydrofobeerd en de dakbedekking (collectief) vervangen. De woning is voorzien van twee airco’s (2025) in de woonkamer en ouderslaapkamer. De hardhouten kozijnen zijn volledig voorzien van dubbele beglazing en deels voorzien van rolluiken.
Wonen doe je in een woningtype als deze op de eerste verdieping. De begane grond, die op dit moment ingedeeld is met de inpandige garage en een royale tuinkamer, is eigenlijk multifunctioneel. De tuinkamer kan bijvoorbeeld ook dienst doen als werkruimte of slaapkamer. Zelfs de inpandige garage kan door het plaatsen van een vast kozijn een andere functie krijgen. Mogelijkheden te over!
Aan duurzaamheid is bij deze woning ook gedacht. Zo heeft de woning energielabel A en beschik je over 10 zonnepanelen op het dak, met een jaarlijkse opbrengst van circa 3.000 kWh. Uiteraard is de woning geheel voorzien van isolatie!
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal:
Op de begane grond stap je binnen in een ruime, langwerpige hal die toegang geeft tot de inpandige garage, de toiletruimte en de aan de achterzijde gelegen tuinkamer. In de hal tref je ook de meterkast (7 groepen, aardlekschakelaar en glasvezelaansluiting) aan. De vloer is afgewerkt met eiken vloerdelen welke doorlopen in de tuinkamer.
Toilet:
Moderne toiletruimte die geheel is betegeld in een antraciet met witte kleurstelling. Deze ruimte is voorzien van een hangend toilet en een teak houten plank boven het inbouwreservoir als sfeervolle afwerking.
Garage:
Ruim bemeten garage met een geïsoleerde en elektrische (sectionaal) garagedeur. De garage is voorzien van elektra en een gecoate betonvloer. Hier bevindt zich ook de waterontharder en de omvormer voor de zonnepanelen. Met name de waterontharder is een zeer welkome aanvulling in iedere woning! Het zorgt namelijk voor lekkerder water en voor minder kalk.
Tuinkamer:
De royale tuinkamer is voorzien van een vaste kastenwand met een enorme hoeveelheid opbergruimte en een keukenblok, die in 2025 is geplaatst. Het keukenblok is voorzien van spoelbak, kastruimte en een koel-/vriescombinatie. Een koud drankje in de tuin of het vlees voor de BBQ heb je dan ook zo bij de hand!
De vloer in de tuinkamer is afgewerkt met eiken vloerdelen, de wanden zijn gestuct en het plafond is voorzien van spuitwerk. Door de gevelbrede raampartij in de tuinkamer is het een bijzonder lichte en prettige ruimte! Via de achterdeur (voorzien van een rolluik en rolhor) stap je de verzorgde achtertuin in.
Eerste verdieping:
Overloop:
Aangekomen op de overloop heb je toegang tot de woonkamer en de trapopgang naar de slaapverdieping. De vloer is afgewerkt met PVC.
Woonkamer:
De royale, aan de voorzijde van de woning gelegen woonkamer loopt over in de aan de achterzijde gelegen woonkeuken. Wat natuurlijk direct opvalt is de royale leefruimte die deze woonlaag biedt! De gezellige zitruimte kijkt uit over het straatbeeld en een groenstrook met speeltuin. Hier kan je in alle rust goed vertoeven!
De woonkamer heeft openslaande deuren naar een frans balkon (voorzien van rolluiken en rolhor), is voorzien van een inverter (airco). De vloer is afgewerkt met mooi PVC, de wanden zijn gestuct en het plafond is voorzien van spuitwerk.
Woonkeuken:
Heerlijk tafelen met het gezin, familie en/of vrienden? Als dat hier niet past…!
De aan de achterzijde van de woning gelegen woonkeuken, welke is ingericht met een modern, in hoekopstelling geplaatst en in 2020 gerestyld keukenblok, is van alle gemakken voorzien. De keuken heeft een hoekopstelling en een antraciete kleurstelling. De keuken is voorzien van een prachtige Boretti kookplaat (zespits) met 2 geïntegreerde ovens, een vaatwasser, afzuigkap, wijnrek en een losse koel-/vriescombinatie.
De PVC-vloer in de woonruimte loopt door in de woonkeuken en ook hier zijn de wanden gestuct en het plafond afgewerkt met spuitwerk. Boven het keukenblok is een koof gemaakt met inbouwverlichting.
Tweede verdieping:
Overloop:
Via de open trap bereik je de ruime overloop op de tweede verdieping, die toegang geeft tot de tweede toiletruimte, drie ruime slaapkamers, de badkamer en de technische ruimte. De vloer is hier afgewerkt met laminaat.
Toilet:
Separate toiletruimte, welke geheel is betegeld in antraciet en witte kleurstelling; net als de toiletruimte op de begane grond. De toiletruimte is voorzien van een hangend toilet en een teak houten plank boven het inbouwreservoir als sfeervolle afwerking.
Slaapkamers:
Deze woning beschikt in de huidige indeling over een drietal slaapkamers. Indien gewenst dan kan dit worden uitgebreid naar minstens 5 slaapkamers! De royale ouderslaapkamer bevindt zich aan de achterzijde deze is voorzien van een inverter (airco) uit 2025 en rolluiken. De vloer is afgewerkt met laminaat. Eventueel is de hoekkast ter overname.
Aan de voorzijde van de woning bevinden zich de overige twee slaapkamers, die eveneens zijn voorzien van laminaat op de vloer en rolluiken. De plafonds zijn in alle kamers voorzien van spuitwerk. Vooral de ruimte en het speelse karakter vallen op in de kamers!
Badkamer:
Wauw! Wat een mooie badkamer! Deze badkamer is geheel betegeld met een combinatie van een witte en een grijze betonlook tegel. In de badkamer beschik je over een dubbel wastafelmeubel, bestaande uit een natuurstenen blad en een eikenhouten onderkast. Direct erboven hangt een mooie spiegelkast met inbouwverlichting. De ruime inloopdouche beschikt over een afvoerdrain, een regen- en een handdouche. Handdoeken kun je laten drogen op de designradiator.
Was-/technische ruimte:
Een ideale en vaak onderschatte ruimte in een woning is de technische ruimte. In deze ruimte staat alles wat je nodig hebt, maar eigenlijk niet wilt zien. Zo zit hier de wasmachine- en drogeraansluiting, mechanische ventilatiebox (2021) en de CV-combiketel. Op het werkblad is extra werkruimte gecreëerd.
Buiten:
De voor- en de achtertuin tonen zeer verzorgd en de achtertuin is met 80 m2 ruim bemeten. De voortuin beschikt over een eigen opstelplaats voor één auto en is voorzien van sierbestrating.
De op het noordoosten gelegen achtertuin is fraai en groen aangelegd, gecombineerd met sierbestrating. De achtertuin wordt bereikt vanuit de tuinkamer en biedt veel privacy. De tuin heeft een achterom. Ondanks de noordelijke ligging heb je door de grootte van de tuin altijd de mogelijkheid om te genieten van de zon!
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1992
• Gelegen in woonwijk De Sandelingen, op loopafstand van het Baxpark
• Centraal gelegen woning nabij recreatiegebied De Sandelingen, uitvalswegen, openbaar vervoer, scholen, sportvelden etc.
• Goed geïsoleerde woning met energielabel A, geldig tot 2030
• CV-combiketel Intergas HRE, bouwjaar 2012
• Twee keer een airco, bouwjaar 2025
• 165 m2 eigen grond
• 10 zonnepanelen met een jaarlijkse opbrengst van circa 3.000 kWh
• Waterontharder
Oplevering: In overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Er wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de Algemene Consumentenvoorwaarden Makelaardij NVM. Voor onze privacyverklaring verwijzen wij u naar onze website.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 610,000 kosten koper
- Last asking price
- € 589,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,548
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (drive-in residential property)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 166 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Plot size
- 165 m²
- Volume in cubic meters
- 592 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- HENDRIK-IDO-AMBACHT D 2894
- Cadastral map
- Area
- 165 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 80 m² (11.97 metre deep and 6.69 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,481x
Viewed
36x
Saved
15-1-2026
On Funda
Neighborhood

De Sandeling
Hendrik-Ido-Ambacht- Residents
- 1,290
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,210
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




