Sold under reservation
Roestuin 213343 CT Hendrik-Ido-AmbachtKrommeweg-Zuid
€ 650,000 k.k.
- 192 m²living area
- 183 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherZeer ruim, geschakeld herenhuis met garage en eigen parkeerplaats
Description
Bent u op zoek naar ruimte en een hele fijne woonomgeving; dan is dit uw kans! Met trots mag ik u aanbieden, dit indrukwekkend ruime geschakelde herenhuis met inpandige garage en eigen parkeerplaats.
Hiermee heeft deze woning alles wat u wenst.
Met een inhoud van maar liefst 787m3, een woonoppervlakte van 192m2 en tal van moderne voorzieningen, belooft deze woning comfort en gemak.
### Locatie & Omgeving
De woning is gelegen aan de Roestuin, in een geliefde woonwijk op een rustig woonerf in Hendrik-Ido-Ambacht, een dorp dat bekend staat om zijn geweldige faciliteiten en rustige, gezinsvriendelijke buurten. Binnen handbereik vind je een breed scala aan voorzieningen, zoals supermarkten, scholen en sportscholen. Ook voor de natuurliefhebber is er genoeg te beleven met diverse wandelparken en speeltuinen in de nabije omgeving.
Daarnaast zijn ook de uitvalswegen vlakbij, waardoor je gemakkelijk de hele regio kunt verkennen.
### Algemene kenmerken van de woning
Dit prachtige herenhuis, gebouwd in 1981, heeft een woonoppervlakte van 192 m², zeven kamers en een perceeloppervlakte van 183 m2. De woning is goed geïsoleerd met dubbel glas en wandisolatie, waarmee het een energieklasse C behaalt.
De woning is zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant goed onderhouden. Voor centrale verwarming en warm water is er een cv ketel (bouwjaar 2012) van het merk Intergas en voor extra gezellige warmte is er een houtkachel .
### Begane grond
Zeer ruime hal met vernieuwde meterkast, PVC vloer en modern ruim toilet. Vanuit de hal is ook de garage te bereiken.
De begane grond staat garant voor een warm welkom met een moderne, complete half open keuken met leuke bar en verder voorzien elektrische vloerverwarming.
Qua inbouwapparatuur is de keuken voorzien van mooie afzuigschouw, 5-pits inductie kookplaat, grote koelkast, vriezer, grote combi-oven, quooker en vaatwasser.
Verder is de keuken voorzien van sfeervolle inbouwverlichting, mooie houten planken en veel praktische lades.
De ruime woonkamer is voorzien van een lichte PVC vloer, een sfeervolle houtkachel en een mooie zwarte deur naar de hal.
### Verdiepingen & indeling
Op de eerste verdieping vind je vier ruime slaapkamers, waarvan 2 toegang hebben tot een inpandig balkon.
Een zeer ruime overloop met diepe inloopkast en een ruim 2e toilet.
De goed verzorgde badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, een inloopdouche met regendouche, design radiator en geheel betegeld.
Op de tweede verdieping bevindt zich nog een zeer ruime zolderkamer (over de gehele diepte van het huis) met dakkapel (kunststof) en aan de voorzijde 2 dakramen voor mooi daglicht.
U kunt hier met gemak 2 slaapkamers realiseren. Aan 2 zijden onder het schuine dak is nog veel bergruimte om alle spullen op te bergen.
Daarnaast een aparte praktische ruimte met de wasmachine-aansluiting en de CV opstelling.
Verder vindt u hier een vlizotrap met toegang naar de ruime bergzolder met verlichting en door de hoge nok van het dak op stahoogte beloopbaar.
Vanaf de overloop is er aan de voorzijde een leuk, zonnig dakterras, waar u gezellig kunt zitten.
### Buitenruimte & tuin
Aan de achterkant van de woning vind je de in 2024 prachtig aangelegde tuin. Met een oppervlakte van 90 m², een zuidelijke ligging en een directe toegang biedt deze tuin volop mogelijkheden om buiten te genieten.
Inpandige tuinkast met een watervoorziening aanwezig. Elektrisch bedienbaar zonnescherm (2024) over de gehele breedte van de achtergevel.
Daarnaast beschikt de woning ook over een inpandige garage met verwarming, elektriciteit en water.
### Parkeren & extra voorzieningen
De woning biedt verschillende parkeermogelijkheden, zowel op eigen terrein als in de openbare ruimte. De garage biedt plaats aan één auto en is voorzien van verwarming, elektriciteit en water.
### Bijzonderheden & extra informatie
- Vijf slaapkamers
- Gelegen in een rustige woonwijk
- Vanuit de woonkamer kunt u genieten van mooi, vrij uitzicht op het openbaar groen.
- Rustig woonerf met enkel bestemmingsverkeer.
Ontdek zelf de ruimte en het comfort dat dit herenhuis in Hendrik-Ido-Ambacht te bieden heeft.
Neem contact met ons op om een bezichtiging in te plannen.
We zijn ervan overtuigd dat je op slag verliefd wordt op deze woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,385
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Mansion, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 192 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 183 m²
- Volume in cubic meters
- 787 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- HENDRIK-IDO-AMBACHT E 7201
- Cadastral map
- Area
- 183 m²
- Back garden
- 90 m² (11.64 metre deep and 7.69 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,730x
Viewed
50x
Saved
3-3-2026
On Funda
Neighborhood

Krommeweg-Zuid
Hendrik-Ido-Ambacht- Residents
- 3,750
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 3,913
Discover the neighborhood