Sold
Pruisische Veldweg 327552 AC Hengelo (OV)Veldwijk Zuid
€ 337,500 k.k.
- 109 m²living area
- 337 m²plot size
- 3bedrooms
- Fenergy label
Sales history
- Listed since
- March 31, 2025
- Date of sale
- May 13, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Met zoveel jaren '30 liefhebbers kan het niet anders dan dat deze parel vele mensen aanspreekt! De beste details zijn hier namelijk toch echt bewaard gebleven en wat een sfeer ademt deze twee-onder-een-kapwoning uit. Een heerlijke erker en karakteristieke ensuite deuren met het prachtige glas-in lood, paneeldeuren en de bekende uitbouw met keuken en bijkeuken tref je hier onder andere aan. Je wilt hier wellicht op sommige onderdelen nog wel moderniseren, maar met 2 ruime slaapkamers op de eerste verdieping en een mooie slaapkamer op de zolder heb je in deze woning al een perfecte basis en ruimte. Er ligt een goed perceel onder de woning, waarbij je niet alleen een ruime voortuin hebt, maar tevens een diepe achtertuin die een achteringang met overkapping biedt. De auto beschut parkeren of bijvoorbeeld een aanhanger kan hier dus met gemak. De zonnige tuin is op het zuiden gelegen, waarbij je een grote vrijstaande houten schuur hebt met riante vliering voor het uitoefenen van hobby's of opslag.
De woning is in een sfeervolle straat gelegen, omringt door karakteristieke woningen. Op nog geen 10 minuten fietsen bevindt zich het bruisende centrum van Hengelo met een omvangrijk aantal voorzieningen. Het openbaar vervoer ligt op steenworp afstand en door de ligging aan een zijstraat van de Kuipersdijk, zit je nabij diverse uitvalswegen die je bijvoorbeeld richting de snelweg of Enschede leiden. Ook zijn parken, sportvoorzieningen, het FBK stadion en de Golfclub in de directe nabijheid.
Kortom, sfeervol en centraal wonen kan hier!
Indeling
Begane grond
Aan de achterzijde is een parkeerplaats op eigen terrein en aan de voorzijde kun je met gemak openbaar parkeren. De entree aan de voorzijde geeft toegang tot de hal met trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit deze hal kun je zowel de woon-als eetkamer separaat bereiken. Je kunt hierbij uiteraard zelf kiezen welk woondeel je waar wilt creëren, doordat beide ruimtes van mooi formaat zijn. Aan de voorzijde is de sfeervolle erker die nog voorzien is van prachtig glas-in-lood. Ook de gewilde ensuite deuren zijn hier nog aanwezig, waardoor je beide woondelen indien gewenst nog van elkaar kunt afsluiten. De woning heeft de bekende uitbouw aan de achterzijde waar zich o.a. de keuken bevindt. Deze keuken is in een hoekopstelling geplaatst met aanvullend nog een spoelgedeelte aan de overzijde. Er is diverse inbouwapparatuur aanwezig, zoals een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, combi-oven/magnetron en een koelkast. Daarnaast kun je de kelder vanuit hier bereiken die je prima kunt gebruiken voor bijvoorbeeld opslag van provisie. Wat erg fijn bij deze woning is, is dat de badkamer gewoon op de eerste verdieping is gerealiseerd. Hierdoor is nu het gemak ontstaan van een ruime bijkeuken met vaste kast, gootsteen en het gastentoilet met fontein. Vanuit de bijkeuken kun je de heerlijke tuin betreden dus met vieze kleding, schoenen of emmers vol water hoef je dus niet door de woning.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop (met vaste kast en wastafel) zijn twee slaapkamers en de badkamer te bereiken. De slaapkamers zijn van goed formaat en de paneeldeuren evenals het glas-in-lood komen ook op deze verdieping weer terug. De hoofdslaapkamer beschikt eveneens over een vaste kast en een wastafel. De ruime badkamer is voorzien van alle gemakken want naast een ligbad is er een douche, een toilet en een wastafel met wastafelmeubel aanwezig. Handdoeken en voorraden kun je prima kwijt in het aanvullende wandmeubel. Via de vaste trap kun je de ruime zolderverdieping betreden.
Zolder
Deze volwaardige verdieping is toegankelijk via een vaste trap en opgesplitst in 2 ruimtes. In eerste instantie kom je op de ruime overloop, waar je volop kastruimte aantreft onder het schuine gedeelte. De afgescheiden slaapkamer is tevens van een mooie afmeting en via het raam en het dakraam ontstaat er een mooie lichte ruimte. Hierdoor heb je een mooie 3e slaapkamer!
Tuin
Lekker van de zon genieten kan zeker in deze op het zuiden gelegen tuin. Met diverse terrasmogelijkheden kun je jouw lekkere plek opzoeken, maar kun je niet stil zitten en heb je een hobby wat ruimte nodig heeft? De vrijstaande schuur met vliering geeft volop ruimte. Dat de tuin via de achterzijde met de auto toegankelijk is, is zeker een pre want of je nou een aanhanger hebt, de auto beschut wilt parkeren, of bijvoorbeeld de motor overdekt wilt plaatsen. Dit alles is zeker mogelijk.
Informatie over de woning:
Woonoppervlakte: 109 m²
Inhoud: 421 m³
Perceeloppervlakte: 337 m²
Bouwjaar: 1932
Verwarming: Middels cv-installatie (Nefit, Eigendom)
- Sfeervolle jaren '30 woning vol met karakteristieke elementen;
- Zonnige tuin op het zuiden met achterom en grote schuur met vliering;
- Glas-in-lood, hoge plafonds en paneeldeuren;
- 3 Slaapkamers en een bijkeuken;
- Mooi perceel met ruime voor-en achtertuin;
- Deze woning wordt verkocht onder de volgende clausules:
- Niet zelfbewoningsclausule
- Ouderdomsclausule
- Bij de koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom;
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 337,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,096
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 109 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 337 m²
- Volume in cubic meters
- 421 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Passive ventilation system and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired, in ownership)
Cadastral data
- HENGELO OVERIJSSEL N 449
- Cadastral map
- Area
- 337 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 182 m² (26.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Loft
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,165x
Viewed
41x
Saved
31-3-2025
On Funda
Neighborhood

Veldwijk Zuid
Hengelo (OV)- Residents
- 995
- Family with children
- 28%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




