New
Rozenstraat 417555 CG Hengelo (OV)Woolde
€ 329,000 k.k.
- 99 m²living area
- 156 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherInstapklare 2-onder-1-kap in geliefde Bloemenbuurt!
Description
Rozenstraat 41 te Hengelo (O)
Deze goed onderhouden TWEE ONDER EEN KAP WONING is gelegen aan een rustige straat in de gewilde Bloemenbuurt, op korte afstand van het centrum, diverse uitvalswegen en het gezondheidspark. De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen met houtnerfstructuur en biedt een comfortabele en fijne woonomgeving. Daarnaast beschikt de woning onder andere over een lichte L-vormige woonkamer, een moderne keuken en badkamer, openslaande tuindeuren en een verzorgde achtertuin op het zuidoosten.
Indeling
Begane grond
Via de entree betreed je de woning. Hier bevinden zich het toilet, een praktische kelderkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal heb je toegang tot de sfeervolle, lichte L-vormige woonkamer, die is afgewerkt met een nette PVC-vloer.
De openslaande kunststof tuindeuren geven direct toegang tot het terras en verbinden binnen en buiten op een prettige manier met elkaar.
De verzorgde, afgesloten keuken beschikt over een moderne inbouwkeuken met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits kookplaat met afzuigkap, koelkast, vriezer, combimagnetron en vaatwasser. Het stijlvolle granieten werkblad zorgt voor een strakke en luxe uitstraling. Vanuit de keuken heb je toegang tot de praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting en opstelplaats voor de cv ketel.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers van circa 11 m² en 8 m². Beide kamers zijn voorzien van een vaste kast en afgewerkt met een nette laminaatvloer. De ouderslaapkamer beschikt daarnaast over een deur naar het balkon, waar je heerlijk van de buitenlucht kunt genieten.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, douchecabine, toilet, wastafelmeubel met dubbele wastafel en een designradiator.
Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt een nette en multifunctionele ruimte met een slaapgedeelte en een comfortabele computer-/werkhoek. Dankzij de twee Velux dakramen is deze verdieping aangenaam licht. Daarnaast is de ruimte voorzien van airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen. Ook is er, achter de knieschotten, volop bergruimte aanwezig.
Tuin en stenen berging
De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en biedt volop mogelijkheden om van de zon te genieten. Dankzij de ligging zonder inkijk van achterburen geniet u hier bovendien van optimale privacy. De tuin beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging.
Overige bijzonderheden
Deze nette woning heeft een woonoppervlakte van circa 99 m² en is volledig voorzien van kunststof kozijnen. Sfeervolle details zoals glas-in-loodramen en sierwerk geven de woning extra karakter en uitstraling. De verzorgde achtertuin beschikt over een achterom en een sfeervol overdekt terras met overkapping, waardoor je ook bij minder mooi weer comfortabel buiten kunt zitten. Daarnaast beschikt de woning over een vrijstaande berging voorzien van elektra. De verwarming en warmwatervoorziening verlopen via een Remeha CV-combiketel uit 2010 (eigendom). In 2015 is de riolering van de woning vernieuwd.
Heeft u interesse in deze woning? Schakel dan direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Deze behartigt uw belangen en helpt u tijd, geld en zorgen te besparen. Adressen van NVM aankoopmakelaars in Twente vindt u op nvmtwente.nl.
In de koopakte wordt een waarborgsom of bankgarantie van tien procent van de koopsom opgenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 329,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,323
- Year of construction
- 1939
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 156 m²
- Volume in cubic meters
- 366 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avante 28C (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- HENGELO L 872
- Cadastral map
- Area
- 156 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 54 m² (9.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access