Sold
Leidsestraat 22182 DN HillegomLeidsestraat
€ 850,000 k.k.
- 138 m²living area
- 488 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 5, 2025
- Date of sale
- May 28, 2025
- Term
- 2½ month
Description
Deze zeer charmante, vrijstaande woning, genaamd “Agatha”, is uitstekend onderhouden en op een stijlvolle manier gemoderniseerd. De woning heeft een zeer diepe en zonnige achtertuin, ruime garage met vliering en parkeren op eigen terrein.
- Mogelijkheid voor praktijk aan huis
- Vergunningsvrije bouw garage 60m² mogelijk
- 2 haarden
- 4 slaapkamers
- Garage met vliering
- Sfeervol, authentiek, glas-in-lood
- Diepe achtertuin met parkeren op eigen terrein
- 19 zonnepanelen
- Spouwmuur isolatie (2023)
- Energielabel C
Bouwjaar: 1920. Woonoppervlakte: 138m², perceeloppervlakte: 488m², garage: 25m²
Indeling:
Entree in royale hal, waar zich aan de voorkant een slaapkamer met bedstede en wastafel bevind. Heeft u wensen voor een praktijkruimte aan huis, dan is deze slaapkamer daar ideaal voor. Vanuit de hal heeft u toegang tot de ruime eetkamer met marmeren schouw en openkeuken. Middels de glas-in-lood ensuite deuren met vaste kasten treft u de sfeervolle woonkamer. In beide ruimtes is een haard aanwezig, waarvan beide kanalen recent zijn vervangen. De landelijke openkeuken is opgesteld in u-vorm en van alle gemakken voorzien. Naast de keuken is er nog toegang tot een hal waar het separaat toilet zich bevindt en een aparte bijkeuken voorzien van wasruimte en opstelplaats voor de Cv-installatie. De plafondhoogte op de begane grond is maar liefst 2.95m waardoor alles zeer ruim aanvoelt.
1e etage:
Ruime overloop, twee grote slaapkamers aan de voorkant van het huis, en de derde slaapkamer bevindt zich aan de achterkant van de woning. De moderne badkamer is voorzien van een toilet, dubbele wastafel met meubel, douchecabine, handdoekenradiator en ligbad. Vanaf de overloop is er ook toegang tot de bergzolder middels een vlizotrap.
Tuin:
Via de openslaande deuren in de eetkamer komt u uit in de prachtige, zeer diepe achtertuin met veel privacy. Deze tuin is met veel zorg aangelegd en biedt een overvloed aan groen, een mooie vijver en diverse terrassen. Hierdoor kunt u de hele dag door kiezen of u liever in de zon of in de schaduw zit. Helemaal achterin de tuin bevindt zich een ruime garage/ hobby schuur met vliering, die volop opbergruimte biedt. Aan de voorkant van de schuur is een veranda geplaatst, voorzien van een heater, zodat u ook op koelere avonden in alle comfort kunt genieten van uw heerlijke tuin. Daarbij is er ook nog eens ruimte om bijvoorbeeld een caravan te stallen op eigen terrein.
Locatie:
Vanuit de woning loopt u direct het centrum van Hillegom in. Hillegom heeft nog een echt dorps karakter maar bezit alle voorzieningen die u nodig heeft zoals diverse supermarkten (waaronder de Albert Heijn) en speciaalzaken voor versproducten zoals de bakker en slager. In het centrum treft u ook diverse terrassen en restaurants. Er zijn meerdere scholen voor zowel basis- als voortgezet onderwijs en ook sport- en recreatiefaciliteiten zijn in de nabije omgeving.
Duurzaamheid:
De bewoners hebben veel gedaan wat betreft het verduurzamen van de woning. Zo zijn recent de spouwmuren rondom volledig geïsoleerd. De kruipruimte is gevuld met isolatiekorrels en er zijn in totaal 19 zonnepanelen geplaatst. Tevens is er een elektrische laadpaal geplaatst ten hoogte van de oprit.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,159
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 488 m²
- Volume in cubic meters
- 548 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Flue and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HILLEGOM D 2040
- Cadastral map
- Area
- 488 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 336 m² (28.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,840x
Viewed
181x
Saved
5-3-2025
On Funda
Neighborhood

Leidsestraat
Hillegom- Residents
- 1,070
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,419
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




