's-Gravelandseweg 901217 EZ HilversumVillaparken
€ 450,000 k.k.
- 92 m²living area
- 2bedrooms
Eye-catcher3-kamer-hoekappartement met eigen garage en prachtig zicht op de tuin
Description
Direct tegenover het Corversbos in wijk "Villaparken" gelegen 3-KAMER-HOEKAPPARTEMENT MET GARAGE en prachtig zicht over de met zorg onderhouden parkachtige tuin. Door de grote raampartijen en het zonnige balkon (zuidwesten) is dit zicht optimaal te beleven en beschikt het appartement over veel lichtinval.
Het appartement is gelegen in het appartementengebouw "Quatre Bras" wat is aangewezen als gemeentelijk monument en in circa 1955 is gebouwd door de beroemde architect W.M. Dudok.
Via de liftinstallatie is het appartement te bereiken. Door de ligging aan het einde van de galerij, biedt dit appartement extra privacy doordat er geen medebewoners passeren. Aan de voorzijde is een schitterende tuin met vijver aanwezig, waar u vanaf het balkon en vanuit het appartement op uitkijkt. Aan de achterzijde bevinden zich de garages en parkeergelegenheid voor bezoekers.
Er bevindt zich een separate, eigen berging in de onderbouw.
EIGEN GARAGE
Het appartement beschikt over een eigen garage op het terrein die is voorzien van elektriciteit en een elektrische toegangsdeur met afstandsbediening.
GASLOOS
Doordat het appartement is voorzien van blokverwarming en beschikt over een inductie kookplaat, is het appartement gasloos!
De ligging van het complex is gunstig, op loopafstand van het Corversbos, in de wijk Villaparken en aan de rand van de wijk Trompenberg. Binnen 10 fietsminuten bereikt u het gezellige centrum van Hilversum met haar uitgebreide winkel- en horeca aanbod. Voor supermarkten kunt u terecht in o.a. winkelcentrum Kerkelanden of het winkelcentrum van Kortenhoef, die zich beide op ca. 4 km afstand bevinden.
INDELING
Entree, ruime hal met garderobe, aan de linkerzijde de dichte leefkeuken in U-opstelling met groot zijraam met roedeverdeling, tegelvloer, groot aanrecht met dubbele spoelbak, oven (Siemens), koel- en vrieskast, vaatwasser (Siemens), inductie kookplaat met 4 zones, afzuigkap. In de keuken is de opstelplaats voor zowel een was- als droogmachine. In de dichte bergkast kan voorraad worden bewaard en is de warmwaterboiler opgesteld. Uitgebreide, aangepaste meterkast met 8 groepen.
De brede woonkamer met veel raampartijen, biedt toegang tot het zonnige balkon welke gelegen is op het zuidwesten. Door de breedte van de woonkamer is hier zowel een fraaie eet- als zithoek aanwezig.
De royale hoofdslaapkamer bevindt zich aan de galerijzijde en heeft een prachtige kamerbrede inbouwkast (blijft achter). De ruime badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafel met spiegelkast en een toilet.
Vanwege de ruime opzet van het appartement zijn er indien gewenst meerdere kamers te realiseren, de makelaar denkt graag met u mee tijdens uw bezichtiging.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1955
- Geheel voorzien van dubbele beglazing
- Ruim appartement inclusief garage
- Heerlijk balkon op het zuidwesten met fraai uitzicht
- 3 Elektrisch bedienbare zonneschermen
- Geen energielabel aanwezig gezien het appartement een gemeentelijk monument betreft
- Liftinstallatie in het gebouw aanwezig
- Verwarming middels blokverwarming
- Warmwatervoorziening: Daalderop 80 liter boiler, eigendom, uit 2016
- Gezonde, actieve VvE met 27 appartementen welke professioneel wordt beheerd (VvE Gooisch beheer)
- De servicekosten bedragen € 357,- per maand en het voorschot voor de blokverwarming bedraagt € 50,- per maand (per januari 2026)
- Woonoppervlakte circa 92,4 m²
- Garage: 17 m²
- Inhoud woning circa 308 m³
- Oplevering in overleg
Bekijk ook de woningvideo en 360-gradenfoto’s; de uitgebreide brochure is direct te downloaden via nienaber.nl en funda.nl.
Voor een bezichtiging van dit prachtige appartement met garage en fantastisch uitzicht kunt u, of uw eigen NVM aankoopmakelaar, contact opnemen met ons kantoor.
U bent van harte welkom!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,891
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 407.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations), partly furnished with carpets and curtains and listed building (national monument)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 308 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, passive ventilation system, flue, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- HILVERSUM I 2460
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HILVERSUM I 2835
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, in wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 407.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,967x
Viewed
35x
Saved
3-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





