Willem Barentszweg 9-E1212 BK HilversumVan Riebeeckkwartier

Map
  • 65 m²
  • 2
  • C
Calculate monthly payment

Description

Licht en keurig onderhouden 3-kamer appartement met balkon, berging en eigen parkeerplaats. Comfortabel wonen in een groene, rustige woonomgeving én toch alle dagelijkse voorzieningen dichtbij? Dit verzorgde 3-kamerappartement op de begane grond van goed onderhouden appartementencomplex Admiraalstaete (bouwjaar 2000) biedt precies dat. Het appartement beschikt over een zonnig balkon op het zuidwesten met vrij uitzicht op het gemeenschappelijke groen. Daarnaast heb je de beschikking over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage (bereikbaar via lift) en een separate berging. Bovendien is de ligging ideaal, op enkele minuten van natuur, winkels, treinstation, uitvalswegen en op loopafstand van het nieuwe ziekenhuis Tergooi. Indeling: Entree, hal met meterkast, toilet met fontein, bergkast met opstelling CV ketel, woonkamer voorzien van laminaatvloer, middels een schuifpui is het ruime balkon op het zuidwesten bereikbaar, nette half open keuken voorzien van koelkast, vriezer, afzuigkap en keramische kookplaat. Er zijn 2 slaapkamers waarvan 1 met kastenwand, nette badkamer met inloopdouche, wastafel en aansluiting wasmachine en droger. Bijzonderheden: • gezonde en actieve VvE; • gelegen op de begane grond; • gebruiksoppervlakte woonruimte 65 m²; • gehele appartement is voorzien van laminaatvloer; • de servicekosten bedragen € 160,50 per maand; • volledig geïsoleerd; • energielabel C; • Van Riebeeck galerij om de hoek; • ziekenhuis Tergooi op loopafstand; • bushalte voor de deur.

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 339,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,215
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 160.50 per month

Construction

Type apartment
Ground-floor apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1999

Surface areas and volume

Areas
Living area
65 m²
Exterior space attached to the building
4 m²
External storage space
18 m²
Volume in cubic meters
201 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, sink, and washstand
Number of stories
1 story
Facilities
Mechanical ventilation
Located at
Ground floor

Energy

Energy label
Insulation
Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Gas-fired combination boiler

Cadastral data

HILVERSUM C 7290
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district

Periodic contribution
Yes (€ 160.50 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Popularity

547x

Viewed

21x

Saved

15-5-2026

On Funda

Neighborhood

Van Riebeeckkwartier

Hilversum
Residents
3,625
Family with children
28%
Avg. asking price / m²
€ 4,667

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?