Sold
Grubbelaan 116431 GD HoensbroekDe Dem en omgeving
€ 349,000 k.k.
- 162 m²living area
- 182 m²plot size
- 6bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- October 27, 2025
- Date of sale
- December 6, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Niet verbouwen, niet klussen, maar verhuizen! Op de hoek van de Grubbelaan en de Weustenraedtstraat staat deze van top tot teen verbouwde en verrassend ruime woning. Op de begane grond is een slaap-/werkkamer, er zijn vier slaapkamers op de eerste verdieping en nog twee slaapkamers op de tweede verdieping. Verder zijn er twee fraaie badkamers, een moderne keuken met inbouwapparatuur en een heerlijk lichte woonkamer. Zonnepanelen zorgen voor een lagere energierekening en de L-vormige tuin biedt niet alleen een fijne zitplek, maar ook speelruimte voor de kinderen.
Je kunt lopend naar de supermarkt en er zijn diverse winkels, restaurants en andere voorzieningen in de nabijheid. Basis- en middelbaar onderwijs zijn maar een paar minuten fietsen, er is volop keuze aan sportverenigingen en het treinstation is ongeveer 3 kilometer. Wandelen kun je niet alleen in het buitengebied, maar ook bij het prachtige kasteel Hoensbroek. De Parkstadring, de A76 en diverse uitvalswegen zorgen voor goede verbindingen met omliggende dorpen en steden.
Indeling:
Begane grond:
Wat je aan de buitenzijde niet ziet, zijn de ruimte en luxe die deze woning biedt. In de hal ligt, net als op de rest van de begane grond, een visgraatvloer. De wanden en plafonds zijn gestuct, op de trap ligt tapijt en de verlichting bij de trap is een van de fraaie details. Onder de trap is een berging en rechts in de hal is de fraaie toiletruimte met fonteintje.
De speels ingedeelde woonkamer en keuken zijn samen circa 32 m2. Het grote raam aan de voorzijde, de schuifpui naar de tuin, de lichtkoepel en het raam in de keuken zorgen voor veel lichtinval. Het prachtige stucplafond is voorzien van inbouwverlichting, waardoor je alleen maar hoeft in te richten.
In de keuken staat een moderne, lichte hoekopstelling met brede lades, grote kasten en een fraai aanrechtblad. De inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-oven/magnetron en vaatwasser zijn ingebouwd.
Vanuit de keuken is er toegang tot een slaap-/werkkamer, die ook als eetkamer of speelkamer gebruikt kan worden. Een verrassende ruimte, fraai verbouwd en met openslaande deuren naar de tuin.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is, net als de begane grond, geheel verbouwd. Je ziet stucwerk, inbouwverlichting, vernieuwde elektra en schakelmateriaal/stopcontacten, mooie binnendeuren en een houtlook pvc-vloer.
In totaal zijn er maar liefst vier slaapkamers op deze verdieping, twee aan de voorzijde en twee aan de achterzijde. Aan de achterzijde zijn de twee grootste slaapkamers, waarvan een met een deur naar het dakterras
.
Vanaf de overloop is er ook toegang tot de luxe badkamer (2025) met een douche, een tweede toilet, een zwarte designradiator, een wastafelmeubel en een grote spiegel met verlichting. Grote, zandkleurige tegels, modern sanitair en moderne kranen bepalen de sfeer in deze fraaie ruimte.
Tweede verdieping:
Twee dakkapellen zorgen voor extra ruimte op de tweede verdieping, die is ingedeeld met twee slaapkamers en een tweede badkamer. De afwerking van de vloer, wanden, plafonds en het schuine dak is identiek aan de eerste verdieping. In de schuinten van het dak is bergruimte, te bereiken vanuit de slaapkamers.
De badkamer op deze verdieping is ingedeeld met een bad/douchecombinatie, een toilet en een wastafelmeubel. Ook hier hangt een spiegel boven de wastafel en door de grote ramen valt veel licht naar binnen.
Tuin:
Vanuit de woonkamer en slaap-/werkkamer is er toegang tot de geheel bestrate zij- en voortuin. Houten schuttingdelen en een erfafscheiding met groenblijvende klimop zorgen voor privacy. Er is zowel zon als schaduw in de tuin, die je naar eigen idee kunt aanpassen en vergroenen.
Bijzonderheden:
- Geheel verbouwde, verrassend ruime woning;
- Kunststof kozijnen met HR++ glas en rolluiken;
- 17 zonnepanelen (circa december 2022);
- Luxe badkamer, toiletruimte en keuken;
- Slaap-/werkkamer op de begane grond (voorheen garage);
- Zes slaapkamers en twee badkamers op de eerste/tweede verdieping;
- Airco (alleen koelen) in de woonkamer en een van de slaapkamers;
- Het naastgelegen café Dormans is permanent gesloten;
Meer info:
Bel of mail naar topmakelaars.com.
Genoemde maatvoeringen zijn circa maten.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,154
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 162 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- Plot size
- 182 m²
- Volume in cubic meters
- 549 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, 2 toilets, 2 washstands, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- HOENSBROEK D 1478
- Cadastral map
- Area
- 182 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 68 m² (11.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,975x
Viewed
43x
Saved
27-10-2025
On Funda
Neighborhood

De Dem en omgeving
Hoensbroek- Residents
- 3,465
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 2,168
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




