New

Slot Hillenradelaan 316432 JJ HoensbroekTerschuren

Map
  • 226 m²
  • 663 m²
  • 4
  • D
Calculate monthly payment

Description

Omschrijving: Nabij kasteel Hoensbroek en het centrum van Hoensbroek gelegen ruime vrijstaande woning (split level) met kantoor, inpandige garage en zonnige tuin op het zuid/westen. De woning is op 5 minuten loopafstand van Kasteel Hoensbroek met visvijvers gesitueerd. De perceelsgrootte is 663 m2 eigen grond. De inbouwkeuken is voorzien van diverse apparatuur, te weten een koelkast, vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigkap, koffiezet apparaat en een combi oven. De woning is voorzien van gedeeltelijk dubbele beglazing, rolluiken en houten kozijnen. Verwarming en warmwatervoorziening door middel van een Remeha Calenta HR Excellent combi c.v.-ketel (eigendom, bouwjaar 2016). Winkels, scholen, sportaccommodaties, bossen en diverse verbindingswegen zijn in de korte omtrek te vinden. Deze woning moet u zeker van binnen bekijken! De indeling is als volgt: Kelder: Kelder met waterontharder en provisieruimte. Begane grond: Hal, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met openhaard, schuifpui en een vloerconvector; woon-eetkeuken met diverse inbouw apparatuur, bijkeuken met wasbak en wasmachine aansluiting. Zonnige tuin met vijverpartijen. Overkapping. Verdieping: Overloop met vaste wastafel, kantoor met openslaande deuren en een vloerconvector. Verdieping: Hal/entree. Overkapping. Verdieping: Overloop met vide, inpandige garage met zolder, kastenwand en c.v.-opstelling; 2e toilet met fonteintje, 3 slaapkamers (met kastenwand, kledingkast en een wastafelmeubel met dubbele wasbak); badkamer met vaste wastafel, ligbad/douche, bidet en een douchecabine. Bijzonderheden: • Aanvaarding in onderling overleg. • Aan de achtergevel bevinden zich twee zonneschermen. • Geen verhoogd funderingsrisico (A,B,C).

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 579,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,562
Status
Available

Construction

Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1975
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
226 m²
Other space inside the building
18 m²
Plot size
663 m²
Volume in cubic meters
938 m³

Layout

Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Bidet, shower, bath, and sink
Number of stories
2 stories and a basement
Facilities
Alarm installation, outdoor awning, rolldown shutters, flue, and sliding door

CH boiler
Remeha Calenta HR (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)

Cadastral data

HOENSBROEK A 5623
Cadastral map
Area
625 m²
Ownership situation
Full ownership
HOENSBROEK A 5622
Cadastral map
Area
38 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
Garden
Surrounded by garden

Garage

Type of garage
Built-in
Capacity
1 car
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and public parking

Popularity

1,242x

Viewed

26x

Saved

12-5-2026

On Funda

Neighborhood

Terschuren

Hoensbroek
Residents
490
Family with children
38%

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.