Sold
Achter de Dijk 82675 RG HonselersdijkAchter de Dijk
€ 425,000 k.k.
- 98 m²living area
- 103 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 6, 2025
- Date of sale
- June 28, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Achter de gevel van dit huis aan de brede stoep schuilt meer dan u op het eerste gezicht zou denken. Achter de Dijk 8 is een woning met karakter: sfeervol, slim ingedeeld en maar liefst 120m². Geen standaard indeling, maar een huis met handige ingebouwde opbergruimte, 4 slaapkamers, een stijlvolle badkamer en een fijne tuin met achterom. Hier woont u praktisch, comfortabel én centraal – precies wat u zoekt als u houdt van gemak met een persoonlijke twist.
Indeling:
Begane grond
Stap binnen en u komt direct terecht in een huis dat aanvoelt als een warm welkom. De entree biedt toegang tot het toilet, de trapopgang én de woonkamer. Deze leefruimte is overzichtelijk, maar efficiënt ingericht, met plek voor zowel een zithoek als een eethoek. De ingebouwde kast onder de trap is zo’n slim detail waardoor u altijd extra opbergruimte heeft zonder concessies te doen aan de ruimte.
Achter de woonkamer ligt de onderhoudsvriendelijke tuin, met nette bestrating, een schuur en een praktische achterom. De tuinligging zorgt ervoor dat u vanaf vroeg in de ochtend, tot in de late middag heerlijk in het zonnetje kunt zitten.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers, waarbij de slaapkamers aan de achterzijde voorzien van veel extra opbergruimte onder de ramen.
De badkamer mag niet onvermeld blijven: deze is verrassend ruim, modern afgewerkt met luxe zwart-witte marmerlook tegels en voorzien van een tweede toilet, ruime inloopdouche met verschillende standen en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is praktisch en veelzijdig. Op de overloop is volop ruimte om spullen netjes weg te bergen en ook nog ruimte over voor een bureau of hobbyhoek. Hier treft u hier nog een grote slaapkamer met velux dakraam.
Ligging:
Achter de Dijk 8 ligt aan een rustige straat, met een brede stoep voor de deur en weinig verkeer. De locatie is prettig centraal: winkels, sportverenigingen en scholen liggen allemaal dichtbij. Binnen enkele minuten bent u bovendien in het centrum van Naaldwijk of midden in het Westlandse groen. Een vernieuwde speeltuin ligt op steenworp afstand, in de wijk die is omgeven met groen en water.
Kenmerken/bijzonderheden:
- Bouwjaar 1986
- Energielabel A
- Perceeloppervlakte circa 103 vierkante meter
- Woonoppervlakte circa 120 vierkante meter, waarvan ca. 20m² overige inpandige ruimte is
- Karaktervol rijtjeshuis met praktische indeling
- Brede stoep en rustige ligging
- Onderhoudsvriendelijke tuin op het oosten, met schuur en achterom
- Ingebouwde kast onder de trap en opbergruimte onder de ramen
- Moderne badkamer met marmerlook tegels, inloopdouche en tweede toilet
- Vier slaapkamers
- Ruime tweede verdieping met veel opbergruimte
- Gelegen dichtbij alle voorzieningen van Honselersdijk en Naaldwijk
- Oplevering in overleg
- Notariskeuze koper, doch regio Westland
In de koopovereenkomst worden standaard een ouderdomsclausule en een materialenclausule opgenomen, omdat deze woning ouder is dan 20 jaar. Omdat de woning voor 1990 is gebouwd, wordt eveneens standaard een asbestclausule opgenomen.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
De verkoopcondities en basis verkoopovereenkomst van Helm & Heus Makelaars zijn bij deze verkoop van toepassing. Bekijk de documenten op onze website.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,337
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 98 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 103 m²
- Volume in cubic meters
- 375 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- NAALDWIJK A 4063
- Cadastral map
- Area
- 103 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 54 m² (11.30 metre deep and 4.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,761x
Viewed
35x
Saved
6-6-2025
On Funda
Neighborhood

Achter de Dijk
Honselersdijk- Residents
- 945
- Family with children
- 50%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




