New
Socratesstraat 132675 XD HonselersdijkBuitengebied Honselersdijk
€ 790,000 k.k.
- 142 m²living area
- 214 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherUitstekend onderhouden 2-onder-1-kapwoning gelegen aan vaarwater.
Description
Welkom aan de Socratesstraat 13 in Honselersdijk, een verrassend ruime en uitstekend onderhouden geschakelde 2-onder-1-kapwoning op een fantastische plek aan het vaarwater. Hier woon je in de geliefde en kindvriendelijke wijk ‘Parckzight’, met het centrum van Honselersdijk op loopafstand en uitvalswegen dichtbij. Een woning waar sfeer, ruimte en comfort perfect samenkomen.
De ligging aan het water maakt deze woning echt bijzonder. Vanaf je eigen steiger stap je zó de boot in en vaar je ontspannen door het Westland en de omgeving. Doordat het water niet aan beide zijden doorlopend is, geniet u hier van het plezier van varen zonder constant vaarverkeer langs de woning.
Via de verzorgde voortuin met eigen oprit bereik je de entree van de woning. De hal geeft toegang tot het moderne toilet, de trapopgang, de woonkamer én de inpandige berging. Deze aangebouwde stenen berging is verwarmd, voorzien van elektra en heeft zowel dubbele deuren aan de voorzijde als een deur naar de achtertuin. Een ideale ruimte voor fietsen en extra opslag.
De woonkamer is heerlijk licht en sfeervol dankzij de houthaard en de openslaande deuren naar de tuin. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne keuken met een kook- en spoeleiland en een strakke hoge kastenwand. De keuken is compleet uitgevoerd met luxe Siemens inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven met warmhoudlade, vaatwasser, inductiekookplaat met gas wokpit, koffiezetapparaat, koel-/vriescombinatie en een Grohe Quooker. Extra praktisch is de trapkast met volop bergruimte.
De gehele begane grond is afgewerkt met een fraaie keramisch parketvloer met vloerverwarming en een strak gestuct plafond met inbouwspots.
De brede achtertuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van groen en terrassen en ligt direct aan het vaarwater. De steiger maakt het buitenleven hier compleet. Achter de berging bevindt zich bovendien een gezellige overkapping, een heerlijke plek om te ontspannen of gezellig met vrienden en familie buiten te zitten.
Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een stijlvolle badkamer. De royale hoofdslaapkamer aan de voorzijde beschikt over een grote inbouwkast en een strak plafond met spotjes. De moderne badkamer heeft een luxe uitstraling dankzij de donkere kleurstelling en is voorzien van een ligbad, inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en vloerverwarming. Ook hier zorgen de inbouwspots en de nette afwerking voor een moderne uitstraling. Aan de achterzijde bevinden zich nog twee fijne slaapkamers.
De tweede verdieping biedt een ruime open overloop met de opstelplaats voor de cv-ketel, wasmachine, droger en mechanische ventilatie-unit. Aan de achterzijde ligt de vierde slaapkamer met een grote kunststof dakkapel uit 2021. Deze kamer is strak afgewerkt met gestucte wanden en spotjes en voelt heerlijk ruim aan. Daarnaast is er praktische bergruimte aanwezig onder de schuine delen van het dak.
Ben je op zoek naar een instapklare, sfeervolle gezinswoning met veel ruimte, een luxe afwerking én een unieke ligging aan het water? Dan is Socratesstraat 13 in Honselersdijk absoluut een woning die je gezien moet hebben.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 790,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,563
- Year of construction
- 2016
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 142 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Plot size
- 214 m²
- Volume in cubic meters
- 547 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- NAALDWIJK B 4157
- Cadastral map
- Area
- 205 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NAALDWIJK B 3999
- Cadastral map
- Area
- 9 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 76 m² (7.60 metre deep and 10.00 metre wide)
Popularity
764x
Viewed
27x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Honselersdijk
Honselersdijk- Residents
- 2,385
- Family with children