New
Waddenweg 1732134 XL HoofddorpHoofddorp Floriande West
€ 695,000 k.k.
- 142 m²living area
- 126 m²plot size
- 4bedrooms
- A+energy label
Eye-catcherLicht, ruimte en duurzaam wonen aan het water in Hoofddorp
Description
Ruimte, licht, comfort én energiezuinig wonen
Welkom aan de Waddenweg 173 in Hoofddorp; een moderne en uitstekend onderhouden woning waar binnen- en buitenleven perfect samenkomen. De woning is gebouwd in 2005, volledig geïsoleerd, voorzien van 11 zonnepanelen en beschikt over een gunstig A+ energielabel.
Of u nu wilt genieten van de fraai aangelegde tuin aan het water op het zuidoosten of liever ontspant op het royale terras op de eerste verdieping aan de noordwestzijde: op elk moment van de dag is er wel een fijne plek in de zon of schaduw te vinden.
De woning ligt op een centrale locatie nabij diverse voorzieningen, waaronder basis-, middelbare en internationale scholen, kinderopvang, winkelcentrum het Paradijs en Floriande voor de dagelijkse boodschappen, een gezondheidscentrum en diverse sportfaciliteiten zoals honkbal-, voetbal- en rugbyvelden en Sportcomplex Koning Willem Alexander. Voor ontspanning en recreatie liggen zowel de Toolenburger Plas als het Haarlemmermeerse Bos op korte afstand. Dankzij de bushalte op loopafstand en de gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen zijn Amsterdam, Haarlem, Leiden en Schiphol snel en eenvoudig bereikbaar.
Indeling
Begane grond:
Via de carport, met parkeergelegenheid voor één auto, bereikt u de entree van de woning. Vanuit de ruime hal, met garderoberuimte, meterkast en toilet met fonteintje, zijn de berging en de slaapkamer op de begane grond toegankelijk.
De praktische berging biedt voldoende ruimte voor fietsen en hier bevinden zich tevens de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
De royale slaapkamer beschikt over een ensuite badkamer met douche, wastafel en vloerverwarming. Vanuit de slaapkamer kijkt u uit over de sfeervolle tuin aan het water. De tuin ligt op het zuidoosten en is verzorgd aangelegd met een houten vlonder en dakplatanen die op warme dagen voor aangename schaduw zorgen. Het vrije uitzicht over het water geeft de tuin een ruimtelijk en ontspannen karakter.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevindt zich de lichte en ruime woonverdieping met open keuken. De gehele verdieping is voorzien van een moderne gietvloer met vloerverwarming.
De keuken, vernieuwd in 2022, bevindt zich aan de achterzijde van de woning en vormt het hart van het huis. Het kookeiland is uitgerust met een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een spoelgedeelte met Quooker, vaatwasser en volop werk- en bergruimte. De keukenwand beschikt daarnaast over een koel-/vriescombinatie, combi oven/stoomoven, wijnklimaatkast en een sfeervol koffiehoekje. Naast het kookeiland is voldoende ruimte voor een eettafel.
Aansluitend bevindt zich de royale woonkamer met ruimte voor een comfortabele zithoek. De stijlvolle cinewall met sfeerhaard zorgt voor extra warmte en ambiance. Dankzij de grote schuifpui valt veel natuurlijk licht binnen en wordt het terras op natuurlijke wijze bij de woonkamer betrokken. Het terras, gelegen op het noordwesten, heeft een oppervlakte van circa 27 m².
Tweede verdieping:
De tweede verdieping beschikt over drie slaapkamers en een moderne badkamer. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime kamer die momenteel in gebruik is als werkkamer. Daarnaast ligt de grootste slaapkamer van deze verdieping. Aan de achterzijde bevindt zich nog een goed bemeten slaapkamer. Alle slaapkamers zijn voorzien van hoge ramen tot aan de vloer en draai-kiepramen.
De badkamer is voorzien van een ligbad, douchecabine, toilet, wastafel en twee praktische opbergkasten. Op de overloop bevindt zich een vaste kast met de opstelplaats voor de cv-ketel (2021) en de mechanische ventilatie (2025).
Bijzonderheden:
- Instapklare woning
- Kunststof kozijnen
- 11 zonnepanelen (2022)
- Energielabel A+
- Elektrische laadpaal auto ter overname
- Keuken vernieuwd in 2022
- Badkamer begane grond vernieuwd in 2018
- Parkeren op eigen terrein 1 auto en mogelijkheid voor 1 parkeervergunning
Bewoners aan het woord:
Wat deze plek extra bijzonder maakt, is het vrije uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde van de woning. Dat geeft een gevoel van ruimte dat je niet vaak tegenkomt. Geen directe inkijk, maar juist openheid en groen om je heen, elk seizoen weer anders en even mooi.
De woning zelf voelt licht en ruim aan, met een indeling die prettig werkt in het dagelijks leven. Of je nu rustig thuis wilt werken, gezellig wilt koken of met vrienden en familie samenkomt. De tuin en het terras zijn voor ons een plek geweest om echt te genieten – van een kop koffie in de ochtendzon tot lange gezellige zomeravonden met familie, buren en vrienden.
Wat dit huis voor ons bijzonder maakt, is de combinatie van rust, ruimte, privacy en bereikbaarheid. De ligging is ideaal. Alle dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij: winkels, scholen en openbaar vervoer zijn eenvoudig bereikbaar, terwijl je ook zo in het bos bent voor een wandeling of om even te ontspannen. Het is een plek waar je je snel thuis voelt en waar je met plezier woont.
We hopen dat de volgende bewoners hier net zo’n fijne tijd zullen hebben als wij.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,894
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 142 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 53 m²
- Plot size
- 126 m²
- Volume in cubic meters
- 506 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 sinks, shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace 39c CW5 (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- HAARLEMMERMEER AD 8598
- Cadastral map
- Area
- 126 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 44 m² (7.00 metre deep and 6.35 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and parking garage
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Hoofddorp Floriande West
Hoofddorp- Residents
- 10,090
- Family with children
- 51%
- Avg. asking price / m²
- € 5,024
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?