Kluut 81616 GX HoogkarspelReigersborg Zuid
€ 639,000 k.k.
- 159 m²living area
- 321 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherUitgebouwd, met verlengde garage, 5 slaapkamers en aan vaarwater!
Description
Deze prachtige 2/1 kapwoning uit 2009 is gelegen op een rustig eiland in de geliefde wijk "Reigersborg Zuid", direct grenzend aan doorgaand vaarwater. De woning beschikt over een ruime uitbouw, een verlengde berging/garage en een sfeervolle tuin met terrassen, zowel aan het water als op het westen. Hier geniet u van een rustige, groene omgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, terwijl u tegelijkertijd volop ruimte voor ontspanning en recreatie aan huis heeft.
Aan de binnenzijde van deze fraai vormgegeven 2/1 kapwoning maakt de woning indruk door de royale en lichte ruimtes. De woonkamer van circa 58 m² is voorzien van gestucte wanden, elegante shutters en een schuifpui en openslaande deuren naar de terrassen, waardoor binnen en buiten perfect samensmelten. Met modern sanitair en maar liefst 5 ruime slaapkamers op de verdiepingen is dit het grootste type 2/1 kapwoning van Hoogkarspel, ideaal voor grote gezinnen die comfort, leefruimte en sfeer zoeken in één complete woning.
Globale indeling:
overdekt entree, hal met moderne meterkast, trapkast, trapopgang, toegang tot een toiletruimte (wandcloset + wasbakje), de woonkamer en de geïsoleerde en verwarmde berging/garage. De woonkamer is zeer royaal en heerlijk licht door de grote raampartijen. U heeft de beschikking over een grote schuifpui naar het terras aan de waterzijde en openslaande tuindeuren naar het terras op het westen. De keuken heeft een 5-pits gaskookplaat, schouw met afzuigunit, combimagnetron, vaatwasser en een koelkast.
Op de 1e verdieping treft u 3 slaapkamers en een volledig betegelde badkamer met ligbad, inloopdouche (hand-, stortdouche en drain), wastafelmeubel en een wandcloset. De 2e verdieping is verbouwd in 2020 en beschikt over 2 slaapkamers met vaste kasten en een hoge nok. In de technische ruimte hebben de witgoedaansluitingen, CV-ketel en WTW-installatie een plekje gekregen.
De tuin is keurig aangelegd en voorzien van meerdere terrassen, beplanting, bomen en gras. Aan de achterzijde treft u een ruim terras en een trappetje naar het vlonderterras aan het brede vaarwater. Ook heeft u een terras op het zonnige westen. Hier kunt u tot laat in de avond heerlijk genieten van de zon en heeft u volop privacy.
Bent u op zoek naar een goed geïsoleerde woning met 5 slaapkamers en een zeer riante woonkamer van circa 58 m²? De makelaars van Steekgoed Makelaardij vertellen u graag meer tijdens een bezichtiging. Schakel ook direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vindt u ook op Funda. NVM Zeker weten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 639,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,019
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 321 m²
- Volume in cubic meters
- 624 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Hr (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- DRECHTERLAND K 2963
- Cadastral map
- Area
- 321 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Front garden
- 75 m² (16.00 metre deep and 5.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,429x
Viewed
51x
Saved
15-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





