Sold
Tolick 413828 HB HooglandBieshaar-Zuid
€ 595,000 k.k.
- 143 m²living area
- 288 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- January 15, 2026
- Date of sale
- February 3, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Ben jij op zoek naar een ruime gezinswoning op een geliefde locatie in Hoogland?! Dan is deze keurig onderhouden en uitgebouwde hoekwoning écht iets voor jou!
Op een rustige hoek aan de Tolick, een straat met slechts bestemmingsverkeer, vind je deze uitgebouwde hoekwoning. De woning is gebouwd in 1979, maar is in de loop der jaren aangepast aan de hedendaagse woonwensen. Zo beschikt de woning over een combinatie van kunststof en houten kozijnen v.v. HR++ beglazing, is de vloer na geïsoleerd en zijn er 8 zonnepanelen geplaatst in 2022. De woning is uitgebouwd aan de zijkant waardoor er een riante en lichte leefruimte is ontstaan op de begane grond, er zijn vier slaapkamers aanwezig met de mogelijkheid tot het creëren van extra ruimte op de 2e verdieping én de badkamer is 8 jaar geleden vernieuwd. De achtertuin is ruim, goed ingericht en gelegen op het zuidwesten. Zowel aan de zij- als aan de achterzijde heeft de woning een prettige vrije ligging.
De indeling is als volgt:
Begane grond: entree/hal met toiletruimte, meterkast, trapopgang naar 1e verdieping en toegang tot de leefruimte. Aan de voorzijde bevindt zich de nette open keuken (1995), in lichte kleurstelling en v.v. de nodige inbouwapparatuur. Aan de achter- en zijkant van de woning is een royale woonkamer gecreëerd middels een uitbouw aan de zijkant. De twee woonruimtes staan in open verbinding met elkaar en kunnen op verschillende manieren ingericht worden. Vanuit beide ruimtes is er middels een deur en een schuifpui toegang tot de achtertuin.
1e verdieping: overloop met trapopgang naar 2e verdieping, twee in grootte variërende slaapkamers aan de achterzijde, een derde slaapkamer aan de voorzijde en een moderne badkamer (2017) v.v. inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en toilet.
2e verdieping: overloop met toegang tot de C.V.-ruimte, ruimte voor wasmachine-/drogeropstelling en toegang tot de vierde slaapkamer met dakraam. Middels het uitbreiden van deze verdieping is het mogelijk om een extra slaapkamer te creëren.
Tuin en aangebouwde stenen berging: de achtertuin is ruim 16 meter diep, gelegen op het zuidwesten en onderhoudsvriendelijk ingericht. Er zijn meerdere terrassen aanwezig, een sfeervolle vijver en meerdere borders met groene beplanting. Tevens is er een (elektrisch bedienbaar) zonnescherm geplaatst zodat het ook op zomerse dagen prettig vertoeven is in de schaduw. In de achtertuin is een stenen berging aanwezig voor het stallen van o.a. fietsen en tuingereedschap. De tuin is via een achterom te bereiken.
De ligging is zeer centraal te noemen, in een groene en kindvriendelijke buurt van het gezellige dorp Hoogland. Op loopafstand bevindt zich winkelcentrum “Kraailandhof” met een supermarkt, drogist, slijterij, slager, apotheek, opticien, dierenspeciaalzaak en de wekelijkse markt. In de nabije omgeving bevinden zich meerdere basisscholen, sportfaciliteiten, park Schothorst, het Schothorsterbos en horecagelegenheden. De binnenstad van Amersfoort bereik je met 20 minuten fietsen en natuurgebied Coelhorst biedt prachtige wandel- en fietsroutes. De uitvalswegen A1 en A28 zijn eveneens goed bereikbaar.
Bijzonderheden:
- uitgebouwde hoekwoning
- bouwjaar: 1979
- woonoppervlak: 143 m2
- perceeloppervlak: 288 m2
- energielabel: B
- riante leefruimte op de begane grond
- ruim perceel met 16 meter diepe achtertuin
- vier slaapkamers met de mogelijkheid tot creëren van extra ruimte
- moderne badkamer (2017)
- vrije ligging aan zij- en achterkant
- combinatie van kunststof en houten kozijnen v.v. HR++ beglazing
- vloer na geïsoleerd
- groene en kindvriendelijke buurt
- op loopafstand van benodigde voorzieningen
- goede aansluiting openbaar vervoer
- uitvalswegen A1 en A28 op korte afstand gelegen
Ben jij enthousiast geworden van dit veelzijdige huis?! Plan snel een bezichtiging in en laat je verrassen door deze fijne plek. Sarah of Rivka laat je de woning graag zien!
Aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,161
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 288 m²
- Volume in cubic meters
- 481 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- HOOGLAND E 3240
- Cadastral map
- Area
- 260 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOOGLAND E 5237
- Cadastral map
- Area
- 28 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 130 m² (16.30 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,502x
Viewed
95x
Saved
15-1-2026
On Funda
Neighborhood

Bieshaar-Zuid
Hoogland- Residents
- 1,335
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 4,945
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




