Sold
Riezebezem 23829 EN HooglanderveenLient e.o.
€ 860,000 k.k.
- 182 m²living area
- 252 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 13, 2026
- Date of sale
- January 30, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Riezebezem 2 te Hooglanderveen – royaal, licht en comfortabel wonen met Scandinavische uitstraling.
Een ruime en verzorgde 2-onder-1-kapwoning in het sfeervolle Hooglanderveen. Deze fijne gezinswoning combineert comfort, ruimte en een prettige ligging in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving. Met een woonoppervlakte van circa 182 m², vijf slaapkamers, een ruime achtertuin op het oosten en een garage met eigen oprit is dit een ideaal huis voor wie op zoek is naar ruimte en wooncomfort.
Wonen aan de Riezebezem betekent wonen in een rustige, gezellige en kindvriendelijke buurt met alle nodige voorzieningen binnen handbereik. Voor de dagelijkse boodschappen fiets je bijvoorbeeld binnen enkele minuten naar het gezellige winkelcentrum Vathorst met diverse supermarkten, drogisterijen en andere winkels. In de omgeving wonen veel jonge gezinnen en er zijn meerdere scholen in de buurt te vinden. Daarnaast woon je hier aan de rand van de wijk: dat betekent dat je snel op de rondweg en de omliggende snelwegen (A1/A28) bent, mocht je de stad willen verlaten voor werk of een dagje uit. Ook het openbaar vervoer is goed bereikbaar: de woning ligt op loopafstand van een busstation en het NS-station Amersfoort Vathorst bereik je binnen enkele minuten fietsen.
Indeling
Begane grond:
Via de entree kom je binnen in een nette hal met toegang tot het toilet, de trapopgang en de woonkamer.
Vanuit de hal loop je het woongedeelte binnen. Wat een ruimte! Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een ruim zitgedeelte van circa 32 m², met grote raampartijen die zorgen voor veel lichtinval en een aangename sfeer. Er is volop ruimte voor een grote bank en een tv-meubel. Aan de voorzijde bevindt zich de riante woonkeuken. Hier is ruimte voor een grote eettafel om gezellig met vrienden of familie te borrelen of te genieten van heerlijke diners.
De keuken is van alle gemakken voorzien: een 5-pits gasfornuis, koelkast, vriezer, oven en vaatwasser. Daarnaast is er voldoende opbergruimte voor al het keukengerei.
Voor de afwerking van de begane grond is gekozen voor strak gestucte wanden in een lichte kleur. In de woonkamer ligt een warme houten parketvloer en in de keuken en hal een donkere tegelvloer, wat zorgt voor een mooi contrast. Eén van de meest opvallende elementen op deze verdieping zijn de grote raampartijen, die vaak doorlopen tot aan de vloer. Ook aan de zijkant van de woning zijn extra ramen aanwezig.
Eerste verdieping:
Via de vaste trap bereik je de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer met een separaat toilet. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning en is circa 16 m² groot. Ideaal als ouderslaapkamer, met ruimte voor een tweepersoonsbed, kledingkast en eventueel een bureau. De slaapkamer aan de voorzijde is circa 11 m² groot en zeer geschikt als kinder- of hobbykamer, met ruimte voor een bed, kledingkast en eventueel een bureau. De derde slaapkamer is circa 10 m² groot en perfect in te richten als hobbykamer, walk-in closet of logeerkamer. Kortom: multifunctioneel in te richten! Voor de afwerking van de slaapkamers is gekozen voor strak gestucte wanden in een lichte kleur en een laminaatvloer met houten look.
De goed onderhouden badkamer is voorzien van een ligbad, een aparte douchecabine en een dubbele wastafel. Het tweede toilet is separaat van de badkamer. Voor de afwerking is gekozen voor lichte wandtegels, lichtgrijze vloertegels en in de douchecabine antracietkleurige betegeling.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers en de aansluiting voor het witgoed, met daarnaast ruimte voor de cv-installatie. De slaapkamer aan de achterzijde is circa 15 m² groot en uitstekend in te richten als slaapkamer, bijvoorbeeld voor een ouder thuiswonend kind. Er is ruimte voor een tweepersoonsbed, kledingkast en bureau. Deze kamer beschikt over extra opbergruimte achter de knieschotten. De tweede slaapkamer op deze verdieping is circa 17 m² groot en ideaal als wasruimte, hobbyruimte of extra slaapkamer. Ook hier is ruimte voor een tweepersoonsbed, kledingkast en bureau, en ook deze kamer beschikt over extra bergruimte achter de knieschotten.
Wederom is hier gekozen voor een strakke en nette afwerking met licht gekleurde, gestucte wanden en een warmgekleurde laminaatvloer. De hoogte en ruimte op deze verdieping zorgen voor een bijzonder aangename sfeer.
Tuin:
De achtertuin is circa 75 m² groot en ligt op het oosten. Er is voldoende ruimte voor meerdere zitplekken, zoals een tuinset en/of loungeset. Liever wat meer groen of speelruimte voor de kinderen? Ook daarvoor is volop plek.
Aangrenzend aan de woning bevindt zich de garage van circa 16 m². Perfect voor hobby’s aan huis, het droog parkeren van een auto of motor en/of extra opslag voor spullen en tuingereedschap. Voor de garage ligt een eigen oprit, zodat je altijd je auto kwijt kunt. Wat een luxe!
Pluspunten:
+ Woonoppervlakte: 182m2;
+ Bouwjaar 2009;
+ Goed onderhouden en nette 2-onder-1 kap woning in Scandinavische stijl;
+ Ruim zitgedeelte en woonkeuken op de begane grond;
+ Vijf slaapkamers van goed formaat;
+ Ruime achtertuin van 75m2 gelegen op het oosten;
+ Grote aangebouwde garage;
+ Ruime oprit voor twee auto's;
+ Energielabel A;
+ Dagelijkse voorzieningen nabij;
+ NS station Amersfoort Vathorst op fietsafstand;
+ Binnen enkele minuten op de uitvalswegen A1/A28;
Als deze woning je aanspreekt, laten we je de woning graag zien. Of wil je eerst meer informatie om te weten of deze woning past bij je situatie. Laat het ons weten. Ook gelooft Negenplus Makelaars erin dat je als koper niet alleen op het huis valt, maar dat ook de omgeving maakt dat een woning je droomwoning wordt. Om deze reden vertellen wij je graag alles, zoals de hotspots, over de wijk waarin de woning ligt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 860,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,725
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 182 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Plot size
- 252 m²
- Volume in cubic meters
- 700 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HR (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- HOOGLAND C 1638
- Cadastral map
- Area
- 252 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 75 m² (8.21 metre deep and 8.95 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,041x
Viewed
96x
Saved
13-1-2026
On Funda
Neighborhood

Lient e.o.
Hooglanderveen- Residents
- 2,240
- Family with children
- 69%
- Avg. asking price / m²
- € 4,635
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




