Sold under reservation
Oude Kerkweg 52355 AT HoogmadeHoogmade
€ 945,000 k.k.
- 146 m²living area
- 1,106 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen alsof je elke dag op vakantie bent? Dit charmante Zweedse houten huis biedt sfeer, comfort en een heerlijke tuin rondom. Gelegen aan vaarwater stap je zo vanuit je eigen tuin de boot in. Een unieke plek waar rust, natuur en wonen perfect samenkomen!
Wil jij deze geweldige plek met eigen ogen ervaren? Laat het ons weten, we plannen graag een afspraak met je in.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1997
- Woonoppervlakte ca. 146 m²
- Inhoud ca. 563 m³
- 3 slaapkamers
- Fraaie tuin rondom gelegen, aan vaarwater
- Voorzien van houten kozijnen met HR+++ beglazing
- Voorzien van 15 zonnepanelen
- Voorzien van ruim stenen bijgebouw en groentekas
- De woning is bereikbaar vanaf het Noordeinde bij de Hoogmadese molen; waar ook de openbare parkeerplaatsen zijn
- Niet bereikbaar met auto, toegang naar het perceel via brug per fiets, te voet en (uitgeschakelde) gemotoriseerde tweewielers
- Landelijk gelegen met vrij uitzicht
- Energielabel A
- Aanvaarding in overleg, bij voorkeur eind juni
Indeling
Begane grond
Overluifeld entreeportaal, ruime hal met garderobe, trap naar de eerste verdieping, toilet, toegang naar de bijkeuken en dubbele glasdeuren naar de woonkamer. Het toilet is keurig betegeld met witte en antracietkleurige tegels en heeft een natuurstenen fonteintje.
Via de openslaande deuren kom je terecht in de heerlijke woonkeuken, waar je een grote eettafel kwijt kunt. De L-vormige keuken is ruim, biedt voldoende opbergruimte en werkblad. Je treft er diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, 6-pits gasfornuis, afzuigkap, brede oven en koelvriescombinatie. De landelijke keuken is uitgevoerd met blauwgrijze kasten en lades, een donker natuurstenen werkblad en authentieke 'witjes' op de wand.
De woonkamer is een gezellige, open en lichte ruimte, waar je naast de houtkachel heerlijk kunt relaxen. De openslaande deuren bieden toegang tot de veranda aan de voortuin.
De bijkeuken is bereikbaar via de keuken en hal, en biedt via de achterdeur toegang tot een tweede veranda en de achtertuin. In deze ruimte tref je opbergruimte, een grote gootsteen, de opstelling van de cv-installatie en de aansluitingen van de wasapparatuur. De ruimte is betegeld.
De begane grond is voorzien van een houten vloer, m.u.v. het toilet en de bijkeuken.
Eerste verdieping
Op de ruime overloop heb je toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer die deze woning rijk is. De master bedroom (ca. 22 m²) tref je aan de voorzijde, met geweldig uitzicht over het polderlandschap en de Hoogmadese molen, en is voorzien van een inpandige kast en overluifeld balkon. De andere twee slaapkamers zijn beide circa 13 m² groot. In het midden van de verdieping bevindt zich de luxe badkamer, voorzien van ligbad, hangend toilet, inloopdouche met regen- en handdouche, twee wastafels en twee handdoekradiatoren. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van twee dakramen.
Zolder
De zolder is bereikbaar via de vlizotrap op de overloop. De ideale plek om spullen op te bergen die je minder vaak gebruikt.
Tuin
De tuin is de kers op de taart bij deze charmante woning; rondom gelegen, fraai aangelegd met sierbestrating en met verschillende heerlijke plekjes om te genieten van het groen, het zonnetje en de rust. De tuin is gelegen aan open vaarwater. Vanaf je eigen aanlegsteiger vaar je ge gemakkelijk richting de Does, vanwaar je richting grotere wateren zoals de Braassemermeer of richting Leiden vaart.
Bijgebouw
Bij deze woning hoort tevens een royaal bijgebouw cq. berging, wat een ideale plek is voor het opbergen van tuinspullen, gereedschap en het doen van klusjes. Het gebouw is ook voorzien van een zolder.
Berging en kas
Groene vingers en de wens om je eigen groenten verbouwen? Het kan in de kas van 24 m². Ernaast staat de overkapping voor haardhout.
Ligging & omgeving
De woning is landelijk gelegen aan de rand van Hoogmade met een prachtig, vrij uitzicht over weilanden. Hoogmade is een gezellig dorp met een kleine dorpskern 'de Kom'. In deze dorpskern zijn basisvoorzieningen te vinden zoals een supermarkt en diverse restaurants. Hoogmade is omgeven door water, zomers kun je een heerlijke vaar- of kanotocht maken en in de winter kun je de schaatsen onderbinden voor een prachtige schaatstocht. Wil je liever een dagje shoppen of even de stad in voor een koffie op terras, dan ligt Leiden op nog geen 15 min. fietsen.
Bereikbaarheid
De woning is zeer centraal in de Randstad gelegen en beschikt in de nabijheid over uitstekende ontsluitingen op de rijkswegen A4 en A44. Via deze wegen zijn de steden Amsterdam en Den Haag maar ook de kustplaatsen binnen 30 minuten bereikbaar. In 10 á 15 minuten sta je op luchthaven Schiphol.
Een bezichtiging plannen? Bel, mail of app ons, we maken graag een afspraak om de woning te laten zien.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 945,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,473
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 39 m²
- External storage space
- 62 m²
- Plot size
- 1,106 m²
- Volume in cubic meters
- 563 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- WOUBRUGGE A 2370
- Cadastral map
- Area
- 1,106 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
7,437x
Viewed
139x
Saved
25-3-2026
On Funda
Neighborhood

Hoogmade
Hoogmade- Residents
- 1,430
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,385
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



