Sold
Steurweg 943192 AH Hoogvliet RotterdamHoogvliet Zuid
€ 425,000 k.k.
- 128 m²living area
- 170 m²plot size
- 6bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 11, 2025
- Date of sale
- September 27, 2025
- Term
- 2½ month
Description
Instapklaar gezinshuis met ruimte, licht én comfort op een centrale locatie!
Deze verrassend royale woning biedt maar liefst zes slaapkamers, twee badkamers en een zonnige achtertuin met berging en vrije achterom. Dankzij de ruime opzet, de nette afwerking en de flexibele indeling is dit een ideaal huis voor (grote) gezinnen of mensen die wonen en werken willen combineren.
Ligging
Steurweg?94 ligt in een rustige, gezinsvriendelijke straat in Hoogvliet Zuid, met alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand. De verbindingen naar Rotterdam zijn goed dankzij de metro en belangrijke snelwegen in de buurt. Daarnaast heb je volop groen in de buurt, gecombineerd met een gevarieerde en betaalbare woonomgeving.
Indeling
Begane grond
Bij binnenkomst via de voordeur betreed je de entree, waar zich direct aan de rechterzijde het toilet bevindt. Naast het toilet is er een praktische bergkast, ideaal voor het opbergen van jassen, schoenen of voorraad.
Vanuit de hal heb je toegang tot de lichte en ruime woonkamer. Dankzij de royale raampartijen aan de achterzijde komt er veel daglicht binnen, wat zorgt voor een open en aangename sfeer. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor een zit- en eethoek en heeft een directe verbinding met de open keuken aan de achterzijde.
De keuken is gelegen aan de tuinkant van de woning en is functioneel ingericht, met voldoende kastruimte. De keukenopstelling is geplaatst langs de volledige breedte van de woning, wat zorgt voor een efficiënt gebruik van de ruimte en een prettig zicht op de tuin. Er is een vaatwasser, koel-vriescombinatie, magnetron en oven aanwezig in de keuken.
Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt verrassend veel ruimte en telt maar liefst vier slaapkamers, ideaal voor grotere gezinnen, thuiswerken of het creëren van een hobby- of logeerkamer.
Via de overloop heb je toegang tot alle vertrekken. Aan zowel de voor- als achterzijde van de woning bevinden zich twee slaapkamers.
De badkamer is centraal gesitueerd en functioneel ingericht met een douche, toilet en wastafel. De ruimte is voorzien van een tegelvloer en een praktische indeling.
Tweede verdieping
Via de vaste trap op de eerste verdieping kom je op de overloop, die toegang geeft tot twee volwaardige slaapkamers en een extra badkamer. De badkamer op deze verdieping is praktisch ingedeeld en beschikt over een wastafel en een douche. Daarnaast is er een apart toilet aanwezig – een praktische voorziening, zeker voor grotere gezinnen. De twee slaapkamers zijn middels stijlvolle schuifdeuren met elkaar verbonden. Hierdoor is het mogelijk om de ruimtes flexibel in te delen: als één royale slaapkamer of als twee afzonderlijke kamers.
De tweede verdieping is een waardevolle aanvulling op de woning en maakt het geheel bijzonder geschikt voor gezinnen, of wie op zoek is naar extra comfort en privacy.
Tuin
Via de keuken stap je zo de ruim opgezette achtertuin in. Een fijne, onderhoudsvriendelijke buitenruimte met volop mogelijkheden. De tuin is grotendeels betegeld, wat zorgt voor veel flexibiliteit in de inrichting. Denk aan meerdere zitgedeeltes, een loungehoek of een gezellige eethoek in de zon. Achterin de tuin bevindt zich een praktische berging, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van tuingereedschap. Dankzij de vrije achterom is de tuin ook gemakkelijk bereikbaar vanaf de achterzijde van de woning.
Highlights
- 6 slaapkamers;
- Flexibele indeling, kamers ook te gebruiken als werk of hobbyruimte;
- parkeerfaciliteiten op eigen terrein;
- 2 badkamers;
-Airconditioning aanwezig.
Aanvaarding/oplevering in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,320
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Flat roof covered with other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Plot size
- 170 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- Communal central heating, CH boiler and hot air heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2011, in ownership
Cadastral data
- HOOGVLIET D 3209
- Cadastral map
- Area
- 170 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 75 m² (12.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,938x
Viewed
93x
Saved
11-7-2025
On Funda
Neighborhood

Hoogvliet Zuid
Hoogvliet Rotterdam- Residents
- 23,805
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,481
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




