Betsy Kaiserhof 11624 PK Hoorn (NH)Venelaankwartier - Buurt 11 00
€ 489,000 k.k.
- 83 m²living area
- 2bedrooms
- A+++energy label
Description
Dit moderne appartement (2024) combineert comfort, duurzaamheid en gemak. De woning is strak afgewerkt en volledig instapklaar, zodat je zonder verbouwing direct kunt verhuizen. Met een woonoppervlakte van 83 m² beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers, een zonnig balkon en een eigen parkeerplaats in de garage en een energiezuinig karakter (energielabel A+++). Kortom: zorgeloos wonen in een eigentijds en comfortabel thuis.
De vraagprijs dient te worden beschouwd als een richtprijs.
En dat alles in een hippe stadswijk, op slechts 10 minuten fietsen van de oude binnenstad van Hoorn. Je woont hier midden in de reuring, maar ervaart tegelijkertijd rust om je heen. De Lidl bevindt zich om de hoek en je wandelt zo naar het gezellige strandpaviljoen Oranje Buiten. De buurt is levendig en prettig en het wooncomfort is hoog.
Binnenkomen: nieuw en verzorgd
Je komt binnen in een nette entree met hal. Hier vind je het separate toilet en toegang tot alle vertrekken. Alles is gelijkvloers en modern afgewerkt.
De woonkamer: licht en royaal
De woonkamer is ruim en grote ramen zorgen voor veel daglicht. Een plek om te ontspannen, om te lezen, om vrienden te ontvangen. En bij mooi weer? Dan open je de deur naar het balkon. Deze loggia is de perfecte plek voor een kop koffie in de ochtendzon met uitzicht op de groene binnentuin.
Stijlvolle keuken
De keuken is een echte eyecatcher. IJsblauw gecombineerd met warm notenhout: stijlvol en net even anders dan anders. Een kookeiland nodigt uit me te koken, borrelen en na te tafelen. Uiteraard voorzien van alle gemakken: een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast en een aparte vriezer.
Slapen & baden
De woning beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer heeft voldoende ruimte voor veel kasten. De tweede slaapkamer is perfect als werkplek, logeerkamer of kinderkamer. De badkamer is modern en netjes afgewerkt.
Comfort het hele jaar door
Dit appartement is gebouwd in 2024. Alles is nieuw.
• Energielabel A+++
• Vijf zonnepanelen
• Aardwarmte
• Volledige vloerverwarming
• Mogelijkheid tot koelen in warme periodes
• Lift aanwezig
Parkeren & praktische extra’s
• Eigen parkeerplaats in de parkeergarage
• Gratis extra parkeergelegenheid naast het gebouw
• Gezamenlijke overdekte fietsenstalling
• Eigen ruime berging
Actieve en gezonde VvE
De Vereniging van Eigenaren is actief en goed georganiseerd. De servicekosten bedragen € 163,- per maand (voor appartement) en € 26,- voor de parkeergarage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,892
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 219.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2024
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 272 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, solar collectors, and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Cadastral data
- HOORN D 7865
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HOORN D 7865
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Periodic contribution
- Yes (€ 219.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,314x
Viewed
29x
Saved
9-3-2026
On Funda
Neighborhood

Venelaankwartier - Buurt 11 00
Hoorn (NH)- Residents
- 235
- Family with children
- 30%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.