Sold
Buurtje 381621 GD Hoorn (NH)Binnenstad - Buurt 10 00
€ 395,000 k.k.
- 85 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- October 11, 2024
- Date of sale
- December 5, 2024
- Term
- 7 weeks
Description
Welkom in appartementencomplex 't Jeudje-Het Lijnschip in Hoorn! Droom je van wonen midden in het bruisende centrum van de historische stad Hoorn? Dan is dit jouw kans! Het Buurtje 38, een prachtig driekamerappartement op de derde etage, wacht op jou.
Bij binnenkomst voel je je meteen thuis. De keurige centrale entree is voorzien van een intercom, een trappenhuis en een lift. Voor je gemak heb je ook een ruime berging in de ondergrondse garage en natuurlijk je eigen parkeerplaats.
Stap binnen in de ruime entree van het appartement en laat je verrassen door het luxe toilet met wandcloset en fonteintje. De gehele woning is voorzien van een rustgevende wit/grijzige laminaatvloer, die een mooi en rustig effect geeft.
De ruime hoofdslaapkamer heeft een grote inbouwkast én plek voor een extra kast. Het appartement heeft leuke details, zoals ronde raampjes die een speels effect geven. De tweede slaap- of werkkamer heeft een grote raampartij waardoor het licht prachtig naar binnen valt.
Koken wordt een feestje in de prachtige royale keuken in U-vorm. Deze neutraal witte keuken met stoer zwart werkblad is van alle gemakken voorzien en luxe afgewerkt. Een heerlijke plek om je culinaire creaties tot leven te brengen!
De badkamer is een plaatje: een grote inloopdouche, een breed wastafelmeubel, een fraai hoekje met planken voor je spulletjes en een design handdoekenradiator. Het prachtige tegelwerk maakt het helemaal af.
Geen zorgen over opbergruimte! De flinke berging biedt plek voor al je witgoed, een kast, garderobe en andere spullen. Wat een gemak!
Geniet van een kopje koffie op het leuke Franse balkon of ontspan op het heerlijke buitenbalkon met zitje (noordoost), waar je uitkijkt op een gezellig straatje. Hier beleef je het leven in het centrum van Hoorn optimaal.
Met een energielabel B, servicekosten van €192,83 per maand (inclusief voorschot water) en een richtprijs van € 395.000,- k.k. is dit een buitenkans die je niet wilt missen.
Ben je nieuwsgierig geworden naar dit appartement? Dat snappen wij helemaal! Bel ons op 0229 27 96 97 voor het maken van een afspraak. We laten je het geheel uiteraard graag zien.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,647
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 192.83 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 270 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- French balcony, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- HOORN A 5833
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 192.83 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,504x
Viewed
40x
Saved
11-10-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




