Sold
De Streektuinen 41624 GN Hoorn (NH)Hoorn Noord - Buurt 12 00
€ 695,000 k.k.
- 140 m²living area
- 254 m²plot size
- 5bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- November 29, 2025
- Date of sale
- January 26, 2026
- Term
- 8 weeks
Description
Echt een aanrader!
Prima geschikt voor gezinnen met kinderen of andere ruimte zoekers of voor bewoning met een kleine praktijk aan huis!
Op een van de mooiste locaties, centraal gelegen in de zeer geliefde buurt De Streektuinen!
Met genoegen willen we u aanbieden deze ROYALE, SFEERVOLLE en UITGEBOUWDE, garage geschakelde twee-onder-een kapwoning met een extra diepe garage, elektrisch oplaadpunt, voortuin, oprijpad voor 2 auto’s, 5 flinke slaapkamers en een riante achtertuin op het zuidwesten met een prachtig maatwerk tuinhuis (2020) en een jacuzzi bad!
Deze woning is uitstekend gesitueerd in een rustige, ruim opgezette en kindvriendelijke wijk met alle voorzieningen zeer dichtbij. Achter direct grenzend aan een mooi plein met veel groen voorzieningen en een in 2024 volledig vernieuwde speelplaats.
De historische Hoornse binnenstad met zijn prachtige havens en monumenten alsmede diverse scholen, supermarkten, het NS station, openbaar vervoer, het zwembad “De Waterhoorn”, sportaccommodaties en overige faciliteiten zijn op korte afstand te bereiken.
En wat denkt u van het grootse en al bij vele stadbewoners zo geliefde stadsstrand! Binnen ogenblikken bent u op A7!
Indeling
Begane grond
Overkapte entree, ruime hal met meterkast (7 gr. en 2 aardlekschakelaars), mooi afgewerkte toiletruimte voorzien van wandcloset en een fonteintje en verder rechts toegang biedende tot de uitgebouwde garage en links tot de zeer lichte, straatgerichte, open keuken met een behoorlijke plafondhoogte en een flink raam tot aan de vloer. De keurige, hoek opgestelde, hoogglanskwaliteit keuken beschikt over een inbouwverlichting, veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur zoals een 5-pits gaskookplaat, design afzuigkap, vaatwasser en een koel/ vriescombinatie. Tevens hier nog een extra keukenblok met diverse kastruimte en een elektrische oven.
De sfeervolle, modern ingerichte en echt royale (2,5m uitgebouwde) living is op een verhoogd niveau gerealiseerd zodat u via de, over het gehele breedte geplaatste raampartij met brede openslaande deuren van een uitzicht over de zonnige en riante achtertuin met achterom kunt genieten.
Een echter sfeermaker is hier een in 2021 op maat gemaakt wandmeubel met een geïntegreerde gashaard, echt een plaatje!
Aan de achtergevel is een elektrisch bedienbaar, breed zonnescherm geplaatst.
De begane grond is volledig voorzien van een mooie pvc vloer met vloerverwarming.
De 1ste verdieping is via open trap vanuit de living bereikbaar. Hier bevinden zich een flinke overloop, aan de voorzijde een complete en royale badkamer met twee grote ramen, ruime douchecabine, wandcloset en een wastafelmeubel. Voorts treft u aan de voorzijde nog een grote ouderslaapkamer met vaste kastenwand en twee flinke slaapkamers aan de achterzijde. Alle vetrekken op deze verdieping zijn met rechte wanden!
Via de vaste trapopgang bereikt u de 2de verdieping. Deze is ingedeeld in een ruime overloop, functionele ruimte met een HR intergas c.v. combiketel (b.j. 2007), wasmachine/drogeraansluiting, diverse bergruimte en nog twee flinke slaapkamers waarvan één met een dakkapel. Tenslotte nog een via vlizotrap bereikbare, praktische bergvliering.
De achtertuin is zeer ruim te noemen. Prima aangelegd met diverse terrassen, beplanting en een flink jacuzzi (spa) bad. Het in 2022 op maat gerealiseerde, behoorlijke en duurzame tuinhuis is voorzien van een gezellige houtkachel, eet-/loungehoek, kookplek met kastruimte en een inbouwverlichting. Ideale plek om hier alle seizoenen van het buiten te kunnen genieten, met regelmaat uw bbq te kunnen aansteken en heerlijk in een bubbelbad te vertoeven.
Er is tevens nog een behoorlijke voortuin aanwezig.
De aangebouwde, stenen ook binnendoor bereikbare en met 2,5 m uitgebouwde garage is voorzien van een elektrisch bedienbare kanteldeur, elektra, water en een tuindeur. Het is eenvoudig om hier een praktijkruimte of een extra slaapkamer te realiseren.
Bijzonderheden:
- prima ligging aan een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer;
- de woning is goed onderhouden en in 2022 buitenom geschilderd;
- woonoppervlakte ca.140 m², oppervlakte inpandig bereikbare garage: ca. 24 m², perceel eigen grond: 254 m²;
- de woning is volledig geïsoleerd en beschikt over 17 zonnepanelen en een zonnecollector met aansluiting op de warmwaterboiler, alle installaties zijn in eigendom;
- aanvaarding: in overleg, kan snel;
- richtprijs: € 695.000,00 k.k..
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,964
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Plot size
- 254 m²
- Volume in cubic meters
- 588 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2007, in ownership
Cadastral data
- HOORN D 7268
- Cadastral map
- Area
- 254 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 120 m² (15.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,356x
Viewed
76x
Saved
28-11-2025
On Funda
Neighborhood

Hoorn Noord - Buurt 12 00
Hoorn (NH)- Residents
- 1,715
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,894
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




