Willem de Zwijgerlaan 22, Hoorn
Vrijstaande villa, uitgevoerd in aansprekende architectuur, met hybride warmtepomp, energielabel A, fraaie tuin en parkeergelegenheid voor 5 auto’s op eigen terrein. Gelegen in een villawijk, op loopafstand van het Engelse Park, Markermeer en de binnenstad. De dubbele garage is geheel geïsoleerd, voorzien van een grote zolder en kan fungeren als praktijkruimte.
Perceeloppervlakte is maar liefst 783 m².
Indeling: ruime hal met trapopgang en toilet voorzien van wandcloset, sfeervolle woonkamer met 3x maal openslaande tuindeuren, trapkast, pleisterwerk wanden en stuc plafond met plint, eetkeuken met wandmeubel en rechte unit voorzien van een granieten aanrechtblad en inbouw koelkast/vriezer, 90 cm breed fornuis met elektrische oven, 5-pits gascomfort, rvs schouw, vaatwasser en combimagnetron, dubbele openslaande deuren en grote raampartijen met uitzicht op de tuin, binnendoor naar dubbele garage/praktijkruimte met via vlizotrap bereikbare grote open zolderruimte. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming. In de hal, keuken en woonkamer ligt een Perlato marmerenvloer.
Eerste verdieping: 2e woonkamer/multifunctionele ruimte, 2 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad, douchecabine, 2e toilet, wasmachineaansluiting, 2 wastafels, designradiator en toegang tot cv-ruimte.
Tweede verdieping: grote open ruimte met 2 dakramen, 2e wasmachineaansluiting en mogelijkheid om meerdere kamers te realiseren, hobbyruimte met dakraam.
Een heerlijk licht huis met grote raampartijen.
Let op: het betreft een bieden vanaf prijs
Aanvaarding: in overleg, circa september 2026
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 1,500,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 6,667
Status
Available
Construction
Kind of house
Villa, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
2002
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
225 m²
Other space inside the building
65 m²
Plot size
783 m²
Volume in cubic meters
950 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, bath, and toilet
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Outdoor awning, skylight, and TV via cable
Energy
Energy label
A
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler, partial floor heating and heat pump
Hot water
CH boiler and electrical boiler
CH boiler
Gas-fired combination boiler from 2018, in ownership