Sold
- 115 m²living area
- 149 m²plot size
- 4bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- January 7, 2025
- Date of sale
- January 23, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Ben je op zoek naar een sfeervol huis aan een brede groenstrook met vrij zicht voor én achter? Een huis met een fijne uitgebouwde woonkamer met veel licht, een diepe tuin op het oosten, waar je de hele dag kunt genieten van de zon, én 4 goede slaapkamers met mogelijkheid tot een 5e slaapkamer? Kom dan eens kijken bij de Kamgras 85 in Houten.
Het huis staat op een erg gewilde plek in de kindvriendelijke wijk “Het Gras” en is gebouwd in de jaren ’30 stijl met brede straten en veel groen. Je woont er lekker rustig en toch vlakbij alle voorzieningen: Er zijn voldoende parkeerplekken voor de deur met ook een gezamenlijke laadpaal. Vanuit de straat loop je zo naar het mooie recreatiegebied De Rietplas en het gezellige winkelcentrum Castellum met het NS-station (met de trein sta je binnen 10 minuten in hartje Utrecht) en bushaltes (bij de ingang van de wijk). Het is een leuke wijk voor kinderen van alle leeftijden onder meer door de verschillende speelveldjes en de recreatieplas. Ook de uitvalswegen A12 en A27 zijn vanuit het Kamgras 85 heel goed bereikbaar.
Een huis naar je hart? We laten het graag aan je zien!
Indeling:
Naast de voordeur zit een bevestiging aan de muur waar je je fiets of scooter makkelijk op slot kunt zetten. Bij de voordeur is het overigens heerlijk toeven wanneer je wilt genieten van de ondergaande zon!
Begane grond:
Entree, hal, meterkast, hangend toilet met fonteintje en trap naar de 1e verdieping.
Sfeervolle open keuken aan de voorzijde van het huis met uitzicht op de wadi.
De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een koelkast, vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigkap en losse combi-oven en er is veel bergruimte.
De fijne uitgebouwde (3 meter) lichte woonkamer met openslaande tuindeuren, grote ramen en solatubes voor extra daglicht, kijkt uit op de heerlijke tuin (met vrij uitzicht) op het oosten waar je hoogzomer van 8:00 uur tot zeker 18:00 uur zon hebt en waar je vanuit je ligbed lekker kunt genieten van het geluid van het kabbelende water van het vijvertje. De tuin heeft twee terrassen met luxe keramische tegels (de tegels blijven koel in de zomer!) waardoor er altijd een plekje met zon of schaduw te vinden is. Er is een ruime stenen berging met achterom. De poort naar de tuin is extra breed waardoor je eenvoudig je motor of bakfiets in de tuin kunt zetten.
1e Verdieping:
Overloop, waarvan je aan de voorzijde één ruime slaapkamer hebt, aan de achterzijde twee slaapkamers waarvan de kleinste momenteel in gebruik is als kantoor. Ruime, frisse, badkamer met veel daglicht, douchecabine, wastafelmeubel en ligbad.
2e Verdieping:
Overloop, 1 grote ruimte met een dakkapel aan de voorzijde en dakvenster aan de achterzijde. Aparte ruimte met aansluiting voor de wasmachine en droger én een handig berghok. Een eventuele indeling naar twee slaapkamers is zeker mogelijk.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2002;
- Gebruiksoppervlakte wonen 115 m2, inhoud 399 m3, perceeloppervlakte 149 m2;
- Warmwater en verwarming via stadsverwarming;
- Huis is volledig geïsoleerd, energielabel A+.
- Goede parkeergelegenheid aan de voorzijde van het huis.
Oplevering:
In overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 579,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,035
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 149 m²
- Volume in cubic meters
- 399 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- HOUTEN B 2044
- Cadastral map
- Area
- 149 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (12.50 metre deep and 5.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,776x
Viewed
44x
Saved
7-1-2025
On Funda
Neighborhood

Grassen
Houten- Residents
- 2,015
- Family with children
- 53%
- Avg. asking price / m²
- € 5,366
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




