Sold
Eg 26852 NK HuissenHofmeesterij-Kampstuk
€ 650,000 k.k.
- 146 m²living area
- 311 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 20, 2025
- Date of sale
- February 12, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
DE GETOONDE PRIJS IS BIEDEN VANAF!
Welkom bij deze verzorgde vrijstaande woning in het gezellige Huissen. Deze ruime gezinswoning biedt alle comfort en luxe die je zoekt, heeft een praktische indeling en is gelegen in een fijne autoluwe straat.
Bij binnenkomst tref je een lichte en sfeervolle woonkamer, perfect om samen met het gezin van te genieten. De moderne keuken, compleet met inbouwapparatuur en een gezellige bar, is een heerlijke plek om te koken en borrelen. Dankzij de schuifpui stap je direct de keurig aangelegde tuin in. Hier vind je een ruime overkapping waar je het hele jaar door kunt ontspannen en genieten van het buitenleven.
De woning beschikt over maar liefst vier slaapkamers. Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers te vinden, ideaal voor het hele gezin. De moderne badkamer is stijlvol afgewerkt en uitgerust met een inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet. De vierde slaapkamer bevindt zich op de zolderverdieping, een perfecte plek voor een werk- of logeerkamer.
Naast alle wooncomfort op de verdiepingen biedt de begane grond ook veel praktische voordelen. Zo is er een binnendoor bereikbare garage en een handige bijkeuken, ideaal voor extra opslag of het plaatsen van witgoed.
Deze woning is niet alleen praktisch en ruim, maar ook uitstekend onderhouden en direct instapklaar. Met een mooie ligging in een rustige en fijne buurt, dichtbij scholen, winkels en uitvalswegen, is dit dé ideale plek voor een gezin dat op zoek is naar een nieuwe thuisbasis.
Benieuwd geworden? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf wat deze woning te bieden heeft!
Huissen
Huissen is één van de zeven plaatsen in de gemeente Lingewaard. Op dit moment heeft Huissen circa 20.000 inwoners in een totaal van 47.000 in de hele gemeente. Huissen ligt tussen de plaatsen Nijmegen en Arnhem en bijna op de grens met Duitsland.
Huissen heeft een fraai historisch centrum met alle winkels voor uw dagelijkse boodschappen met een aanvulling van mode en specialiteitzaken. Daarnaast is er een gevarieerd aanbod van restaurants en kroegjes. Het verenigingsleven is uitgebreid en actief.
Voor uw kinderen zijn er meerdere basisscholen. De middelbare scholen vindt u in een straal van 6 kilometer, in Arnhem en Bemmel. Het openbaarvervoer brengt u in nog geen half uur naar het station in Arnhem en Nijmegen. Dit is een sneldienst. De snelwegen A15 en A12 zijn binnen 10 minuten bereikbaar.
Rondom Huissen liggen diverse parken om heerlijk te kunnen wandelen, Park Holthuizen, Immerloo Park en Park Lingezegen. In de wijde omgeving kunt u fietsen in verschillende landelijke gebieden. Zo is er de Betuwe, de Veluwe, de Achterhoek en de Rijks bossen over de grens in Duitsland.
Het is prettig wonen in Huissen, mensen kennen elkaar, groeten elkaar. U kent uw buren, heel belangrijk maar ook heel fijn. Kortom – een prima leefomgeving.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,452
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Pyramid hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 311 m²
- Volume in cubic meters
- 582 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and heat pump
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- HUISSEN I 2678
- Cadastral map
- Area
- 311 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 175 m² (17.20 metre deep and 10.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,286x
Viewed
13x
Saved
20-1-2025
On Funda
Neighborhood

Hofmeesterij-Kampstuk
Huissen- Residents
- 1,160
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




