Labradorstroom 51271 DA HuizenGooierhoofd
€ 895,000 k.k.
- 172 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Op een prachtige locatie, met een fantastisch uitzicht over het Gooimeer, staat dit ruime 4-KAMER APPARTEMENT met een groot overdekt TERRAS (39m²), TWEE PARKEERPLAATSEN in de privé garage en een WIJNKAST. De woonoppervlakte bedraagt maar liefst 172m² verdeeld over onder andere een riante woonkamer, drie kamers en twee badkamers.
Het appartement bevindt zich op de 1e verdieping. Vanuit de woonkamer, de keuken, de slaapkamer én vanaf het terras is er een fantastisch uitzicht over het Gooimeer. Het overdekte terras heeft goede mogelijkheden om gedurende de dag van zon en schaduw te genieten.
Het appartementengebouw is op loopafstand van het strand aan de Zomerkade (onlangs vernieuwd), diverse horecagelegenheden en de jachthaven van Huizen. De winkels in het Oude dorp, het buurtwinkelcentrum Holleblok en overige voorzieningen zijn op korte fietsafstand gelegen. De snelwegen A1 en A27 richting Amsterdam en Utrecht zijn gemakkelijk te bereiken evenals de busverbinding naar Amsterdam en Utrecht.
De toegang van het appartement is via een centrale hal met bellenbord en videofooninstallatie. Lift en trappenhuis geven toegang tot de verdiepingen. De auto parkeert u in uw eigen garage.
Het appartementengebouw is uitstekend verzorgd, goed geïsoleerd en biedt u wooncomfort en veiligheid.
De indeling van het appartement is als volgt:
De voordeur geeft toegang tot een ruime entree met garderobenis, toiletruimte, en een wasruimte met een grote opbergkast, cv (2024) en plek voor wasapparatuur. De entree gaat over in een ruime gang, in het midden van het appartement. Vanuit deze gang zijn bereikbaar:
. een slaapkamer (circa 12m²) met een eigen doucheruimte en vaste wastafel
. een grote slaapkamer (circa 25m²) met airco; van waaruit toegang tot een badkamer met toilet, bidet, dubbele vaste wastafel, bad, douche en designradiator
. een werkkamer die in open verbinding staat met de woonkamer en door een schuifdeur daarvan afgesloten kan worden; de werkkamer zou ook als slaapkamer gebruikt kunnen worden
. de woonkamer (circa 54m²) met fraai uitzicht op het Gooimeer; vanuit de woonkamer bereikt u het overdekte terras, via schuifdeuren.
Vanuit de woonkamer is de afgesloten keuken toegankelijk; ook daar fraai uitzicht op het Gooimeer; de keuken is uitgerust met inbouwapparatuur: Corian aanrechtblad, keramische kookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, magnetron en oven.
Direct grenzend aan de keuken is een berging/bijkeuken met veel praktische ruimte.
Op de begane grond bevindt zich de garage met op afstand bedienbare deur. De garage heeft ruimte voor twee auto’s en er is voldoende opbergruimte. Verder zijn er nog een wijnkast en een afgesloten gezamenlijke fietsenstalling. Bezoekers kunnen parkeren op het zeer verzorgde terrein van het complex.
Kortom: een comfortabel, licht en royaal appartement op een prachtige locatie gelegen. In Huizen staan niet veel appartementen van deze kwaliteit.
Kenmerken:
- Woonoppervlakte: 172m²;
- Fantastische ligging met vrij uitzicht over het strand en het Gooimeer;
- Ligging op de 1e verdieping met heerlijk ruim terras (39m²);
? Volledig geïsoleerd: comfortabel en lage energiekosten, met een energielabel A;
- Elektrisch bedienbare buitenzonwering nabij woonkamer en 2 slaapkamers;
- Alarminstallatie aanwezig;
- Grote eigen garage (met op afstand bedienbare deur) en een wijnkast in het souterrain;
- Afgesloten toegang met videofooninstallatie;
- Actieve en gezonde Vereniging van Eigenaren. De servicekosten bedragen: € 450,00 per maand;
- Verkoop onder voorbehoud gunning eigenaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,203
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 450.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 172 m²
- Exterior space attached to the building
- 39 m²
- External storage space
- 32 m²
- Volume in cubic meters
- 570 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, 2 showers, double sink, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- HR combiketel (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- HUIZEN C 8797
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars