New
Julianalaan 44561 JB HulstNassau
€ 275,000 k.k.
- 121 m²living area
- 370 m²plot size
- 3bedrooms
- Fenergy label
Description
Wij willen u vriendelijk vragen om u vooraf aan te melden, zodat wij alles goed kunnen voorbereiden en u zo prettig mogelijk kunnen ontvangen.
Aan een rustige en geliefde straat, op korte afstand van het centrum van Hulst, staat deze half-vrijstaande woning met verrassend veel ruimte, een zonnige tuin en volop mogelijkheden voor de nieuwe eigenaar.
De woning dateert uit circa 1960 en biedt een solide basis voor wie op zoek is naar een huis dat volledig naar eigen smaak gemoderniseerd kan worden. Met een woonoppervlakte van circa 121m² is er sprake van een volwaardige gezinswoning met een praktische indeling en fijne leefruimtes.
Op de begane grond bevindt zich een doorzon woonkamer met openslaande deuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten op een prettige manier met elkaar verbonden zijn. De keuken is eenvoudig en biedt toegang tot de bijkeuken, hal en woonkamer. De woning is voorzien van enkel glas en verkeert in een gedateerde staat, maar juist dat maakt dit object geschikt voor kopers die hun eigen woonwensen willen realiseren.
Op de verdieping zijn drie ruime slaapkamers aanwezig, evenals een badkamer. De vliering biedt aanvullende bergruimte.
Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt, is de buitenruimte. De diepe achtertuin is gelegen op het zuiden, waardoor u hier de hele dag van de zon kunt genieten. Daarnaast beschikt het perceel over een achterom, een garage met elektra en watervoorziening én een separate berging. Aan beide zijden van de woning is een oprit aanwezig, wat zorgt voor veel parkeergelegenheid op eigen terrein.
De ligging is eveneens een sterk punt. Hulst staat bekend om haar bourgondische karakter, historische vestingwerken en gezellige binnenstad met een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en voorzieningen. Alles is binnen handbereik, terwijl u hier tegelijkertijd rustig woont in een fijne woonomgeving. Daarnaast zijn uitvalswegen richting België en steden als Antwerpen eenvoudig bereikbaar.
Bijzonderheden:
- 370m² perceeloppervlak
- 121m² woonoppervlak
- Half-vrijstaande woning in Hulst
- Cv-ketel van 2017
- Tuin op het zuiden met achterom
- Parkeergelegenheid op eigen terrein
Heeft u interesse in deze half-vrijstaande woning? Bel of mail ons voor een bezichtiging en ontdek zelf de ruimte en mogelijkheden die deze woning te bieden heeft! Wij verzorgen graag een rondleiding door deze woning. Neem contact op met ons kantoor voor het maken van een afspraak. U kunt hiervoor contact opnemen op telefoonnummer 0118-689000 of mail naar
Standaard wordt er een bankgarantie c.q. waarborgsom van 10% van de koopprijs in de koopovereenkomst opgenomen. Deze zal door koper moeten worden gesteld c.q. gestort bij de notaris.
Daarnaast zullen er diverse aanvullende artikelen in de koopovereenkomst worden opgenomen, onder meer met betrekking tot de ouderdom van de woning en eventueel aanwezig asbest. Tevens is er sprake van een projectnotaris.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,273
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Plot size
- 370 m²
- Volume in cubic meters
- 562 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HULST B 1754
- Cadastral map
- Area
- 370 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 126 m² (10.50 metre deep and 12.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity and running water
- Insulation